koci wątek w górę!
Jolu wiem, że masz mało czasu, ale przydały by się jakieś nowe fotki kociaków .. do ogłoszeń :roll:
jęśli nie masz czasu ich tu wstawiać to prześlij mi na maila, a ja wstawię i tu i w wolnej chwili postaram się porobić kilka ogłoszeń ..
trzeba ruszyć te adopcje, bo już marzec się zaczął :cool3: i nie chcę krakać ale za niedługo pewnie się zacznie .. :roll: