[quote name='Owczarkowa']Ćajna,ćajna. :evil_lol:[/QUOTE]
Ćaaaajń!
[quote name='Isia & Chester']jakby był taki niemiecki w szkole to bym miała same 6 a nie.. to co mam :diabloti:
[/QUOTE]
Marzenia:diabloti:
[quote name='anitaaa i bartis']Hej Asiu :lol::multi:[/QUOTE]
Guten Morgen :diabloti:
[quote name='PusS']ćing ćang ćong.. Asia fotki ćang nam ćong dać . :diabloti::razz:[/QUOTE]
Ich bin na urlopen od foten :diabloti:
[quote name='Owczarkowa']Ćajna, ćeść :modla:
Foty, foty, ćaj, ćaj :diabloti:[/QUOTE]
Ćajne, ćaj! :modla:
Canie, (ća)nie!:evil_lol:
[quote name='mit']Boże, chciałam wejść do Asi, a trafiłam na jakiś chińczyków! :shock:
:evil_lol:
[/QUOTE]
Ich nicht chińczyken, Ich bin szwaben! :diabloti:
Dobra, a teraz nie żartuję, może dam fotki :razz: :cool3: