Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. :calus: tak to mozna byc wolontariuszem:fadein: Jeden spacer, jedno "obcięcie" i piesa jak nowa:) w ogóle dziś mialam spotkanie wielce niebezpieczne. Karmilam Noska...z ręki:smhair2::lol: ps. widzialam Was na drodze do schronu. Najpierw Kamila, potem Ty z Madzią(?). Siedzialam sobie w samochodzie z Anią. Ja załapałam się na świetną pogodę. od 15 znów padało obleśnie...
  2. Jasinka:lol: [IMG]http://upload.miau.pl/3/189030.jpg[/IMG]
  3. nie nie to stare zdjęcie. Ewka zrobila nowe dzis i pózniej będą.
  4. Zosienka kochana. Skacze jak kózka kiedy widzi, że przyszłam do schroniska i pędzi do wnętrza kojca i czeka tam przed drzwiami..ech:roll: Byla slicznie na spacerku. potem w biurze na głaskach ( tam zezarla zarcie kocie i psie:evil_lol:). wygląda super. Gołe chore miejsca na skorze zarosły ładnie. Na uszkach i nosku jest parę blizn, ale te pewnie zostaną. takie schroniskowe niezapominajki:roll: Jest kochana, niesamowicie wierna. Kocha na zabój. Proszę o dom
  5. [IMG]http://images39.fotosik.pl/65/312c557b1291325dmed.jpg[/IMG]
  6. byl na spacerku. jest kochany jak zawsze. znalazl sobie jakąs pewnie zimową padlinę i pędzil z tym w zębach, potem się w tym tarzal, potem to jadł, tarzal sie i jadl...aż zjadł.... Poza tym oglądnęła go nasza behawiorystka. Oceniła, że Nikus jest cudny i z naszych schroniskowych psiaków w schronisku to własnie on będzie pokazowym psem, zeby demonstrować odwiedzającym schronisko dzieciom (przedszkola, szkoly itd) jak wychowywac i obchodzic sie z psem. a) daje sie wszedzie dotknąc i wszystko ze sobą robic. I robi to z wielką radoscia b) jest ciekawy, ruchliwy i szybciutko się uczy Brawa dla Nikusia:multi:
  7. [quote name='gameta']Niestety, ona jest bardzo mocno wychudzona :-( Pracujemy nad tym - pomału kości miednicy się chowają, ale do ideału jeszcze daleko. A żeby kręgosłup schować to jeszcze ho ho :cool1: Widać, że jej lepiej, bo zaczęła się bawić i biega na spacerkach (wcześniej tylko chodziła), nabiera trochę mięśni... Klatka piersiowa juz mniej zapadnięta, ale to wszystko musi potrwać. Cóż, myślę, że jeszcze trochę i by padła z głodu :-( W schronie tylko suche było a ona suche je baaaaardzo powoli - pewnie wszyscy byli szybsi od niej :cool1: A z sikaniem :shake: Lipa :( Nie wytrzymuje moich nieobecności :shake: Nawet jak jestem w domu i na czas nie wyjdę to od razu jest kałuża... Czasami jest tak dziwnie, bo czymś innym jest zajęta, nagle przestaje robić to co robi i sika... Nie wiem, może to przeziębienie, może nerwy - nie mam pojęcia :roll: Ale poza tym jest cudowna i kochana :multi:[/quote] to pewnie trochę jeszcze potrwa z tym sikaniem. moj psiak (chyba juz pisalam:oops:) sikal w domu przez miesiąc. non stop:roll:. co do jedzenia. psiaki w schronie mają sporo zarcia. zawsze jak wchodzę do kojcow ich miski są pełne, a psiaki nie jedzą. mysle ze balbinka po prostu nie umiala jesc tymi swoimi ząbkami:shake:. będziemy musialy na takie rzeczy zwracac uwagę. do tej pory nie myslalam o tym.
  8. koffana jest sunieczka. czy ona jest mocno wychudzona czy tylko tak wyglada bez wlosow? a jak z sikaniem?
  9. heheh. nie dam. nie dam rady dzikiej swini:shake: Jak Daszenka się miewa? [SIZE=1]mówi już?:lol:[/SIZE]
  10. a skoro tylko się wykrwawial to spoko....aaaaa... Gameta jest taka "bliska naturze"....poluje, gotuje, gary...te rzeczy:evil_lol::eviltong:
  11. nic nie wiadomo...wszystko milczy:roll:
  12. fuuu heheh. Gameta a on tam się odmrazal?...w folii..?
  13. Gibsonek bardzo zapadł mi w serce. Twoje poświęcenie i uczucie którym obdarzylas go sprawilo, że Gibsonek stał się bardzo szczególnym psem. Chcialabym, żeby każdy pies byl w ten sposób szczególny:-(
  14. a co to oznacza, że widzi w czlowieku tylko zlo itd? bo napisane, ze nie przejawia agresji...? czekam na banerek w takim razie
  15. w tym ze to nie Twoja facjata ahahahahah
  16. hahahahah Brązowa co Ty masz za avatarek ahahahahha
  17. dziewczyny stracilam rachube i nie wiem ile jeszcze jest psów:oops:. z tego co czytam 12?? można by je wszytkie umiescic razem? albo na jednej stronie w pierwszym poscie linki podac, tak zeby wszytkie można bylo zobaczyc. chyba ze macie je razem tylko ja nie wiem gdzie:oops:
  18. nie pojdzie jednak na spacerek malusia,bo pada W warunkach domowych to zadna przeszkoda, w schroniskowych nie chcialabym byc przemokniętym psem:roll: Zosienka nadal czeka na domek. wejsc tak malo na allegro:-(
  19. jednak nie zobaczę radości i szczęscia:lol:. Pada deszcz, a nie będę psiakow moczyc spacerkami. ale zróbcie zdjecia:loveu:
  20. heheh. dobre a kogo ona trąca, bo nie zrozumialam? gamete czy "pustą miseczkę":lol:
  21. lecem pedzem i zobacze jak sie dzis w ten dzien deszczowy miewa malutka Zosiulka. Powinna siedziec na poduszcze na kanapie do swej pani przyklejona, no ale cóż:roll:
  22. [quote name='olenka_f']Już dzwoniłam i taką cenę mi podali (150zł) nie będe im ściemniać że Figa to nie moj pies bo i tak nie uwierzą:evil_lol: [B]ale jej wleje strasznie mocno[/B][/quote] wiesz:cool1:pytam kiedy będziesz, bo ja tu widzę innego kandydata do lania:evil_lol::eviltong:
  23. bardzo fajnie Oleńko:buzi: no to teraz szcześciu nie stoi nic na przeszkodzie kiedy będziesz??? nie chcialabym bysmy się wyminęły
  24. [quote name='kordonia']Dostałam w nocy smsa od Rybci, że odnalazła się właścicielka Turystki :) Jest z Gdańska, dziś ma po nią przyjechać. Ciekawa jestem, jak to wszystko było, bo suńka została znaleziona na "siódemce", na trasie Elbląg-Gdańsk. Jejku, nie mogę się doczekac, bo Turystka to starsza sunia, na dodatek niewidoma, pewnie nikt by jej nie chciał/[/quote] sunia jest od Olenka f więcej info na jej wątku
×
×
  • Create New...