[quote name='koss']dziewczyny- przecie mnie znacie ja nigdy ,póki zyję nie odpuszczam ...ale nie ma zadnej odpowiedzi ani na tak ani na nie ..promuję małą ,gdzie sie da...zycie jest do ...[/quote]
przeciez wiem. w imieniu Zoski i innych:calus:
chyba poprosze Vitkę o nakręcenie filmiku. Może jak ludziska zobaczą jak ten pies reaguje, jak się zachowuje, jak bardzo tęskni...może może może
Bo ja wierze, że taki potencjalny domek także to forum czyta.
Tak jak ja znalazlam tutaj mojego Filipka, tak może i Zosienka znajdzie właściciela (jakby co telefon jest w pierwszym poście:))