Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. O jak fajnie ze brzydota ratlerkowa będzie z Przecinakiem teraz:multi: Deathgs przesłała Rybci i mi kontakt do pewnej Pani w sprawie Almy. Mam nadzieję, że Alma będzie prędzej czy pózniej wreszcze:roll:grzała dupcie w domku własnym:) a dobek:loveu:
  2. Zaraz mu wystawię. Kwota to 12, 50 i konto na allegro. Podam na pw jak wystawię i jak przyjdzie zawiadomienie o wystawieniu. Najpewniej jutro. Jeszcze raz wielkie dzięki w imieniu Dżordża:)
  3. robilam mu swego czasu allegro, ale teraz nie ma. Byl w metro, ukazal sie w calej Polsce. ale niestety ludzie chcieli sredniego sznaucer, nie olbrzyma. Jednak wyroznione allegro mysle jeszcze raz moze cos zdzialac. Jesli możesz pokryc byloby cudownie:loveu: w tym momencie nie mogę, ale wieczorem zrobię.
  4. jejku straszny okropny sen. Co robił Gibsonek?
  5. myslalam, ze napisala wczoraj, że jutro czyli dziś:evil_lol:. Widocznie cos mi się pomylilo.
  6. ....a poza tym zakładasz wątek na forum transportowym oraz piszesz w przyklejonym na tym samym forum. Takze oferty. Jak np. od Zbójini forum transportowe jest na pwp w akcjach i tam transport: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f521/"]Transport - Dogomania Forum[/URL]
  7. wyciągalam nikusia ostatnio. Gucio strasznie się pchal. one wszystkie się pchają. Im bardziej im częściej wychodzą tym gorzej dla nich, tym glosniej placzą.Im więcej uczucia dostają, tym więcej chcą. A nie mogę ich wszystkich zabrac.... NIe wiem, mam doła może.
  8. to juz rok czasu faktycznie:-o. Nic nie wiem.Zapytam
  9. [URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Ksi-niczka-Dasze-ka-pudliczka-miniaturowa-wyrwana-z-piek-a-W0QQAdIdZ113027840"]Księżniczka Daszeńka-pudliczka miniaturowa wyrwana z piekła - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Trójmiasto[/URL] zaraz dorobie allegratke [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1862215_pudelka_dasza_szuka_domu.html]Pudelka Dasza szuka domu[/url] jak będą nowe zdjęcia to dodam je jeszcze do ogloszeń. to na łóżku np. jest fenomenalne:)
  10. dzwonila pani z Opola. ma auto. w sumie by i przyjechala. z mężem musi porozmawiac. Już wczesniej dzwonila też raz. Tak tylko piszę, bo telefonów bylo całe mnóstwo i nic z tego nie wynikło...
  11. pilny kochany, niedobry Szorstuś:mad::loveu::multi:
  12. bezsilnosc najgorsza.........
  13. Boże Mru jak dobrze, że mial adresówke. To dużo bardzo. a on podchodzi do człowieka?
  14. [quote name='koss']dziewczyny- przecie mnie znacie ja nigdy ,póki zyję nie odpuszczam ...ale nie ma zadnej odpowiedzi ani na tak ani na nie ..promuję małą ,gdzie sie da...zycie jest do ...[/quote] przeciez wiem. w imieniu Zoski i innych:calus: chyba poprosze Vitkę o nakręcenie filmiku. Może jak ludziska zobaczą jak ten pies reaguje, jak się zachowuje, jak bardzo tęskni...może może może Bo ja wierze, że taki potencjalny domek także to forum czyta. Tak jak ja znalazlam tutaj mojego Filipka, tak może i Zosienka znajdzie właściciela (jakby co telefon jest w pierwszym poście:))
  15. tylko ile jest takich Kordoń??? A jesli są to dawno zapsione
  16. ona jest jak zaklęta. Pomijana. Nie rozumiem tego. Któres allegro z kolei, wyróznione, pogrubione i NIC. nawet jednego zapytania. nic
  17. allegro wyróznione mogę zrobic. koszt 12, 50 zdaje się. wyróznione, pogrubione 14, 50. wyroznione, podswietlone, pogrubione 20, 50 jesli ktoś chce przejąc koszta- piszcie poza tym potrzeba do allegro lepszych zdjęc. jakos bardziej z bliska i nie tylko zza krat. i mialam pytanie do jeden z wypowiedzi: czy Bobbi jest w jakims stopniu agresyny do ludzi? zaraz podam strony do ogloszen http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/
  18. Zapytaj Kasi. Ona wie. allegro trwa 14 dni
  19. no:-(. gdzie ten domek
  20. Dzięki Vitka. Biedny dziadzio:-( zaraz mu zrobię ogloszenie. na allegro juz jest
  21. razem z Oskarkiem. Kochane pieski:-(
×
×
  • Create New...