-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
...wyszedl dzis Nikuś:lol:- kochany piesek. Ucho bieda bieda bieda:shake:- nie wiedzialam ze jest takie szczątkowe:shake:. Nie stawia go, nie rusza, leży jak niezywe. Ale...nie przeszkadza mu to oczywiscie w szaleństwie:loveu: bylismy na ponad 2 godzinnym spacerku. Szlam bokiem strumyka, Nikus biegl, pędzil samym srodkiem, rozbijając wodę w tysiące tęczowych kropelek. Cudny widok. On jest taki boski. Coraz większy, silniejszy, mądrzejszy. Jest kochany. Bardzo przyjazny. Na widok ludzi ogonek szybciutko się rusza, dupcia idzie w dól. W lesie spotalismy doroslego owczarka niemieckiego- trochę się bałam, ale Nikuś się z nim bawil. z powrotem w schronisku przywitała nas radosna biegająca Maupka:loveu:- pobawili się troszkę z Niko a potem poszedl z powrotem do izolatki. Wygląda tam w środku tearz jak w rzezni, bo skaleczyl sobie łapkę gdzies pewnie na kamieniu i trochę krwi z tego poszlo. Ale wylize się z tego. Z uszka tez- ale pamiątka zostanie plus nowe blizny na pyszczu:roll: Jest sliczny, mądry, młody, energiczny. Pełen radości. Na początku na spacerku non stop wyrywal do przodu- zdziwilam się, bo raczej nie ciagnie. A on gonił...gonił mój cien. Slonce mielismy w plecach i cienie przed nami:loveu: Nie rozumiem, czemu jeszcze nikt go nie wział.
-
od dwoch tygodni?? szkoda, ze nie wiedzialam wczesniej. mam problemy z alergią, tabletki przestaly dzialac. jest opcja mocniejszych tabletek. ale to jest w moim wypadku troche skomplikowane Jednak dla Niko zrobilabym to raz jeszcze. przykro mi, ze nie powiadomilyscie mnie o tym wczesniej, wiedzac ile ten psiak dla mnie znaczy.
-
:fadein::fadein::fadein: o tak:loveu: Poproszę tylko Vitkę o lepsze zdjęcia Tofika. bo te są marne tutaj
-
[SIZE=3][COLOR=green]Igor w nowym domku:laola:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][U]tak bylo:[/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Igor to weteran pośród psów przebywających w Azylu w Klembowie k/Wołomina. Wskutek uderzenia tępym narzędziem pies stracił całkowicie wzrok w jednym oku. Drugim okiem widzi bardzo słabo. :-( [/COLOR][COLOR=black]Uderzenie pozostawiło również wgniecenie w jego głowie.[/COLOR][COLOR=darkgreen] .....[/COLOR] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/5295/igorklembowozb8.jpg[/IMG][/URL] [B][I][COLOR=green]tak jest:)[/COLOR][/I][/B] [U][COLOR=#0066cc][/COLOR][/U][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/95/5de20b273e673083.jpg[/IMG][/URL] wątek Igorka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uderzenie-lomem-krew-przerazliwy-skowyt-psa-126503/#post11377920"][IMG]http://i33.tinypic.com/ea1s08.png[/IMG][/URL]
-
nowe ogloszenia:roll:. Ludzie no bierzcie go:roll:
-
i dalej zero telefonow- nic. A to taki fajny psiak:shake:
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w góre Dziadziu. Jestes stary i nikt się Tobą nie interesuje:-( . Ogloszenia ma i tez nikt:-( -
w górę Nerusiu:lol:
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
tu jest:multi:. Sliczna...mam podobnego piesa- one są najzajebistsze:multi: I jakie dzielne- wiewiórki i króliki są strasznie złe i trzeba gonić- nie ma to jak pracujący pies w domu:multi: A, że tak spytam...., czym zarabia Sonka na utrzymanie- pytam tylko o nią, bo wychodzę z założenia, że Mr. Kot i Jego Wysokość nie pracują:cool1::evil_lol: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3671/ycietowarzyskie.jpg[/IMG] -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
czuje się wyzwana do tablicy. faktycznie nie zauwazylam innego psa:crazyeye: już się poprawiam i lecę patrzeć:oops: -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ale tego Igorka z podpisu to bys juz mogla wyjąc Negri:loveu::loveu: ([SIZE=1]no chyba, ze to jakis przesąd;))[/SIZE] -
-----------------------
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
to jutro chyba dopiero nie? -
[quote name='xxxx52']ktore pomysly sa nierealne ? Dla mnie to zrozumiale jak slonce ,ze zeby byc kierownikiem ,pracownikiem czy wolotariusze nalezy kochac zwierzeta! kochac to jeszcze malo,nalezy miec duzy zakres wiadomosci o potrzebach ,chorobach zwierzat![/quote] ot co. mysl przewodnia, ale co tam. wazne by kochac...po swojemu:roll:
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
boskie zdjecie- uszy są the best:loveu: -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
Charly replied to missieek's topic in Już w nowym domu
malawaszka ma racje w 100%. ostatni ot juz z mojej strony- slowo, ale...bardzo proszę wszystkich o dotrzymanie umowy i glosowanie na kandydata wytypowanego przez miau. w marcu dogo sie podzielilo i bylo 2 kandydatow, miau bardzo pomoglo. -
[quote=michal_sm;12142739 Po co? Po to by projekt był dobrze przygotowany bo nie wiadomo czy teraz się uda zmienić prawo ,a jeśli się uda to aby było w miarę dobre i realne do przestrzegania go przez przeciętnego Kowalskiego.Bo jakie będzie takie będzie i nie wiadomo kiedy znów będzie możliwość aby je zmienić .Wszystko powinno być dobrze rozważone.Ty jesteś za zakazem sprzedaży przez internet ja nie .Każdy może przedstawić swoje argumenty .Powinny wygrać te mądre aby było mądre prawo.[/quote] ja watpie czy w tym celu zalozony byl ten watek. co to my tutaj sobie piszemy to nic nowego. bylo i jest omawiane zupelnie w innym miejscu. no ale jesli chodzi o watki to np. tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/koalicja-dla-zmiany-prawa-o-zwierzetach-domowych-106639/[/URL] albo tez tutaj [url=http://www.koalicja.org.pl/]Koalicja dla Zwierz
-
[quote name='shin']To juz w liscie jest poruszone, nie ma co dalej dyskutowac. Mozemy za to podyskutowac o zakazie sprzedazy zwierzat w internecie. Czy pomyslal ktos, ze zlikwidowanie na alegratce, allegro itp dzialu z zywymi zwierzetami zlikwiduje tez ogloszenia o schroniskowcach tam zamieszczane? pomyslal- mimo wszytko jestem za zakazem. Ale tak sobie teraz mozemy dyskutowac. Szczeze mowiac w ogole nie mam pojecia w jakim celu zostal zalozony ten watek. informacyjny cel czy jaki?
-
[quote name='xxxx52']Sprawa wazna do rozpatrzenia w Sejmie(byla juz na ten temat dyskusja) to Zakaz sprzedawania na jarmarkach bazarach ,gieldach samochodowach,czy przed terenami targow psow i kotow. tak jest juz w Austrii- zakaz. takze w internecie. czyli odpada wszelkie allegro i inne. to prawdziwy krok naprzod