Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. juz wyczyscilam Mru:) zrobię mu dzis allegro ladne wyroznione
  2. nie:shake:. ja czekalam. Kordonia chyba też. wszyscy czekali.:roll:
  3. a on jest jeszcze taki radosny- choc coraz mniej- kazdego dnia. Jak urosnie- to będzie taki jak inne. A Nikus naprawde naprawdę jest wyjątkowy. Jest pelen ciepla. bardzo jest oddany, ufny no i taki glupkowaty jeszcze.
  4. [SIZE=3]Proszę o dom dla NIkusia:placz: On nie rozumie dlaczego jest w klatce- myśli ze jestem jego panią i patrzy swoimi oczkami zdziwiony, że go nie zabieram. placze jak dzieciak. Inne psiaki spokojnie wracają do kojców. Ale Nikuś jest zrozpaczony:placz:Proszę o dom dla niego. On jest cudowny. Pilnuję sie na spacerkach, jest grzeczny. Trzeba go jeszcze wychować, bo jest takim malym biegającym oszołomkiem, ale jest wspaniały.[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]Proszę proszę o dom dla niego:modla::modla::modla:[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] dziewczyny wstawią zdjecia
  5. wyszły:lol: jeszcze są albo wlasnie wrócily. wzięłysmy wzsystkie psiaki z bosku Oskara i jego oczywiscie tez:) no i Sarunię z izolatki. Na początku psiaki obwąchaly się i to wszytko. Oczywiscie my oczekiwalysmy, zę wpadną sobie w ramiona i bylysmy z lekka rozczarowane ze tak nie bylo (:evil_lol:) Jednak na spacerze Sara bala się przejsc przez mostek nad wodospadem, więc musialam szukac innego przejscia do dziewczyn ( przy okazji załamał się lód i wpadlam po kolana do wody:multi: i dlatego przekazalam Sarę dziewczynom i popędziłam do domu)Oskar wtedy nie chcial isc bez Sary, któa stala po drugiej stronie rzeczki i bardzo szczekał i płakał. A Sara oczywiscie jak maly odrzutowiec ciągała mnie po wertepach byle byc ze swoim Oskarkiem. Ostatecznie Sara i Oskar poszly w dwójke na spacer:)W ogole kochane psiaki te dwa. Pralinka zdaje się miala Oskara albo Sarunię i napisze więcej, jak one się zachowywały na spacerku.
  6. nikus dzis wieczorkiem otrzyma kilka ogloszen. a na razie pokazuję go swiatu
  7. zrobie im dzis gumtree itp
  8. nie wiem. ja bym powiedziala ze tak. ze spróbujmy..
  9. dziękuję za banerki Vitka:lol:. Są sliczne. jeszcze wpasowal mi się- tzn. mam nadzieję, ze nei jest za duzy i mod nie usunie
  10. [quote name='Rybc!a']Mam do zrobienia jeszcze 6 wątków. Łącznie będzie tu zaprezentowanych 57 psiaków. Kurczę, to chyba sporo. Gdy dokończę wątki, każdemu psiakowi będę robiła 11 ogłoszeń ( taki mój zestaw ) , zrobiłam już 4 psy, czyli zostaje 53 . A 53 x 11 = 583 ogłoszenia. Hmm . Ilość trochę przerażająca. Co nie? :D[/quote] czekaj czekaj. podzielimy się tym. przeciez oszalejesz z tymi ogloszeniami
  11. [quote name='gops']za dawnych czasow tez byly wizyty po , moze nie zawsze ale np moja ciocia wziela psa ze schronu i po 2 miesiacach przyszli ludzie zobaczyc jak ma sie psiak a akurat byl na spacerze z kuzynka to poczekali zobaczyli ze jest ok i poszli ;)[/quote] ooo. to bardzo miłe:)
  12. swietnie:multi: banerki są. zapraszam do pobrania:)
  13. deathgs go oglaszala zdaje się. i jeszcze ktos. Rybciu ja mu zrobię tekst. tylko nie dzis. dzis ledwo dycham:roll:
  14. Jak dobrze ze go "odnalazłas" biedny psiulek. Ludzie rozglądnijcie się co robi sąsiad:shake:
  15. Zyczę elbląskim bidom i wszytkim tylko najlepszych domków. Wiem ze będa przeprowadzane wizyty po -adopcyjne, takze jesli zwierzak zostanie wzięty prosto ze schroniska. Dawne czasy minęły.
