Nie zanidbuję tylko odpoczywałam na feriach od dogo :diabloti:.
Mam kilka info... najpierw tragiczna, czy może dobra? a, niech będzie dobra...
DZISIAJ MIJA ROK OD KIEDY JESTEM NA DOGO!!! :laola:
a ta druga, to.. hyym... słyszeliście może w tv albo czytaliście o 12letniej dziewczynie która zabiła się na nartach we Włoszech? Na tych feriach, w środę... to... była moja koleżanka z równoległej klasy... :placz:
[*] Jezu, tak mi przykro, pójdę na jej pogrzeb, przecież się znałyśmy... mało, ale... :placz: Nie mogę się z tym pogodzić .. Jej klasa dzisiaj cala zapłakana, w szkole mamy żałobę...
[*] :placz: