-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Dzięki wielkie. Ja wlasnie zrobilam Zoske. Może cos ruszy:roll:
-
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=509328841]ZOSIA SAMOTNA KOCHANA SUNIA W SCHRONISKU (509328841) - Aukcje internetowe Allegro[/url] allegro Zosi, ale dane zmienię na Twoje Rybciu, bo nie będe miala dostępu do siebie przez jakis czas.
-
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a kiedy ona będzie u Ciebie? -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Charly replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beba']Ja moge zrobic allegro tylko potrzebuje dane kontaktowe osoby ktora bedzie odbierala tel od ewentualnych nowych domkow:lol: i sama nie wiem ale chyba lepiej robic jakis wesoly tekscik o szukaniu domku :roll:[/quote] Irenaka: Kontakt w sprawie adopcji do mnie012 641-97-02 lub500-18-19-20 Mail:[email protected] ------------------------------ to dobrze. będa smutne i optymistyczne czy tam wesole ogloszenia. Dobry pomysl:) ja czekam na tekst os Neigh w takim razie. Napisalabym sama, ale naprawde nie mam pomysła. czekam więc:) -
Ja zbieram zbieram, ale jade dalej niż Minsk...jade w dól:lol: ej...nie wiedzialam ze czarny umarł...nie oglądnęłam do końca:evil_lol:
-
[quote name='Dark Lord'][quote name='Charly'] I co cię tak śmieszy to nie wiem:shake::roll:[/quote] nic mnie nie smieszy...tzn. to jest za..biste po prostu. Co mnie smieszy to ludzie, ktorym wydaje się, ze zwierzęta są jakies ograniczone tylko dlatego, bo MY nie rozumiemy ich kultury i języka.
-
Pogryziona,zagłodzona,maleńka POLA !! POZNAŃ. Już w Niemczech :)
Charly replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
O- ale świątecznie. oby jej ten kranc na głowe nie spadł:lol:;) -
[quote name='Rut']pamietajmy o wigilijnych karpiach [URL="http://www.ulotki.viva.org.pl/"]http://www.ulotki.viva.org.pl[/URL] [url=http://www.krwaweswieta.pl]KrwaweSwieta.pl[/url][/quote] zacytowalam to coby nie umknęlo, bo takie teraz bardzo w temacie i na czasie:)
-
[quote name='Dark Lord']Ciekawa jestem, czy zwierzęta na jakiś swoj sposób domyślają się, wiedzą czy się zastanawiają co się z ich duszą, duchem czy jak to nazwać dzieje po śmierci (tylko proszę bez wyśmiewania się i przekonywania ponownego, że to nierozumne istoty są:cool1:), [B]gdzieś wyczytałam, że kiedyś zapytano małpę chyba taką, która nauczyła się języka migowego ludzkiego co się dzieje po śmierci, powiedziała, że idzie się do pewnej jaskini....[/[/B]quote] buahahahhahahhahah...dobre hahahahhahahah
-
mam wszystko. dzis widziala nas sąsiadka i poradzila tabletke w sylwestra dla Filipka. Nie chce z jednej strony, ale z drugiej..chyba pojde po cos do weta. On bidulek jeszcze kupki nie zrobil od wczoraj. Bo tylko siu i na ręce i do domu ech...w nocy moze wyjdzie..na razie nie chce. Zrobie sobie zaraz takie cos co Osiolek radzila- polączyc obróżkę z szelkami. Jakby wyszedl z szelek to jeszcze na obróżce wisi. jestem zla na te wszytkie halasy. odkąd go mam wszystko mi przeszkadza:roll:
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']o matko, dwa tygodnie? nie wiem, czarly, jak my wytrzymamy...:placz: a juz zupełnie nie wiem, jak ty wytrzymasz :cool3:[/quote] SBD:mad: ahahahhahahahhaha....hihihihih -
[CENTER]:cool1: [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=XlbB1pD3y0A&feature=related"]YouTube - Sergio Leone - Spiel mir das Lied vom Tod[/URL][/CENTER] [CENTER]Mru chcesz być biała czy czarna?[/CENTER]
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
allegro jest. inne ogloszenie tez mile widziane. te wszystkie darmowe. Ja przez następne dwa tygodnie od jutra nie będe miala dostępu do sieci ( chyba ze na moment u znajomych gdzies). Dzis musze porobic inne ogloszenia jeszcze. Jakby ktoras z Was miala czas to proszę o parę ogloszen. Czy Sniezka jest na naszej klasie gdzies? Tak czy siak ja ją wstawie w mój profil. -
Pogotowie i Straż dla Zwierząt - Pytania, pytania, pytania....
