Jump to content
Dogomania

Wisełka

Members
  • Posts

    4248
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wisełka

  1. [quote name='anica']O rety ! jamniczki - niszczarki... Super fotki .. tak minki niewiniątek - uwielbiam je :)[/QUOTE] Może by tak zatrudnić ich w jakiejś firmie do niszczenia dokumentów :evil_lol:
  2. [B]Pozdrawiamy Foczkę :) Zapraszamy na bazarek /z mojego podpisu/ w połowie przeznaczony na leczenie Foczki Łapek :) :) :)[/B]
  3. [quote name='gusia0106']Aktualizacja...Kajak weekendowy ;) [/QUOTE] Achaaaaaaaaa, pewnie sprzed roku fota skoro już na smalec go oddała :eviltong: :eviltong:
  4. [quote name='rytka']Lodek by powiedział,ze z rodzina to tylko dobrze na zdjęciu;) prezesunio zrobil sie niesamowicie kochany moja siora stwierdzila,ze nie wiedziała,ze wyciecie jajek moze tak zmienic samca w łagodnego i posłusznego ...planuje cięcia w rodzine:) .[/QUOTE] Ano planujemy cięcia jajeczne :roll: Mój młodszy to kurde ADHD, gwałci ludzi, czasem aż wpada w amok... wykończy siebie i jeszcze kogoś... ech... Dla jego dobra ciachniemy, ale jak kasę uzbieram bo na razie nie mam :shake:
  5. [B]Zapraszam na bazarek z mojego podpisu :) Cel: ŁAPKI FOCZKI I ŁAPKI KACPERKA :)[/B]
  6. [quote name='Isadora7']Ja niestety tez nie mam możliwości podjechania (z kilku powodów którym Wam nie będę głowy zawracać) widziałąm ten komunikat [/QUOTE] A w końcu właściciele Szoko pojechali sprawdzić czy to przypadkiem nie ich pies [url]https://www.facebook.com/events/355371141165245/[/url] ??
  7. Podniosę póki co :) 3maj się Kacperku, dużo zdrówka!!!
  8. Dają popalić nieraz ;) a w zasadzie to codziennie, haha Wrócę do domu to wyczochram obu ;)
  9. Zapraszam na bazarek FOCZKOWY ;) [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227271-JACKPOT-ESPRIT-TATUUM-Nowe-i-jak-nowe-na-diagnostyk%C4%99-Foczki-do-31-05-godz-21-00[/url][/COLOR][/SIZE][/B]
  10. Wisełka

