Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. wątek Kubusia. Ciara możesz opisać trochę jego charakter? dziękuję:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kamieniowany-kubus-pilnie-szuka-domku-141196/#post12547087[/URL]
  2. Kubuś to piesek z interwencji Basi0607 cytat Basia0607 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ukamieniowal-2-psy-136191/[/URL] "Wrócilismy ! Na miejscu zastalismy tylko syna, ktory uniemożliwil ojcu dobicie psów, Chlopak z chęcią opowiadał jak bylo. Chyba ma nadzieję , ze dla jego matki i rodzeństwa też przez nas przyjdzie pomoc. Na łańcuchu w słońcu bez wody znalazłam malego pieska z opuchnietą glową, niecalkiem kontaktujacego. Ale najgorsze bylo w stęchlej szopie. W odchodach w skrzynce leżala jamnikowata sunia, nieprzytomna a przy niej 5 ssacych ją szczeniaczków, zaczynają otwierac oczy. Przy suce stala puszka z zamoczonym w wodzie chlebem. Facet nadal w areszcie. Psy zabrałysmy do weterynarii w Elblagu. [B]Samczyk Kuba jest w niezlej formie, ma tylko krwiaki na glowie. Udalo mu sie uciec od ciosów. Sunia dostała łomem, straciła przytomność a potem dobijal ją kamieniami.[/B] Kropeczka dostała leki, zaczeła kontaktować, ruszać oczami. W drgawkach porusza kończynami więc nie ma przetrąconego kregoslupa. Jest bardzo slaba , dostaje minimalne dawki wody i jedzenia. Łyka ale się nie podnosi . Gdy nie przeżyje chyba rzucę to wszystko z bezsilności ! Zciągnelam telwizje OLsztyn i regaktorke gazety. Mają to pokazać dzisiaj w telewizji Olsztyn o godz. 18" [SIZE=3]To na szczęście już przeszłość- dziś Kubuś wygląda tak:[/SIZE] [IMG]http://images40.fotosik.pl/150/4a039ab41cab04ab.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/150/4d81a06acb755a44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/158/88f084fb0e8300a1.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/154/92581f661ec0b44d.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/158/be2b72e1a6d20800med.jpg[/IMG] [SIZE=3]Co można powiedzieć o Kubusiu? Kubuś na początku był pieskiem nieufnym, strachliwym. Nie okazywał zbyt wielu emocji, nie reagował, ale potrafil skulony ze strachu pokazać ząbki. Zamieszkał w biurze w schronisku.[/SIZE] [SIZE=3]Z biegiem czasu Kubuś nabierał pewności siebie. Coraz bardziej otwierał się na ludzi, aczkolwiek nie jest pieskiem, który ufa od razu. Musi poznać człowieka, wtedy powolutku otwiera się. Natomiast do ludzi, których zna i którym ufa całkowicie jest prawdziwą kochaną przytulanką. Kubuś jest b. czujny i zawsze alarmuje, jeśli ktoś jemu obcy wejdzie do budynku.[/SIZE] [SIZE=3]Kubus miał na początku zostac razem z Przecinkiem psem biurowym, ale los uśmiechął się do niego:lol: i Kubuś jest do adopcji.[/SIZE] [SIZE=3]To tyle co mogę napisac o Kubusiu. Myślę, ze inne wolontariuszki moga napisać więcej, a szczególnie wolontariuszka Ciara:)[/SIZE] [SIZE=3]Ciaro proszę napisz coś więcej na temat charakteru Kubusia. Widzialam zdjęcie Kubusia w u Ciebie w domu w Twoim łóżku- czy to prawdziwy ufny domowy piesek? Jak zachowuje się u Ciebie w domu przez weekend? A jak po powrocie do schroniska? Jaki dom będzie dla niego najlepszy Twoim zdaniem?[/SIZE]
  3. wiem to bardzo ruchliwe zwierzątko:lol:. Zdjęcia jak zwykle przepiękne. Vitka:buzi:
  4. [quote name='maugo']tęskni, dzisiaj przyszło do mnie kilka osób, ona to wyczuła i podchodziła z ogonkiem uniesionym do każdego i skrupulatnie obwąchiwała, a potem smutna odchodziła, że to nie ten na kogo czeka :lookarou:[/quote] moja kochana malutka niunia:-(. Przyzwyczai się aniołek. Ma najlepszą opiekę:lol:
  5. Brązowa dziękuję za ten wpis. Nawet nie wiesz, ile znaczy i jak bardzo jest ważny. Dziękuję za brak obojętności. Skoczek został skreślony z listy psów do adopcji, ale teraz jest. znowu jest:)
  6. [quote name='Rybc!a']Dodaj więcej zdjęć, tego nie dodam w 1 poście . [/quote] czy teraz dodasz? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skoczek-cudowny-pies-szuka-domu-140416/[/URL] Poza tym najwyższy czas dla Kubusia znaleść dom. Zajmę się tym- proszę o zdjęcia:) Vitka masz jakies może? Będę wdzięczna.
