[quote name='Jola_K']Borysek wrocil ze mna w nie duzym pudelku...
smutno
i jeszcze jedna smutna wiadomosc, wraca jeden z moich kotkow z adopcji, Maly Buranio - juz o nim pisalam kilka tygodni temu, sika po domu, dostal szanse ale nie wykorzystal jej
nie znamy przyczyn takiego zachowania
kotka zabieram w piatek, zobaczymy czy bedzie tak samo, zrobie badania
ech[/quote]
przecież pani, która go brała (ta druga, pomoc weta :razz:) wiedziała czemu pierwszy domek go oddał :shake:
nie rozumiem takich ludzi, jak można zabrać małego, żywego zwierzaczka,
a później oddać :angryy: bo sika :madgo: mój Tygrysek też podsikuje i jakoś nie przyszło mi to do głowy :razz:
biedny Buranio będzie miał "skrzywioną psychikę" przez takich nieodpowiedzialnych "ludzi" :angryy: