niestety nie wiem niczego więcej niż to co pisze na miau :roll:
Kajtek ma takie różne dni tzn. raz przechadza się po domu i kociaki mu zupełnie nie przeszkadzają, a zaraz za chwilę rzuca się na nie :roll:
z tego co właściciele piszą to ostatnio tych lepszych dni jest więcej, więc myślę, że to stąd ta nadzieja .. że jednak w końcu się zaprzyjaźnią :roll:
w końcu przecież kiedyś Kajtek mieszkał z kotem ..
no nie wiem, zobaczymy jak to będzie dalej ..