-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Vitka Ty zdaje się robisz ładne banerki:cool3:. Zrób proszę dla siostry i brata:loveu:
-
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
nio. taka była malutka:lol:. A te uszyska to jej znak rozpoznawczy:) -
[quote name='Kasia']ok, ja zgłaszam chęć zrobienia im wyróżnionego allegro ale co do tekstów to dętka ze mnie, niestety... jak uda Wam sie coś sklecić to... czekam[/quote] ok. Kasiu. Bardzo dziękujemy. ja nie mam weny też. ale może ktoś inny:lol: popytam dziewczyny
-
Charly nie bardzo. bo będzie wystawiać innym. Co do tekstu- jejku- aż glupio się przyznac...chyba za blisko to wszytko było. Pierwszy raz byłam przy czyms takim. nie da się tego opisac. nie mam dystansu jakos. teraz jakos nie mogę. w poniedzialek będę tam- postaram się dowiedziec więcej
-
[quote name='Renata5']Ta pani nie weźmie Nikusia ze schronu?[/quote] nie. ona powiedziala ze go tylko znalazla i ze oddala komus kogo nie zna:cool1: chciala wiedziec jak on się czuje i czy to ten piesek.
-
[quote name='gops']sliczne zdjecia :loveu: on siedzi jeszcze w izolatce?[/quote] nie. juz nie. Acha..Nikus wedlug tej pani, która dzwoniła ma nie więcej nie 6 miesięcy
-
Pan Kordonek:shiny::shiny:
-
Nikuś na spacerku dzisiejszym:loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/3/174373.jpg[/IMG] unizone zachowanie wobec wybawicielki swojej hihi:thumbs::loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/3/174379.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/174383.jpg[/IMG] glaski od TZa Kordoni:lol: [IMG]http://upload.miau.pl/3/174387.jpg[/IMG] żebrze:evil_lol: [IMG]http://upload.miau.pl/3/174405.jpg[/IMG] wielka dziura:loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/3/174407.jpg[/IMG]
-
[quote name='Charly']dzwonila pewna pani, ze byc moze takiego psa wlasnie oddala komus tam:roll:. Znalazla w bażantarni i oddala, ale nie wie komu. Tzn nie ma danych. Ktoś tam chcial dla dziecka. Szczeze mowiać nie martwi mnie brak danych właściciela- dzis bylam tam w okolicy, zero plakatów, w gazecie tez nic. w schronisku tez nikt go nie szukal. Wlascicielom raczej nie zależy aby odzyskac zgubę. Zastanawiam się czy on uciekł, czy zostal porzucony. Biedak bardzo garnie do ludzi i nie odstępuje na krok. na spacerku nawet gdybym chciala nie dalabym rady go zgubic.[/quote] myśle, że ta kobieta, która dzwoniła, to byla wlascicielka Nikusia. Zwrócila mi uwage na wszystkie szczególy i faktycznie są. Także na jego imię. Nico oczywiscie reaguje na wszystko:)- jednak po powrocie ze spacerku zniknąl wewnątrz kojca. Zawolalam cicho jego imię i zaraz przyleciał.
-
malenki dzis byl na spacerku znow i zachwycil wszystkich jak zawsze. Jest spokojniejszy jakis taki dojrzalszy niz jeszcze tydzien temu. powoli rozumie gdzie sie znalazl. w lesie bal się przejsc przez 2cm wodę. ciekawe jak znalazl się na lodzie - na malym waskim pasku lodu...
-
wlasnie tego się obawiam wiesz.... niestety nie mozna nic sprawdzic, bo nie wiemy jaki Zoska miala numer czipa. Dopiero teraz po zmianach zwierzaki otrzymują imiona i opisy na kojce. Zosi nie ma i nie ma mozliwosci sprawdzic co się z nią stało
-
juz są w schronisku. Ich pan je przywiozł. Akurat tam byłam. Nie chce mi się o tym pisać. trzeba z tym żyć..jakoś Pies nie chcial wejsc do kojca. więc podbiegl pan. A pies [B]ufnie[/B] za swoim panem wszedl w koncu.
-
nie wiem co się stało z Zosienką. Moze faktycznie zostala zaadoptowana.
