-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Wrzuciłam na wątek Erki - mam nadzieję, że nie będą biły :oops:
-
o matko :crazyeye: sunia jest dalej "na wolności" tak? Może poszukajmy dogomaniaczek z okolic?
-
ja też nie :shake:
-
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
gameta replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, pisząc to myślę, że nie jest to nejlepszy pomysł, ale jedyny, jaki przychodzi mi do głowy: Mogłabym (jeżeli NIC INNEGO się nie znajdzie) wziąść Frania na te 4 dni ALE: 1. Ja mam psa, który nie jest miły dla innych psów, dlatego obowiązkowo Franio musiałby przyjechać z kennelem - dla bezpieczeństwa, przedewszystkim swojego 2. Mieszkam w Gdyni - więc jest to kawał drogi. Nie jestem w żaden sposób zmotoryzowana, więc nawet nie mogłabym odebrać Frania z kennelem z dworca ani zawieść spowrotem Wątek mojego "bydlaka" tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pudel-koks-doczekal-sie-domu-74748/[/URL] Rozważcie wszelkie "za" i "przeciw" - może taniej od podróży wyjdzie jednak hotel... -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
gameta replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
Kika, na wątku Frania jestem stałym bywalcem, ale samca nie mogę wziąść, bo mój Koks jest baaardzo taki sobie do innych psów, a sukę będzie musiał przeżyć :-) -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
gameta replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
Zaczy się moja pomoc nie będzie konieczna :evil_lol: Ciszę się, że mała ma domek :multi: Izys, gdybyś potrzebowała opieki sylwestrowej nad małą - daj znać, jeśli kumpela nie będzie chciała mi swojego suczydła podrzucić, to będę mieć miejsce :lol: -
A Sunia jest "ciachnięta" ? I gdzie to Jastrzębie :roll: mnie się z morzem kojarzy, ale jak znam życie to będą góry...
-
Czy wiadomo jaka ona jest do innych psów? Czy transport w inne miejsce w Polsce wchodzi w rachubę? Czy bierzesz pod uwagę DT ?
-
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
gameta replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, jestem z Gdyni i się zastanawiam, czy bym mogła wziąść na DT Mambę. Jest kilka ale: 1. Mam psa, który jest "taki sobie" do innych piesów (hmm, ale może szczeniora zaakceptuje?) - jest z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pudel-koks-doczekal-sie-domu-74748/[/URL] 2. Czy Izys mogłaby przetrzymać do 20-go 2 sztuki? Bo ja mam szał przedświąteczny w pracy i od 20go (sobota) mogłabym wziąść - wcześniej musiałaby siedzieć sama po 12h z moim bydlakiem:roll: 3. Kiepsko u mnie z kasą - czy mogłabym liczyć na wsparcie karmowo-szczepieniowe ? Robicie bazarki itp? 4. Będziecie ogłaszać Mambę, żeby znalazła DS? "Na zawsze" nie mogłaby zostać... Sama nie wiem - chciałabym pomóc, ale nie jest tak "hop-siup" - przemyślcie proszę moje wątpliwości i wypowiedzcie się, co sądzicie... -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
gameta replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Ja dziś tylko przelotem - znacie jakieś fajne dogomaniaczki z Łodzi? Może napisać na pw z linkiem tutaj? Na wątek mało ludziów wpada, więc może w ten sposób się polepszy ? Ja wrzuciłam linka jakiś czas temu na wątek Erki z Kielc, ale tak chyba nie wolno:shake:... Co prawda nikt minie nie skrzyczał, ale nie powtórzę wyczynu :roll: Jakieś inne pomysły? -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
gameta replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Zulugula, jak poranek? -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
gameta replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Tequilla, jesteście kochane. Ile widziałyście w "tym miejscu" psów? Napiszcie coś więcej o p. Eli. Anuszka, myśmy przekazywały na konto tequili pieniądze, a tequila zrobiła zakupy - za co serdecznie jej dziękuję. Może zgodzi się tak jeszcze raz, skoro jest planowana kolejna wizyta, ale nie chcę mówić za nią, bo może to być jednak problem :oops: Najlepiej niech sama się odezwie :-) Poczekasz chwilkę, prawda ? -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
gameta replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
No to czekam na wieści :-) Słuchajcie, dajcie znać też co z karmą, bo przesyłka ma dzisiejszy status "zwrot kuriera" - czyli nie doręczona. Oto jej numer: 8030012460334, szkoda, żeby wróciło... -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
gameta replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Maja, szukamy rozwiązania. Dorothy nie może go wziąść, ale będzie szukać i myśleć, a ja w nią wierzę :loveu: Nie można się poddać !!! Szkoda, że Zulugula tu nie zagląda, może też miałaby jakiś pomysł... -
Andzia, to skrót myślowy - gdyby był teraz w grupie ratowanych psów, jego pozycja byłaby inna, a tak? Sama się zastanawiasz nad uśpieniem... Doceniam to co zrobiła Zulugula, tylko teraz do psa jest inne podejście, bo nie sprawdził się jako domowy, a tamte jako "nie sprawdzone" dostały dużą szansę na życie... Jak można psa powiesić na siatce, proszę wytłumacz mi to, bo moja wyobraźnia nie sięga tak daleko.... Gdzie się dzieją takie rzeczy? Policji tam nie ma? Nie macie gdzieś w pobliżu "dobrego" schronu, gdzie nie zabija się zwierząt ot tak ?
-
Majka, Ewka - już ok :-) Hmmm, a konstruktywnie - czy Franio ma allegro? Wiem, że w obecnej sytuacji będzie ciężko o mieszkanie, ale może jakiś domek z ogródkiem się trafi ? Kurczę, szkoda mi tego psiaka... Może ktoś ma chociaż działkę z kojcem ? Mam nadzieję, że moje życzenia nie są zbyt pobożne :oops: