Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. Wystawilam nowy bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/serialowy-bazarek-sex-w-wielkim-miescie-panna-marple-pani-bukiet-do-31-01-a-130319/#post11686458[/URL]
  2. Dużo śpi :roll: Myślisz, że jest szansa na poprawę ? :roll: Bazarki idą marniutko :shake: Ulv, czemu tu tak mało ludzi? Czemu nikt nie chce nam pomóc ? :placz:
  3. Zulugula, ja mam biedę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclaw-17-letnia-malenka-suczka-kasa-na-dt-platny-albo-tm-pomocy-129411/[/URL] Jest na tymczasie u Ulv, nikt nie chce pomóc :shake: Poker i ja mamy bazarki, ale to kropla w morzu - psina jest stara i chora, więc nikt nie chce inwestować :shake: Może Twoi darczyńcy by się zdecydowali z nią podzielić...
  4. Tymczasu szukamy - halo!
  5. Matko jak się cieszę !!!! Zulugula, miałaś rację, że po cichu - teraz radość i większa i pewna !!! Muszę banerki powyrzucać z podpisu bo Poziomka też wczoraj domek znalazła !!! Może w końcu Gordonowi i słonko zaświeci!!!! Zulugula :loveu::loveu::loveu: Ogólnie dziewczyny - gratulacje :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  6. Ech, życie... Staruszki w górę - wam można jeszcze pomóc...
  7. A może rzeczony muzyk ma znajomych chętnych na ślicznego triera ? :cool3:
  8. Andzia, ale ja już nie w paczkach :eviltong: No dobra, ta cisza w adopcjach jest faktycznie do d.... Może zróbmy małe podsumowanie - który pies ma jakie ogłoszenia, co jeszcze można zrobić, żeby się ruszyło. Może ktoś ma jakieś pomysły ?
  9. Psisko do domu !
  10. Hej Rufusowa, a jakieś wieści o Mambie ? mamy wtorek :roll:
  11. [quote name='agatkia']Niestety. Inga nie będzie miała domu w Niemczech... Pani zrezygnowała, choc nawet chciała jecha po nią do Polski :-(:-(:-( Widać, nie był to TEN dom...:-(:-(:-([/quote] Ale dlaczego ? :shake: Widać na swój domek musi jeszcze poczekać bidula...
  12. [quote name='idusiek']no to mam dobre wiesci :multi: gameta, pamietasz jak napisałas, że Poziomka powinna trafic na salony? to dzis wieczorem - trafiła :multi::multi::multi:Nie powiem do kogo, ale do znanego muzyka i od dzisiaj grzeje dupkę na salonach i kanapach:cool3: Ludzie sami zajmą się sterylką , są w niej zakochani po saaaaaame uszy :multi: [B]Teraz czas na Gajunię :cool3:[/B][/quote] :multi::multi::multi: Nawet nie wiesz, jak mi poprawiłaś humor przed snem :multi::multi::multi: Cudowne wieści :)
  13. [quote name='brazowa1']to bardzo złe miejsce,prowadzone przez bardzo złych,nierozgarnietych,brutalnych ludzi.Nie maja zadnych wyższych uczuc wobec psow.Byalm tam pare lat temu,gdy rozkrecali biznes.Strach pomyslec,co sie tam dzieje teraz.[/quote] Brązowa, dlaczego nikt tego nie stara się zamknąć? Przecież to taki Olkusz - myślałam, że u nas takie rzeczy się nie dzieją... Moja wiara legła w gruzach :-(
  14. A mój tymczas nie doczekał - zabili go :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mordownia-w-niej-2-amstaffy-pilna-zbiorka-na-hotel-130022/[/URL]
  15. Do domu - tymczasowego albo stałego - wybieraj...
  16. Piesku, śmigaj stąd :mad: Czy ktoś wie coś więcej o tym miejscu: http://www.dogomania.pl/forum/f28/mordownia-w-niej-2-amstaffy-pilna-zbiorka-na-hotel-130022/
  17. Dzisiaj też wierzę ! Choć jest mi bardzo źle: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mordownia-w-niej-2-amstaffy-pilna-zbiorka-na-hotel-130022/[/URL] Czy ktoś wie coś więcej na temat tego miejsca ?
  18. Telefony? Aparaty? Cieszcie się, że wogóle doszły :p Nie mówię, że to reguła, ale cóż... giną albo rozpływają się w powietrzu... Wiem coś niecoś o kurierce - pracowałam w tym 3 lata :evil_lol:
  19. [quote name='doddy']Niestety pomoc przyszła za późno. Psów nie ma już w schronisku.[/quote] :wallbash: o matko... jesteście pewne ? Jakie są tam jeszcze psy ? Coś wiadomo ?
  20. Koss - siłą Twojego serca majeczka znalazła swój domek - pamiętaj o tym! :loveu:
  21. [quote name='Gandzia']ooo matko długo mnie tu nie było, ale nie sądziłam, że aż tyle sie przez ten czas działo!!Postaram się ogarnąć wszytskie wiadomości i wł się w działanie!! Czytam, czytam i jestem w wielkim szoku!![/quote] Gandzia, najpierw zapytaj ARKI czy warto, bo Olkusz już ma kilka wątków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/olkusz-oboz-zaglady-zwierzat-wyslij-list-127970/index171.html#post11678237[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL] i poszczególnych piesów+KTOZ+Missieek :)
  22. :evil_lol: Wiesz, przewrażliwiona na tym punkcie... I nie pisz takch rzeczy, bo ja mam wyobraźnię i już mi przebiegło, jak ją na ten rożen nabijasz z kroplami do uszu w ręku :evil_lol: No i muszę teraz wytrzeć monitor ;)
×
×
  • Create New...