[quote name='brazowa1']przybyłam z watku Betki. Najbardziej podoba mi się własnie ten tekst z pierwszej strony watku :)
hahahahha,chciałam zadac pytanie ,czy Cię nie korci,żeby go wyskubac,bo z takim futrem,to aż ręce świerzbią,ale doczytałam :)[/QUOTE]
Hehe, by mnie dziabnął nieraz swoimi gigantycznymi zębami jak na jamniora :roll: Jest taki kudłaty nie dlatego że nie chcę go czesać, po prostu jego się nie da....... :razz: Wycięcie kudła graniczy z cudem.... a że chłopak ma coś z tchawicą to nie lubię mu kagańca zakładać - no tylko do weta bo mus....