Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. dojeżdżaja do Was? bosz dlugo to trwalo...ooooooooo grrrrrr nie moge
  2. Ten dom to szansa dla tego psa. Zawsze wieksza niz ulica. Jak nie- nic nie straci.
  3. Mamusia Husia...za kilka tygodni maluszki jej odbiorą...a ona sama bedzie pilnie potrzebowala DT/DS. Wymęczona porodem, karmieniem...osłabiona..:shake: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6558/husianoweik0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/5917/husianowe2no2.jpg[/IMG][/URL]
  4. Masza wsród innych psów w schronie wygląda jak kosmita. One zupelnie nie jest czlonkiem zadnej grupy. nie biega jak one. nie prowadzi walk. nie wariuje. stoi, patrzy, czeka...ech.... Z Maszy bylby w sumie dobry stróż, ale....niestety glos juz nie ten. Jest ochryply i coraz cichszy. Ona się stara, ale ledwo ledwo ją slychac:-( Straszne, że nikt jej nie chce. nie ma zainteresowania. nic [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/9963/maszanowect9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/1598/maszanowe2nv8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/7856/maszanowe3fo2.jpg[/IMG][/URL]
  5. szczury sa super, ale wiele osob reaguje reakcją alergiczną:placz:. Ja też, w życiu nie mialam alergi. kilka lat temu pierwsze szczurki ( trzymac parami co najmniej:mad:) i okropne reakcje. znalazlam swietny dom, ale mialam wielkie szczescie. szczurki nie są marzeniem kazdego;). Więc najpierw lepiej "wypozyczyć" szczura. Testy nie zawsze wykaża alergie i sorry za OF i znikam:oops:
  6. ja nic nie pomagalam tylko przypadkowo byłam (no moze trzymalam do zdjecia czy cus:lol:) Tzn. bylam w sprawie innego psa;) sorry Anndzia za off taki jakis sie zrobil. mistrzynie offtopow Bonsai88 i Charly:oops::evil_lol:
  7. Nie jestem pewna, czy Bobby sam sobie nie zawinil;). Jest stanowczo królem tego boksu. Tzn jest taki jeden owczarek, ktory go zaczepia. Bobby wystarczy ze sie wtedy odwroci a owczarek zmiata w te pędy za budy. Stoi z tylu i Bobby nie pozwala mu podejsc do krat. Jednak...kilka tygodni temu byl tam duzy pies, bardzo wystraszony, byl największy ale zawsze z podwiniętym ogonem i "agresywnym" ze strachu... Wczoraj nie bylo go..... Bobby jest poraniony, ale poza tym zaden inny pies. Mysle ze dostalo się....... tamtemu. Tak tylko przypuszczam, ale Bobik tak na wszelki wypadek do domu bez innych zwierząt tzn. bez dominujacych czy prowokujacych zwierząt. On sam nie zaczepia, jeśli jest tym pierwszym. Z mniejszymi od niego, spokojnymi psiakami rozumie się dobrze. Dzieki za zdjęcia:)
  8. ja to dopieru od kilku miesięcy ( mieszkam tu dopiero od roku), ale Rybcia (mlodziutka dziewczynka) biega tam juz od lat 2 (co najmniej):crazyeye:i znosi te szykany doroslych 3krotnie starszych od niej osob w schronisku oraz ataki werbalne na pw na naszej klasie ( od p. kierowniczki np.:-o) Przy wyadoptowaniu Birmy akurat byłam obecna- wszytkie zresztą tam bylysmy zdaje się: rybcia, kordonia, aga i thea i ja:lol:
  9. dzięki. powinno byc już. nie widac niestety (albo na szczęście) nadgryzionej mordki. z boku z lewej strony jest kawalek obgryziony do kosci..tzn. futerko, mieso poszlo...
