[quote name='czarna anda']Eva ze sterylkami sie wstrzymajmy tak sadze
Poza tym kastracja nie jest taka pilna jak ewntualna sterylizacja suk a Misia ponoc ma sterulizacje bo jest z Palucha - wiec zanim sie cokolwiek zrobi z Misia trzeba byloby zrobic usg zeby potwierdzic lub zaprzeczyc sterylizacji ktora niby ma zeby nie ciac na pałe.
[U]wazniejsze sa szczepienia i odrobaczanie w kolejnosci najpierw odrobaczanie potem szczepienia[/U] [/quote]
Jasne, że najpierw odrobaczenie i szczepienia. Co do kolejności to chyba wszyscy wiemy na tym forum ;).
Misia, wiadomo do sprawdzenia, ale na usg też potrzebne pieniądze, niestety :shake:.
Co do kastracji nie bardzo się z Tobą zgodzę. Psy dla ktorych bedziemy szukać domów powinny być wykastrowane z dwóch powodów. Po pierwsze: nigdy nie wiadomo ( pomimo kontroli przedadopcyjnej) na jaki domek się trafi. A po drugie zawsze może się zdarzyć, że pies ucieknie za jakąś sunią i biedy będą dalej mnożyć, a my już i tak nie dajemy rady :-(.
Także w miarę wpływających środków wydaje mi się, że należy zabiegi wykonywać. Co Wy Kochani Darczyńcy na to?