Charly replied to medar's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='orpha']no ja nie moge , ZNP wszystkie macie czy jak ??? :crazyeye:[/quote] ja juz po moja droga:watpliwy:..... Edit:Jaki związek Izadora?:D:D w takim razie jestem po obiedzie;) -
kurde Mru Twojego scenariusza z kiwaniem glową nie pobije ahahahhahahahah
-
[quote name='Ewa Marta']Wrzucę Ci w takim razie na pm swój numer telefonu. W razie czego daj znać, nawet smsem [B]gdzie i z jaką kwotą mam podjechać[/B].[/quote] akcja Milka...i pojawi się Ewa w czarnym aucie...w reku walizka z kasą:sg168: Mru spotkajcie się tak, zeby nikt nie widzial tej wymiany..na terenie budowy czy cuś
-
Pogotowie i Straż dla Zwierząt - Pytania, pytania, pytania....
Charly replied to medar's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Ewa i flatki']Czy naprawdę na każdy post musi być riposta? Jak nie mamy nic nowego w temacie wątku albo "po prostu brak słów" to oszczędzmy sobie i innym komentarzy podnoszących ciśnienie :lilangel:[/quote] i vice versa:angel::angel: -
super wiesci. juz zmieniam tytul. Czyli pierwszy miesiąc juz zaplacony? suuuuper. zmieniam tytul i pisze ze numer konta u malagos na pw tak? ok. czyli wpisze wszytko to co wiemy. 1.Pierwszy miesiąc enia. 2. Pawel moze zawiesc?? potrzeba kasy na transport cos jeszcze?
-
Pogotowie i Straż dla Zwierząt - Pytania, pytania, pytania....
Charly replied to medar's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Osiolek']Agawo, totalnie brak Ci zasad kindersztuby, a poza tym odnosze wrazenie ze Bozia nie za bardzo Ci poukladala... Albo w szkole nauczyli Cie literek, ale nie nauczyli czytac...... Wszystko jedno. Odczep sie od Gagaty!!!!!!! Ona jest warta 1000 razy tyle co Ty, wiec nie przekrecaj jej slow!!!!!!!!! Jak zrobisz w zyciu jedna setna tego co ona - to mozemy zaczac rozmawiac. A teraz idz do takich samych "psychicznych malolat" jak Ty!!!!!![/quote] brak mi słów:shake: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
o! Witamy nową Snieżkomankę:loveu: Dziewczyny zmieniłam allegro wedlug sugestii Beci, ale grzebac w czyims tekscie jest trochę niezręcznie. No nic. Zobaczcie jak wyszlo. Jesli chcecie zmienic (najlepiej Albiemu) to proszę caly ten dolny tekst, zeby wszystko pasilo:) [URL]http://www.allegro.pl/add_item.php?change_ok=1&this_item_id=508822928[/URL] i mam jedno pytanie: czy Sniezka jest czysta? tzn. czy ona zalatwia się w domu? -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
ok. zaraz to zmienie. [SIZE=1]tylko skoncze jesc sniadanie:watpliwy::lol:[/SIZE] [SIZE=1]i nie pisz 5 dni, bo zaraz przyjdzie ragazza i powie ze wcale nie 5 a 8:errrr:[/SIZE] -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Charly - to jak wystawisz to daj znac.[/quote] Juz wystawiłam:) Konto i suma ta sama. :buzi::Rose: