no Klaudus, po Twojej wypowiedzi to aż podskoczyłam z radości :multi:
wiem, że to jeszcze na pewno trochę potrwa i jeszcze nic nie jest pewne, ale i tak nie mogę tak na spokojnie tego przyjąć :evil_lol:
z tego co piszesz Pani wydaje się całkiem, całkiem .. ale .. zobaczymy ..
w każdym razie ja kciuków nie puszczam :thumbs:
a skąd jest ta Pani?