  10. [quote name='mru']ma ktoś z Was może jakiś wzór umowy adopcyjnej? przydałoby się coś takiego... a ja nie mam... czy wystarczy napisać oświadczenie jakieś? tylko jakie?[/quote] przesle Ci zaraz umowe na maila:)
  11. [quote name='Charly']wiesz Anndzia roznie to jest z tymi schronami. Pozory mylą. karma w miskach, woda i względna czystośc nie zawszse swiadczą o tym ze jest dobrze. Przykladem moze byc nasze elblaskie schronisko. Ale to nie ten temat. Zresztą jesli schronisko nei chce wolontariatu, to wedlug mnie juz cos jest nie tak, jak byc powinno.[/quote] Tym wpisem chcialam podkreslic ze dobre warunki w schronisku nie oznaczaja ze faktycznie naprawde jest dobrze. U nas zabronione jest robienie zdjęc. nie ma wolontariatu. Schronisko nie tylko nie wspolpracuje, lecz utrudnia adopcje podawając np. nieprawdziwe informacje, kontrolując nas, usypiając chore zwierzęta, ktore rezerwujemy jesli znalezlismy dla nich domek itd itd itd. Jednak chodzimy tam, oglaszamy zwierzęta. Informujemy inne instytucje o "zaniedbaniach" ktore tam panują i ktore schronisko chce ukryć. Traktują nas jak szpiegów. NIe otwierają bramy kiedy dzwonimi, wiec jestemy zmuszone innymi sposobami otwierac sobie bramę itd itd... Ale robimy to..dla tych zwierząt Edit; zadne schronisko nie moze czuc się bezkarnie i uprawiac niekontrolowaną samowolkę... Wchodzcie, zaglądajcie, dopytujcie.
  12. nie wiem co sie dzieje. w kazdym razie imageshack nadal się kręci. dzis z mojej strony zdjęc raczej nie będzie.
  13. Generalnie mozna powiedziec,ze jesli pies jutro się znajdzie to ma b. duze szanse na dom. jesli natomiat nie - to nie. Ta jedna noc i jutrzejszy dzien zawazy na tym czy on przezyje czy tez nie.
  14. nadchodzą powoli. nic z tego nie bedzie dzis. czekam wiecznie na zaladowanie jednego zdjecia:roll: jedno wstawie ( laduje, laduje, laduje....:roll:) a resztę jak internet przyspieszy
  15. Eniu a jakbys mu tam cos rzucila chociazby karton (jesli masz albo gazete..) tak zeby wiedzial ze ma tam czekac. Ze to jego miejsce...:roll:
  16. Latek to ten z 17letni nie? jesli tak to warto zmienic tytul ze szukacie transportu
  17. no wlasnie. on sie bardzo zmienil ledwo dotarl do domku swojego. ale domek cos milczy:placz:
  18. Mru zalozyla bazarek. podrzyccie czasem
  19. cudnie:multi: dalas ogloszenie o transport na watek transportowy? No i wpisz to w tytul. na szczescie to zadna odleglosc
  20. A że juz dawno nie bylo zadnej muzycznej wstawki:evil_lol: to wstawiam teraz coś. Cieplo i czule ( Filip lezy oparty o kaloryfer i wywala białka:lol:. Teraz już spi, ale jak gralam to po raz pierwszy smiesznie ruszal glówką, jak koles i ja spiewamy uhuuuuuuuuuuuuuu:evil_lol:) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=0OMLoAtC9RY"]YouTube - Israel Kamakawiwo'ole ~ Somewhere over the Rainbow HQ[/URL]
  21. Ja wiem jak to może byc:shake:. Zgroza. Dlatego nasza (tzn. moim rodzicow) dalmatka lata przeważnie z dlugimi pazurami. Nie ma szans obciąc...panika, piana leci z mordy, kupe uwalila ostatnio u weta (my sami w ogole nie mamy szans obciąc). Za to Filip wystawia łapki grzecznie i cicho siedzi. ja nie robie, ale pani fryzjerka od psow. Zaplacilam cale 3 zlote:evil_lol::loveu::multi:
  22. [url=http://www.youtube.com/watch?v=0OMLoAtC9RY&NR=1]YouTube - Israel Kamakawiwo'ole ~ Somewhere over the Rainbow HQ[/url]
  23. Zimno, mrozno, sniegu pelno na Mazurach. Zosia powinna być w ciepelku gdzies blisko pieca, nie na betonie:-(
  24. Jejku ona jest taka fajna:-(Stoi i tak patrzy w oczy.....:placz: Polozyc nie ma za bardzo się gdzie...buda mała....boks w błocie i ona stoi tam. Trzęsła się z zimna. Mimo gęstej siersci stała i trzęsła się i patrzała tymi swoimi cudnymi oczami. Masza jest taka fajna. Na pewno będzie swietną sunia. Nie jest agresywna. NIech jej ktos da dom:( Oczywiscie szukamy domu z ogrodem. Nie w mieszkaniu. Rybcia ma zdjecia. Czekam, az mi je przesle
  25. Jest z lekka nadgryziony:smhair2:. Rybcia ma mnóstwo zdjec. Czekam na wstawienie
×
×
  • Create New...