-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
[quote name='IKA & SONIA']Słuchajcie! W dzisiejszej Gazecie Krakowskiej jest artykuł odnośnie OL. Autorka pisze o zainteresowaniu fundacji sytuacją w schronisku. Oczywiście pan P. odpiera zarzuty twierdząc, że demonizuje się całą sprawę. On uważa, że do schronu trafiają zwierzęta chore i nie sposób wyleczyć je w kilka dni. Po prostu brak słów :angryy::angryy::angryy::angryy: W dalszej części artykułu wypowiada się burmistrz Olkusza. Przetarg na przyjmowanie bezdomnych zwierząt w dalszym ciągu nie został rozstrzygnięty. Obecnie funkcjonujące schronisko ma charakter tymczasowy. Działka, którą wykupił właściciel pod nową placówkę wymaga zmian w planie zagospodarowania przestrzennego. Pan Rzepka również wspomina, że poproszono wszystkich przedstawicieli gmin, które korzystają z usług schroniska o odwiedzenie tej palcówki i wypowiedzenie się na temat możliwości stworzenia nowej, która będzie prowadzona i finansowana przez samorządy.[/quote] Czyli coś drgnęło. Teraz potrzeba listę burmistrzów wszystkich tych gmin i słać maile !!!
-
Leżała od wigili na poboczu drogi. Jedzie do niemiec !!!
gameta replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Basia, trzymaj się! Co u suńki ? -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
gameta replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
No żesz %$:angryy: Chociaż trochę radości było na Nowy Rok - a tu @$^*:angryy: Nic to, znaczy się Franiowy przeznaczony jest lepszy domek! Czy ktoś może zrobić świeży banerek dla Frania ? -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
gameta replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kruszynka86']ponawiam zapytanie[/quote] Kruszynka, pisz do Hanek na pw - tu znowu zginie... -
[quote name='ARKA']dogomanko, ktos musi ten wątek prowadzic, moze TY??[/quote] Ja mogę poprowadzić, z chęcią :) Na coś się przydam :)
-
ARKA, co z tą grupą ze Szwecji ? Coś gdzieś z tego wyszło ?
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
gameta replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='hanek']Są DT dla suki airedale terrier i dla dalmata. [COLOR=red][B]Czy ktoś jeszcze zgłaszał propozycję tymczasu?[/B][/COLOR] I przypominam: [SIZE=3][B]Na zielono psy widziane w schronisku 30 grudnia:[/B][/SIZE] pies/suka (bardziej prawdopodobne ze suka) w typie teriera, kolorystycznie [COLOR=blue][B]Airedale Terrier[/B][/COLOR] [B][COLOR=green](terier walijski?)[/COLOR][/B] dwa [B][COLOR=blue]husky[/COLOR][/B] + [B][COLOR=green]jeden na kwarantannie, łebek mu wystawał[/COLOR][/B] pies [B][COLOR=blue]rottek[/COLOR][/B] [COLOR=green][B]jest nadal[/B][/COLOR] suka [COLOR=blue][B]owczarka srodkowoazjatyckiego [/B][/COLOR]czarno biala, ogon ciety rasowa badz bardzo w typie rasy [B][COLOR=green]jest nadal! cudna, ale potwornie sie boi! [/COLOR][/B] jest suka (lub jest to pies) [COLOR=blue][B]wyzlowata [/B][/COLOR]ale niby wlasciciela [B][COLOR=green]3 wyzlowate, jeden łysy[/COLOR][/B] masa pieknych [B][COLOR=blue]owczarkowatych[/COLOR][/B], takze dlugowlosych suki [B][COLOR=blue]bernardynowate[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]1 suka, 2 psy: jeden bardzo w typie (łaciaty) drugi mniej łaciaty[/COLOR][/B] duzo ladnych kudlatych malych pieskow i suczek (suczka o budowie [COLOR=blue][B]grzywki[/B][/COLOR] z szorstkim rzadkim wlosem) byla kiedys suka [COLOR=blue][B]chartowata[/B][/COLOR] [B][COLOR=green]jest- pręgowana[/COLOR][/B] [COLOR=green][B]bokserka[/B][/COLOR] [B][COLOR=green]amstaffka[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]sznaucerka mini srebrna[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]ratlerki[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]2 kremowe labkowate suczki i 1 pies[/COLOR][/B] [COLOR=green][B]dobermanka z ogonem[/B][/COLOR] [COLOR=green][B](lub beauceronka?)[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]mix beagle lub posokowca[/B][/COLOR] byly 4 nieduze [COLOR=blue][B]szczeniaczki[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]zostały z nich 2 czarne[/B][/COLOR], [COLOR=green]które mamy[/COLOR] dodatkowo jeden szorstkowlosy na dluzszych lapkami był, [B][COLOR=green]już nie ma[/COLOR][/B] :placz:[COLOR=green] sa : [B]2 maluszki słabe, będą mieć dłższy włos, maluszek długawy, będzie mały, troszkę starszy szczeniak śmieszny, jakby corgi tricolor[/B][/COLOR] oraz suka z malymi [COLOR=green][B]wychudzona i robi kupy z krwią![/B][/COLOR] pilnie potrzebna pomoc dla [COLOR=blue][B]KOTOW[/B][/COLOR] one maja tam ciezko caly czas na zewnatrz plus drewniane budki jak ktorys podlapie katar to po nim bo sie po prostu zakleja i umiera z glodu przed swietami zabralysmy kocieta i 3 dorosle kotki w najgorszym stanie ale to bylo tydzien temu wiec moze i inne sa juz w ciezkim stanie [COLOR=green]koty są biedne, wyglądają jakby nie miały oczu[/COLOR][/quote] Hanek, były jeszcze: [B]&Gloria&-[/B][COLOR=darkgreen][SIZE=4][COLOR=black][SIZE=2] szczeniak, lub kociak - niezakaźny[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR] [B]yumanji[/B]- szczeniak(i) No ale dla "zdrowych"... -
[quote name='ollie'] "pies to tesh czlowiek" !!! tyle tylko ze jakos szukam szukam i niemoge sie doszukac prawdziwego dogmaniaka. Skoro ten temat jest Wam jush tak doskonale znany (co najmniej kilka lat)to powiedzcie mi moi drodzy czy na terenie calego regionu niema chetnego "zapalenca" na otworzenie nazwijmy to konkruencji p.s. i prosze mi nie wypisywac ze mieszam, niemam serca itp. pracowalem nieco w schronisku i wiem co to znaczy. [/quote] Ollie obrażasz wielu ludzi, którzy wypruwają sobie flaki dla psów. Jesteśmy z całej Polski, jak myślisz, ilu ludzi z Gdańska czy Lublina stać na kupno ziemi w Olkuszu i rzucenie swojego życia? Ilu miejscowych na to stać? Myślę, że gdyby ktokolwiek miał taką możliwość, dawno by to zrobił... I wybacz ale średnio mi się "tesh" chce wierzyć w Twoją schroniskową pracę. "Jush", na pewno...
