[B]DZIĘKUJĘ WAM KOCHANI! A szczególnie to Barduś wam dziękuje[/B] :loveu:
Zdjęć nie ma :diabloti:.
EDIT: Ewka, ty głupia! Nie dość, że wygadałaś to jeszcze przed urodzinami złożyłaś życzenia :mad:. A sweet pewnie zrobiłaby tak niespodziewankę :placz: :evil_lol:
Przy domku nr 4 są dwa warianty, my z Pusiakową zdecydowałyśmy, że wolimy wariant 4os. ;-) Może to teraz nie ma większego znaczenia, ale tak na wszelki wypadek piszę :cool3: ;).
Spamiary (nie)moje! :loveu:!
Achhh, to zaraz 1000 stron spamu? Pięknie :loveu:!
Jak się spamuje, wszystko OK? :loveu:
Czekam na dzisiejsze foteczki:loveu:
kot się dobiera :mad:
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0331.jpg[/IMG]
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0329.jpg[/IMG]
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0328.jpg[/IMG]
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0327.jpg[/IMG]
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0325.jpg[/IMG]
Zgodnie z obietnicą - jeszcze zdążę! :multi:
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0341.jpg[/IMG]
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0340.jpg[/IMG]
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0339.jpg[/IMG]
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0338.jpg[/IMG]
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0337.jpg[/IMG]
[quote name='martitaa']W taka zime to najlepiej patrzec przez okno z cieplego mieszkanka:)jak on
[url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/IMG_0353.jpg[/url]
Sliczny jest:)[/QUOTE]
Ooo tak :p.
Dzięki :loveu::loveu:
tak patrzę, w porównaniu ze zdjęciem z pierwszej strony to z Agatka robi się naprawdę ładny pies :razz:. Teraz taką zadbaną ma tą sierść... :)
Oby wszystko szło już w dobrym kierunku...