  16. eee MaGya, ja się pomyliłam na początku, bo moj pies bardzo na niego lecial i Nikus byl zraniony gdzies lekko, byla krew, wiec wykombinowalam ze suka...z cieczką:oops:- możesz zmienic na "wylowiony i młodziutki":lol:? Bardzo dziękuję- sliczne banerki:loveu:
  17. Maadziu siedzę mrugając i ocierając oczy husteczką- nie mogę płakac, bo cala twarz już mnie swędzi i boli. Wspaniale opisana tragiczna historia Sary i Oscara. zaraz przesle link Kasi pomyslimy co zrobic z tymi spacerami. ech.
  18. przy biurze trzeci od prawej. w rogu (tam gdzie kiedys Alan siedzial) jest Kama i ta sunia na D ktorej imienia zawsze zapominam, potem ten uchaty amstaffek:lol: a potem jest Rzecznik Nikuś z innymi pieskami. Rzeczniczku znajdz domek. Najlepszy. Chce zeby znalazl domek, jednoczesnie obawiam się tego. Ale---trzeba wierzyc i wierzyc i jeszcze raz wierzyc. Poprosze MaGyę o ladny banerek
  19. nie nie. to posty skaczą.
  20. kurcze zastanawiam się czy wyprowadzic je wkrótce i czy razem. Bo tak mysle, ze moze będzie im lzej widząc ze są razem w schronisku. Ale z drugiej strony serce im pęknie raz jeszcze. nie wiem co zrobic. u suni nie bylam, ale pies jest tak strasznie smutny..tego sięn ie da opisac. patrzę na mojego psa i zastanawiam się, czy on faktycznie jest taki szczesliwy. czy gdzies w głebi serca jednak nie tęskni, za tym ktory go oddal, porzucil...
  21. [quote name='Maadzia']Dobra. Postaram się coś wymyślić. Miałam styczność z jednym i drugim psiakiem..! Biedactwa siedzą i czekają na właściciela..! A najgorsze jest to, że Oskar nie jest za bardzo lubiany przez kolegów! :( Mam zrobić dwa teksty osobno, czy jeden dla dwóch?[/quote] Maadziu dla dwoch- zrob dla dwóch- moze zdazy sie cud i razem znajdą dom
  22. te ich oczy. dzięki Vitka. to popros Madzię prosze
  23. [quote name='gops']hmmmm no ja bym jej psa nie dala... ale moze warto spotkac sie z nia ,inaczej rozmawia sie przez gg a inaczej na zywo mieszka w domku ?[/quote] nie wiem. bo takie odpowiedzi dostałam.
  24. no. fajne są. taki jeden wspólny myśle, albo dwa osobno:placz:. Kurcze nie wiem. straaaszne. Kto napisze ładny, chwytajacy za serducho tekst?
  25. [quote name='Marlena:)']Cześć ;) Odezwała się do mnie dziewczyna z Ebląga.Szuka dla siebie szczeniaka, który będzie duży. Macie takowe w Waszym schronie? Jeśli tak, to napiszcie proszę do niej na: [URL="http://[email protected]"][email protected][/URL] a gg: 8099231 :roll: Zagląda na ten wątek,ale szczeniaków nie widać :razz:.. Domek niesprawdzony,więc wszystko w Waszych rękach. Pozdrawiam[/quote] własnie pisze do dziewczyny,że domki sprawdzamy. kilka zdan w porządku, ale poniewaz nie widzimy się zapytalam czy czy jest osobą pełnoletnia. a oto odpowiedz skąd ty sie qrwa wzieles..wzielas z chinki sie urwałas,,, 12:25:19 po *** by miała brac psa qtórego miała bym zaniedbywac" Potem napisala ze to podobno brat tak napisal. dla mnie EOT.
×
×
  • Create New...