[quote name='_bubu_']na rtg to bym w schronie nie liczyła.. :shake: , tymczasik dla niego potrzebny[/quote]
no przecież nie można go tak zostawić samemu sobie :shake:
może jeszcze uda się coś nastawić, przestawić, tak żeby było dobrze ..
a później ... może być już za późno :-(