-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
[quote name='taks']krowę można czcić jak bóstwo albo bez skrupułów zjadać... Wszystko rzecz przekonań, wiary I kazdy ma prawo wierzyc w co chce pod warunkiem, że to nie szkodzi innym i że nie narzuca przemocą swoich przekonań otoczeniu. Niestety metody "misyjnej działalnosci "Koscioła Katolickiego jak dla mnie miały i nadal mają zbyt wiele z indoktrynacji a juz stanowczo za mało szacunku i tolerancji dla myślacych inaczej.[/quote] tak jak teraz znow. modlą się usilnie za nawrócenie innowiercow ( zydow szczegolnie). I to mimo usilnych prósb zeby dali sobie spokoj i rozwalaja wszystko to, co wypracowal JP II:shake: ech:shake:. Zenada taka, ze brak mi slow....wstyd.
-
dzięki Anndzia:lol: Moze udaj się do schroniska w BB ( skoro juz tam mieszkasz) z rodzicami. Sama zobaczysz jak tam jest. Rodzice tez...zobaczą w realu jak zyja zwierzęta w schronisku. Dowiesz sie o niebo wiecej niz w internecie.
-
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
Charly replied to anaana's topic in Już w nowym domu
nie moge uwierzyc ze on nadal w schronie. Przeciez to cudne przyjąc takiego starowinke sponiewieranego...I ilez on będzie potrzebowal. na pewno nie trzeba z nim biegac na spacery po 3 godziny dziennie. pewnie chce taki dziadziunio na foteliku lub kanapie obok swojego czlowieka siedzie i ogladac szanse na sukces i inne:-(. Do tego odpada troska o finanse. Uratuj zycie staruszkowi:placz: -
Proszę o głosy na 400 bezdomnych psow i 100 kotow przytuliska Przyborowko p. Wandy- moj podpis. Wirtualna pomoc, a jaka efektowna:)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Charly replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
sculek jest cudny. i jak pije..z namaszczeniem:mdrmed: -
Kraków - młodziutka , amsafowata suczka Gajka jednak zostaje w nowym domu
Charly replied to Patia's topic in Już w nowym domu
:-o:-o zaskoczyla mnie ta sunieczka. wyglada prawie jak....Alano espanol ale skąd u nas...:-o Mieszanka podeszla b. pod wrzocec moim zdaniem. patrzcie...Alano espanol.. [IMG]http://www.dogbreedinfo.com/images14/alanoespanolmai4-05.JPG[/IMG] [URL="http://www.dogbreedinfo.com/alanoespanol.htm"]Alano Espanol Information and Pictures, Spanish Alano[/URL] a to Gaja [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/4159/dsc0912ab7.jpg[/IMG][/URL] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Charly replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='pusia2405'] To tak jak imię indiańskie. (...) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahahhahah -
ślepa Lola w schronisku [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2412/lola2008fg8.jpg[/IMG][/URL] Lola już w domciu [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1237/lolaikurasf5.jpg[/IMG][/URL] Lola z swoją panią:smile: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5057/lola10rz0.jpg[/IMG][/URL]
-
cudne te zdjecia. szczescie mial chlopak niesamowite- jak one wszsytkie zresztą:placz::loveu::multi:
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Charly replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
----------------:-( -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzięki:oops::modla::multi: NO to ja napisze w odwecie, że[SIZE=5] [COLOR=seagreen][B]Potrzeba miejsca do poniedzialku dla Diego ( i nie bac się, bo jak nie wypali dom to trudno będzie schron- miejsce tylko do poniedzialku więc!!!)[/B][/COLOR][/SIZE] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
oby się udalo:roll: ([SIZE=1]Mru sorry przyszlam zaspamowac, ale goldeny nas gonia:placz:- oddawajcie glosy)[/SIZE] -
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d3a1aa0b18371b23.html"][I][IMG]http://images40.fotosik.pl/21/d3a1aa0b18371b23med.gif[/IMG][/I][/URL]
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
i hopac mi pozostalo. Masza nadal szuka domu -
zrobmy cos dla bezdomnych psiakow i zaglosujmy w tym miesiacu na przytulisko p. Wandy Przyborowko= wygrana oznacza darmową karme, psiaki proszą o glosy (moj podpis)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'][SIZE=3][B]gorący apel do wszystkich![/B][/SIZE] jest szansa na ten domek... :roll: co Paweł mówił.... tylko tak trzeba Diego [B]przetrzymać [SIZE=3]do PONIEDZIAŁKU RANO[/SIZE][/B] gdziekolwiek żeby się mu nic nie stało! no i enia mówi, że jest w słabym stanie :( [B]jeśli ktoś ma taka możliwość.... to PROSZĘ BARDZO :([/B] jesteśmy też w stanie coś tam zapłacić - bo może hotelik? 3 dni... :shake:[/quote] tu wszystko wchodzi w rachube. nawet wolny kawalek dzialki, ogródka- do poniedzialku:modla::modla::modla: przeciez on nie będzie siedzial i czekal na Was do poniedzialku:shake: -
ale ladną stronke masz. Rodesiany- kiedys o nich marzyłam. potem jednak instynkt lowiecki mnie odstraszyl i kupilam....dalmata:evil_lol: