Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Ojej, ale wieści:).
  2. Nikt nie dzwoni o Gabi ?
  3. U mnie olx Gabi wyróżnione do 04.12.2023
  4. Czy potrzebne jeszcze jakies ogłoszenie dla Nemo ? edit. Nemo jako Bemol na Bielsko - Białą: https://www.olx.pl/d/oferta/uroczy-5-msc-bemolek-poleca-sie-do-adopcji-CID103-IDXjAb6.html?bs=olx_pro_listing
  5. https://www.olx.pl/d/oferta/dostojny-lagodny-tymi-do-adopcji-CID103-IDXjxFT.html?bs=olx_pro_listing na Lublin
  6. Dużo zdrowia i powrotu do sił Gabrysiu .
  7. Potrzebna pomoc w ogłoszeniach, gdyby ktoś mógł pomóc. Przydałoby się olx na Wrocław. Wyróżnienie wykupimy z pieniążków łatkowych.
×
×
  • Create New...