  7. hihihi- to w sumie taki szczurek z kolcami:)
  8. hm..nie wiedizalam ze jeże są takie fajne. myslalam ze to taki...kwiatek jest:evil_lol:
  9. Jeży przytył czy mi się wydaje?
  10. Mru normalnie jestes cudowna:loveu: ahahahahhahahahha:evil_lol: zarąbisty Jeży, a jaki szybki i jaką nózke zgrabną ma ahahahhahahahhahah a on nie sika w swojej rezydencji?
  11. no strasznie mądre:multi: Szczególnie Łucja, ale ona ma to w genach, jest psem zaganiającym w końcu:p
  12. Króliczek kochany:loveu: dobrze, ze go jenot nie zjadł...:) a co do Lucka- Lucek to też bylo przeciez imie Łucji...przynajmniej była taka propozycja. Teraz oczywiscie widzę, ze jednak lepiej zostac przy Łucji, bo zamieszanie faktycznie straszne. i jak ocena na wystawie? co się za taki występ dostaje?
  13. Sonieczka cudowna:loveu::multi: [URL]http://lh5.ggpht.com/_68XWlWzU85U/SkeHq3wufEI/AAAAAAAACmc/uQDzn9N7wxE/s512/DSC_0549.JPG[/URL] a Buby ani widu ani slychu:multi:
  14. ahahahhahahahhahahahhahahah buauauahhahahahhahahahhahahahhahah MISTRZOSTWO ŚWIATA:multi::evil_lol::multi::evil_lol: GJALPO JEST THE BEST:evil_lol::evil_lol: Zaj...y pokaz:loveu::loveu::loveu: ahahhahahahha
  15. [quote name='mru']jest nagroda Ala na plakatach pisała 300 zł![/quote] 300? i nikt nie próbuje go jakos zwabic??? dziwni ludzie...
  16. [quote name='maugo']Po pierwszych dniach,kiedy to sunieczka spała i jadła bez problemu, dzisiaj zaczęła wyć i chodzi po mieszkaniu i czegoś szuka. Uspokaja się jak się ją głaszcze, ale na krótko. Już nie wiem jak jej pomóc ..., maleńka cały zas cierpi :-([/quote] biedna mała. co jej moze być? moze tęskni, sobie coś przypomina? biedulka moze to oczko ją boli
  17. [quote name='alicjazar']Chip fiodorka działa i jest zarejestrowany - spawdzalismy parę miesięcy temu przy okazji wspólnego wyjazdu na Białorus. Ps. Fiedka jest na "lostdogs". Mru- bardzo możliwe, że mnie widziałaś.[/quote] Alu nie wiem jak Twoje finanse, ale może warto dopisac, ze nagroda np. w wysokości 100 zl.wtedy może ktoś go nakarmi, przyciągnie do siebie zamiast tylko dzwonić:roll: oj ale walnęłam podpis. musze to zmienic.
  18. sunioksiężniczkę ahahahhahah:loveu::mdrmed: i znow Gjalpo kradnie wątek suni- tym razem Bubie:lol: czy ten królik nie mial czasem strasznego stresa? Gjalpo jak Gjalpo ale z doniesień wynika, że to Lucek warował dzielnie przy klatce....
  19. [quote name='matrioszka2'] Paula, czasem trudno coś wywalczyć, czasem nie wystarczy tłumaczyć i przekonywać... Czasem trzeba pier.....ć pięścią w stół, by dotarło.A jeśli nie dociera ... to ja bym chciaż krwi napsuła.Żeby nie było draniom za łatwo.[/quote] niestety to prawda. ale i człowiek sobie samemu przy tym krwi napsuje. ale warto:roll:
×
×
  • Create New...