-
Zosi nie ma w schronisku
-
[quote name='bonsai_88']Za coś takie próbował mnie oblać egzaminator jak zdawałam egzamin :diabloti:... jak mu powiedziałam [bo ogólnie był ****, próbował mnie też oblać mn. za jazdę 50 km/h, bo "tamuję ruch"] że jak mnie obleje to od razu na skargę biegnę to mu przeszło :evil_lol:...[/quote] powaznie? :-o ech. no tak.
-
[quote name='kwasek']W innych krajach oczywiście wszyscy jeżdża przepisowo :evil_lol: Byłaś we Włoszech albo we Francji? W [B]TYM [/B]kraju? Dlaczego nie napiszesz "w Polsce"? Wstydzisz się tego słowa? :cool1:[/quote] hihihi. co za pomysłowość.
-
[quote name='M@d']W dzisiejszych czasach ludziom w ogóle jakoś brakuje i wyobraźni i empatii!! :angryy: Czy przechodząc na zielonym świetle mimo wszystko się rozglądacie? Ja tak... [B]Dlaczego?! Przecież samochód prowadzi człowiek, istota racjonalna, znająca przepisy, rozumiejąca co znaczy gdy pieszy wchodzi na pasy...![/B] ???? nie w tym kraju. nie rozumie. 99% kierowców nie rozumie. po prostu się jedzie i już. A potem są relacje w prasie: "kierowca przejechal czlowieka na pasach- najwyrazniej deszczowa pogoda zmiejszyla widocznosc" i inne pomysły:shake:. bo gdyby bylo w normie, że NA PASACH ZWALNIAMY - nawet jesli nikt nie stoi na chodniku i STAJEMY- jesli ktos stoi na chodniku i PRZEPUSZCZAMY, to takich wypadków by nie bylo. ale czego mozna oczekiwac, auto z literą L przejeżdża na pasach, policja.....Kultura jazdy = zero sorry za OT, ale irytuje mnie to okropnie. Ja oglądam się zawsze. A juz dreszcze mnie przechodzą, jesli faktycznie ktos sie zatrzyma, bo nie daj boże jakis buhaj wyprzedzi stojącego na pasach..."no co mi staje na srodku ulicy"....
-
..i jeszcze biegnący Filipek i to by bylo na tyle...(Jak na mnie to aż za dużo zdjęć:lol:) hihi. to zdjecie to mistrzostwo jest po prostu:evil_lol:. Ale....Filip szybko biega, a moj aparat jak pstryknę to tak naprawdę reaguje 2 sekundy pozniej. a dwie sekundy pozniej bylby juz tylko tyleczek Filipka jak na zdjęciu drugim [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6889/sunp0031sn7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/7976/sunp0028ie3.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=3][COLOR=seagreen]Mój śliczniutki piesek:cool3:. To zdjęcie to jest Filipek w 100%. Na innych jakos dziwnie wychodzi. A to ryjek za dlugi, a to coś tam. A taki jest jak na tym zdjeciu. słodziutki:)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#2e8b57]zdjęcia są dzisiejsze:)[/COLOR][/SIZE] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6038/sunp0027ty0.jpg[/IMG][/URL] nie rozumiem czemu to zdjęcie takie olbrzymie:roll:. nic nie zmienialam w aparacie. a teraz mam znow date z 2004, olbrzymie zdjęcia i najlepsze ze tekst po hiszpansku i nie ma zadnej opcji zeby to zmienic. a jak cos za duzo grzebie, to mi mowi adios:mad: i się wygasza.
-
[quote name='mru']taaa ja myślę że fot nie ma booo Charly :diabloti::cool1::razz: przehandlowała Filipka na jakiegoś malamu... przepraszam! na jakiegoś CAO lub co gorsza CTR! :evil_lol:[/quote] o no Mru- ale bym chciala takie trzy w ogródku:cool3::diabloti: Filipka nie da sie przechandlowac, a bo to taki "jednooki pirat" jak mawia mój tato, a dwa strasznie go kocham. tuli się jak czlowiek, broni mnie, pociesza, kocha bardzo, jest dzielny, wyrozumialy i nie obrażalski:) Poza tym jest strasznie wierny i oddany i tak słodki, ze czasem nie da się wytrzymac:loveu: Ale trochę teraz mi popsułas szyk. wiec zaczne od początku
-
[URL]http://img142.imageshack.us/img142/5909/xxx037jp6.jpg[/URL] zdjecia biegającej Ogryzki są powalające:placz:. Wspaniała jest:loveu: ach te psiaki są mistrzami świata i najlepszymi nauczycielami:roll: