Przypominamy o bazarku dla Supełeczka :roll:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186244-Kolczyki-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Supe%C5%82ka%21%21%21-ZAPRASZAMY-do-30-maja-do-godz.-00-00?p=14736588#post14736588"]http://www.dogomania.pl/threads/1862...8#post14736588[/URL]
[quote name='irenaka']Musli dla koni, to chyba była Animalia.
Anna w którymś poście o tym pisała, może będzie pamiętać lepiej niż ja:oops:.[/QUOTE]
tu są jakieś:
[URL]http://animalia.pl/sklep.php?kat=508[/URL]
[quote name='3 x']
tam gdzie mieszka Iza ocalało tylko 5 domów , w tym dom Izy
[/QUOTE]
To chociaż dobra wiadomość, szczęście w nieszczęsciu że ma dokąd wracać, oczywiście jak już sie wszystko doprowadzi do porządku.
Taki malec i już na łańcuchu :(
Powinien śmigać, bawić się to w końcu szczeniak :shake:
Mam nadzieję że szybko uda Wam się go zabrać z tej wstrętnej budy :roll:
[quote name='pietrucha204']no wiesz jak się ma 1,2 psy to mozna sobie pozwolic na lepsze karmy ale prz 44 np? skad kasę na to ;)? no dobra to może nie dadza mnie na CK ;)[/QUOTE]
Zależy kto ile ma kasiory. Jak miałam 1 jamniora to jadl Royala, potem doszedł 2i jamnior /nie taki mały prawie 12kg/ to przeszliśmy na Acanę, a z powodu braku kasy teraz lecimy na Arionie od ponad pół roku i jest GIT.
No pewnie, niech zdrowieje... ale jego sytuacja tak boli........ a zwłaszcza jak się kocha jamniki i zna to ich spojrzenie to ból jeszcze potęguje..... :roll: :roll: :roll:
[quote name='bela51']Ja tez robie fajny bazarek dla Supełka, ale nie moge skończyć, bo ofiarodawców nie ma na dogo, a potrzebuje konsultacji. Jutro myśle, że bedzie.[/QUOTE]
Ale czego dokładnie potrzebujesz??