-
[quote name='Asior']a skąd wiesz, zę są automatycznie usuwane?? Dziewczyny jak zrobic,żeby mail był z potwierdzeniem odbioru???[/quote] Jeśli korzystasz z outlook expres to w mailu, który wysyłasz muszisz wejść w Narzędzia (u góry) i kliknąć w "żądaj potwierdzenia przeczytania" Jeśli korzystasz z Microsoft Outlook to (zdaje się) w opcjach (też u góry pisanego maila) możesz zaznaczyć "ptaszkiem" żądaj potwierdzenia doręczenia i drugim "ptaszkiem" żądaj potwierdzenia przeczytania...
-
Słuchajcie na trójmiasto.pl ktoś chce przygarnąć boksia, ale jest tylko tel stacjonarny... [url=http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/przygarne-ogl1441546.html]OGŁOSZENIA Różne Zwierzęta - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.[/url]
-
To ja się jeszcze banerkiem pochwalę :) Andzia69 mi pomogła :multi:
-
[quote name='andzia69']Gameta -kopiujesz banerek, wchodzisz w panel uzytkownika, w edytuj sygnaturę,i wklejasz jak post ten banerek w takie okienko- i dajesz zapisz sygnaturę....przynajmniej ja tak robię;) tylko skopiuj całość banerka - nie tylko obrazek czy adres odnośnika - najlepiej zaznacz i daj kopiuj[/quote] Dzięki Wielkie Andzia!!!:loveu: Ja inaczej kombinowałam i nie szło :shake:
-
[quote name='Zbójini']A to nic się nie dzieje w taki sposób? sądziłem że maile to tylko rozwiązanie uzupełniające...[/quote] Zbójni, oczywiście, że się dzieje :) Tylko trudno sprecyzować co konkretnie, bo wszystko jest rozbiegane taeraz już na 7 wątkach :( Przydałby się porządek. Nie o wszystkich działaniach dziweczyny prowadzące piszą na ogólnym - dla dobra sprawy ;)
-
[quote name='yumanji']prosze jeszcze raz.potrzeba dt dla szczeniat?[/quote] yumanji - Ada-jeje odpowiedziała Ci na drugim wątku - nie może zagwarantować, że jakiekolwiek szczenie z tego obozu, będzie zdrowe. Praktycznie wszystkie są chore... Jeśli możesz wziąść chore - tymczas bardzo potrzebny...
-
Na ten Nowy Rok A.D. 2009 życzę całemu oddziałowi geriatrycznemu znalezienia wspaniałych domków na długie lata! I nie przyjmuję niespełnienia :mad: [SIZE=5][COLOR=red]Szczęśliwego Nowego Roku !!![/COLOR][/SIZE]
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
gameta replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=red]I tu także - Szczęśliwego Nowego Roku 2009 ![/COLOR][/SIZE] -
No, Kochane - zdrowia i spełnienia marzeń! Szczęśliwego Nowego Roku 2009! :laola:
-
[quote name='lamena']echhhhhhhh....sylwester....czy można jeszcze sie smiać czytając jakie dramaty sie dzieją ....Pieski kochane ,jak One sie czują?Listy powysyłane ,tylko ZNÓW proszę o numer konta,abym mogła pomóc choć troszkę. Lamena, wszystko jest na pierwszej stronie :) Fundacja Pro Animals – Na Pomoc Zwierzętom ul. Żeromskiego 6 32-500 Chrzanów PKO BP Oddz. I w Chrzanowie 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717 z dopiskiem "psy ze schroniska"
-
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
gameta replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Piszcie na pw do Jagoda1 - ona jest z Olsztyna, jak nie ona, to może wskazać innych :) -
[quote name='ARKA']:razz: A ja dzis spotkalam na "naszym bazarku", lokalnym, mojego sąsiada "przez miedzę" Pana Posla Dorna, bez Saby:evil_lol: Zamienialam z nim kilka zdan na temat Olkusza mam mu e-mail wszystko wyslac;)[/quote] No proszę ! Jestem pod wrażeniem :) Tylko, gdzie Saba ?:cool3:
-
Czekoladowy Pudelek BOLUŚ z OBOZU ZAGŁADY JUŻ W DOMKU
gameta replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dalej szukamy DT !!!