    Metamorfozy

    No to: i największa metamorfoza, o której pewnie większość słyszała.. pobity do nieprzytomności Maska, dochodził do siebie w schroniskowym szpitalu, potem w świetnym DT a teraz ma na imię Mafi i swój dom, w końcu taki, na jaki zasłuży.......[B]to robi wrażenie! [/B]:loveu::loveu: dla takich chwil warto żyć :multi:
  11. Ach wybaczam mu byleby żył dłuuuuuuuuuuugo i szczęśliwie :) Zapraszam na bazarek z mojego podpisu, nawet "podnoszenie" się przyda :) To mój taki lekki powrót na dogo ;)
  12. Ech mam teraz chwilę to wspomnę jak się Gutek miewa. Nie jest źle :) a to najważniejsze :) W sylwestra Guciolek mi wywinął numer i przestał chodzić na tylne łapki!! Godz. 19.30 wołąm Gucia a tu lipaaaaaaaaa Guciosław nie może chodzić i po woli ciągnie łapki :( :( To był dla mnie wstrząs, sobota, Sylwester... na szczęście sąsiad niepijący zawiózł nas do kliniki 24h na Bemowie. Gucio dostał zastrzyk, pojechał do moich rodziców /musowa byłą separacja, Gucio miał się nie RUSZAĆ!/. Po max 2 godz. wstał na nogi :) ale się oszczędzał z musu. Wrócił do domu po 4 dniach, wet mówił że powinien odpoczywać a wręcz się nie ruszać z 10 dni no ale to było niemożliwe przy 2 psach, a rodzicom i tak byłam wdzięczna że chociaż na 4 dni Guciem się zaopiekowali, tym bardziej że pierdział śmierdząco aż do granic wytrzymałości :evil_lol: Do dziś Gutek chodzi ok, ale już chyba ze starości się potyka nawet na prostym chodniku :( W marcu Guciowi naderwał się pazurek w przedniej łapce... echh to był koszmar bo Gucio agresorkiem jest... dostał u weta głupiego jasia i zerwano mu pazura a przy okazji nieco zdjęto kamień na ząbkach i umyto super uszka /mi tak sobie nie da wyczyścić/, a ja korzystając z syt. wycięłam mu wszystkie kołtuny i w miarę go wyczesałam. On nawet jak chce wejść na fotel a ja mu pomagam to warczy, na klatce schodowej wnoszę go jak nie leje deszcz i też powarkuje - to jest Guciak warczydło bez powodu często! W ubiegłą niedzielę byliśmy u weta ponieważ zauważyłam że Gucio ma urwane 2 pazurki, wetka podcięła pazurki a te zerwane są ok, tzn nic z nimi nie trzeba robić, ale w innej łapce ma pazur naderwany na samej górze więc obserwuję bo na dziś nic z tym nie da się zrobić. U mojego 2go syna Docenta........ tak tylko wspomnę że chłop ma ADHD i czekają mnie kolejne wydatki, w czasie urlopu w lipcu będzie kastracja chłopaka bo inaczej wykończy sam siebie albo innych :( Ale co tam..... żyjemy dalej i mus być GIT :)
  13. Melduję że Gucio jest cały i w miarę zdrowy ;) CO prawda chłopak bardzooo się starzeje :( i chyba miał więcej lat niż wet na początku mówił, ale to jutro może opiszę, a teraz fotki sprzed 10 minut - Gucio Śpioch ;) [IMG]http://images49.fotosik.pl/1539/5d774596de70fbf2.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1530/2dc548677d66cfb7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1542/70dc80d426f8adb9med.jpg[/IMG]
  14. Ta "siwizna" tylko uroku mu dodaje :)
  15. Hahaha, lordzica jakaś czy co?? ;) Echh te adoptowane to potem pokazują swoje arystokratyczne korzenie ;) jak mój Gucio... obroża weszła na moje ucho - popraw bo dalej nie pójdę :D
  16. Ach postaram się czasem zajrzeć. Weszłam wczoraj z cichą nadzieją że ma domek ;( Echh Argusku, nikt CIĘ nie docenił jeszcze...
  17. O boszzzzz Agata a TY sama samiuteńka na placu boju zostałaś??? Nikt poza Tobą nie zagląda do Arguska :( Achhh... nie było mnie na dogo szmat czasu. Wpadłam dziś okazjonalnie żeby tylko zerknąć czy jakieś psiaki znalazły domki a tu widać tylko Ciebie :Rose::Rose::Rose:
  18. [IMG]http://images39.fotosik.pl/1018/b44aac3ddc5ccf6e.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1018/01bf2887443f27aa.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1052/ea1364c06437cfe9med.jpg[/IMG]
  19. Żeby było wiadomo, że chłopaki żyją i mają się git, zamieszczam kilka fotek które zrobiłam przed chwilą. Generalnie na dogo nie bywam, ale stwierdziłam że chyba powinnam dać znać że psiaki czują się dobrze i tryskają energią aż nadto ;) [IMG]http://images35.fotosik.pl/864/f9cdd4cb1bf512ecmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1051/4cf4e4eecb95753fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1042/7bed7f1f0f10df9b.jpg[/IMG]
  20. [quote name='yunona']No to masz kilka miesięcy z głowy.:lol: Ale bogaty Mikołaj był.:multi:[/QUOTE] Mikołaj został wrobiony w prezent :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Docenty uwielbia przytulaski w każdej postaci ;) Gustawek niekoniecznie na ręce /chyba że do mojej mamy/ale drapajki i głaskajki uwielbia :) Chłopaki dostali prezenciory wcześniej ;) mięsko suszone i 33kg karmy na Docentowe urodziny 4go grudnia :D
×
×
  • Create New...