-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
:calus: tak to mozna byc wolontariuszem:fadein: Jeden spacer, jedno "obcięcie" i piesa jak nowa:) w ogóle dziś mialam spotkanie wielce niebezpieczne. Karmilam Noska...z ręki:smhair2::lol: ps. widzialam Was na drodze do schronu. Najpierw Kamila, potem Ty z Madzią(?). Siedzialam sobie w samochodzie z Anią. Ja załapałam się na świetną pogodę. od 15 znów padało obleśnie...
-
nie nie to stare zdjęcie. Ewka zrobila nowe dzis i pózniej będą.
-
Zosienka kochana. Skacze jak kózka kiedy widzi, że przyszłam do schroniska i pędzi do wnętrza kojca i czeka tam przed drzwiami..ech:roll: Byla slicznie na spacerku. potem w biurze na głaskach ( tam zezarla zarcie kocie i psie:evil_lol:). wygląda super. Gołe chore miejsca na skorze zarosły ładnie. Na uszkach i nosku jest parę blizn, ale te pewnie zostaną. takie schroniskowe niezapominajki:roll: Jest kochana, niesamowicie wierna. Kocha na zabój. Proszę o dom
-
[IMG]http://images39.fotosik.pl/65/312c557b1291325dmed.jpg[/IMG]
-
byl na spacerku. jest kochany jak zawsze. znalazl sobie jakąs pewnie zimową padlinę i pędzil z tym w zębach, potem się w tym tarzal, potem to jadł, tarzal sie i jadl...aż zjadł.... Poza tym oglądnęła go nasza behawiorystka. Oceniła, że Nikus jest cudny i z naszych schroniskowych psiaków w schronisku to własnie on będzie pokazowym psem, zeby demonstrować odwiedzającym schronisko dzieciom (przedszkola, szkoly itd) jak wychowywac i obchodzic sie z psem. a) daje sie wszedzie dotknąc i wszystko ze sobą robic. I robi to z wielką radoscia b) jest ciekawy, ruchliwy i szybciutko się uczy Brawa dla Nikusia:multi:
-
:shake::shake::shake:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Niestety, ona jest bardzo mocno wychudzona :-( Pracujemy nad tym - pomału kości miednicy się chowają, ale do ideału jeszcze daleko. A żeby kręgosłup schować to jeszcze ho ho :cool1: Widać, że jej lepiej, bo zaczęła się bawić i biega na spacerkach (wcześniej tylko chodziła), nabiera trochę mięśni... Klatka piersiowa juz mniej zapadnięta, ale to wszystko musi potrwać. Cóż, myślę, że jeszcze trochę i by padła z głodu :-( W schronie tylko suche było a ona suche je baaaaardzo powoli - pewnie wszyscy byli szybsi od niej :cool1: A z sikaniem :shake: Lipa :( Nie wytrzymuje moich nieobecności :shake: Nawet jak jestem w domu i na czas nie wyjdę to od razu jest kałuża... Czasami jest tak dziwnie, bo czymś innym jest zajęta, nagle przestaje robić to co robi i sika... Nie wiem, może to przeziębienie, może nerwy - nie mam pojęcia :roll: Ale poza tym jest cudowna i kochana :multi:[/quote] to pewnie trochę jeszcze potrwa z tym sikaniem. moj psiak (chyba juz pisalam:oops:) sikal w domu przez miesiąc. non stop:roll:. co do jedzenia. psiaki w schronie mają sporo zarcia. zawsze jak wchodzę do kojcow ich miski są pełne, a psiaki nie jedzą. mysle ze balbinka po prostu nie umiala jesc tymi swoimi ząbkami:shake:. będziemy musialy na takie rzeczy zwracac uwagę. do tej pory nie myslalam o tym. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
koffana jest sunieczka. czy ona jest mocno wychudzona czy tylko tak wyglada bez wlosow? a jak z sikaniem? -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
heheh. nie dam. nie dam rady dzikiej swini:shake: Jak Daszenka się miewa? [SIZE=1]mówi już?:lol:[/SIZE] -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
a skoro tylko się wykrwawial to spoko....aaaaa... Gameta jest taka "bliska naturze"....poluje, gotuje, gary...te rzeczy:evil_lol::eviltong: -
nic nie wiadomo...wszystko milczy:roll:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
fuuu heheh. Gameta a on tam się odmrazal?...w folii..? -
Gibson z uszkodzonym ukł. nerwowym... mój kochany za TM...
Charly replied to Madziek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gibsonek bardzo zapadł mi w serce. Twoje poświęcenie i uczucie którym obdarzylas go sprawilo, że Gibsonek stał się bardzo szczególnym psem. Chcialabym, żeby każdy pies byl w ten sposób szczególny:-( -
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
w tym ze to nie Twoja facjata ahahahahah -
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hahahahah Brązowa co Ty masz za avatarek ahahahahha -
dziewczyny stracilam rachube i nie wiem ile jeszcze jest psów:oops:. z tego co czytam 12?? można by je wszytkie umiescic razem? albo na jednej stronie w pierwszym poscie linki podac, tak zeby wszytkie można bylo zobaczyc. chyba ze macie je razem tylko ja nie wiem gdzie:oops:
-
nie pojdzie jednak na spacerek malusia,bo pada W warunkach domowych to zadna przeszkoda, w schroniskowych nie chcialabym byc przemokniętym psem:roll: Zosienka nadal czeka na domek. wejsc tak malo na allegro:-(
-
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jednak nie zobaczę radości i szczęscia:lol:. Pada deszcz, a nie będę psiakow moczyc spacerkami. ale zróbcie zdjecia:loveu: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
heheh. dobre a kogo ona trąca, bo nie zrozumialam? gamete czy "pustą miseczkę":lol: -
lecem pedzem i zobacze jak sie dzis w ten dzien deszczowy miewa malutka Zosiulka. Powinna siedziec na poduszcze na kanapie do swej pani przyklejona, no ale cóż:roll:
-
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='olenka_f']Już dzwoniłam i taką cenę mi podali (150zł) nie będe im ściemniać że Figa to nie moj pies bo i tak nie uwierzą:evil_lol: [B]ale jej wleje strasznie mocno[/B][/quote] wiesz:cool1:pytam kiedy będziesz, bo ja tu widzę innego kandydata do lania:evil_lol::eviltong: -
Turystka-jamnisiowata- WRÓCIŁA DO SWOICH WŁAŚCICIELI!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
bardzo fajnie Oleńko:buzi: no to teraz szcześciu nie stoi nic na przeszkodzie kiedy będziesz??? nie chcialabym bysmy się wyminęły -
[quote name='kordonia']Dostałam w nocy smsa od Rybci, że odnalazła się właścicielka Turystki :) Jest z Gdańska, dziś ma po nią przyjechać. Ciekawa jestem, jak to wszystko było, bo suńka została znaleziona na "siódemce", na trasie Elbląg-Gdańsk. Jejku, nie mogę się doczekac, bo Turystka to starsza sunia, na dodatek niewidoma, pewnie nikt by jej nie chciał/[/quote] sunia jest od Olenka f więcej info na jej wątku