Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Misiu, rano nie powiedziałam dzień dobry, przepraszam, ale nie miałam internetu, potem pracowałam, a teraz przywiozłam biednego Boryska na krótką przerwę w podróży z Krakowa na Kurpie. A Misio dalej zbiera kasę na rehabilitację łapki, którą pewnie uda się uratować.
  2. Czyli Cioteczka Bazyliah została Aniołem Opatrzności dla Luny
  3. [quote name='Tweety']w końcu nie byle gwiazdor prasowo-telewizyjny przyjeżdża;)[/quote] Trzeba przyznać, że karierę medialną zrobił dużą ;)
  4. Dzięki Tweety. Czekamy na dostojnego gościa z Krakowa.
  5. Misio mieszka ode mnie ok 30 km, a tu świeciło słonko. Dopiero po południu lało i była burza.
  6. Teraz z niecierpliwością czekamy na telefony z tych ogloszeń.
  7. [quote name='Bazyliah'] Bondzik ma biegunkę. Czy ma ktoś pistolet?[/quote] A to jakiś nowy lek na biegunkę? :evil_lol: Pomaga? :evil_lol:;)
  8. No może wreszcie ktoś wypatrzy tego pięknego poczciwinę
  9. Z panem jestem już umówiona na jutro. Borysek, rodem z Krakowa, zostanie przyjęty w Warszawie po królewsku, nie byle gdzie , a koło Pałacu Wilanowskiego :evil_lol:. Potem pojedzie do mnie i wtedy ustalę dokładny dzień spotkania z Malagos. Jak kiciuś będzie już u mnie napiszę. Na jakiej karmie jest Borysek i co z tym opatrunkiem? Mam go zdjąć? Czy kot jest kuwetkowy i czy jest szczepiony, bo nie pamiętam z wątku. Pytam, bo nie wiem jak ma być mocno odizolowany od reszty moich futerek.
  10. [quote name='Isabel']Przepakowanie w [B]zamkniętym [/B]aucie - pewnie niepotrzebnie o tym przypominam, ale taka już jestem - przewrażliwiona i z wybujałą wyobraźnią[/quote] Noe obrażam się, bo jak tylko czytam na jakimś wątku o przepakowaniu, to piszę taki sam tekst jak Ty. To kuż jakieś skrzywienie ;)
  11. Jaka radosna wiadomość :multi::multi::multi:
  12. DZIĘKUJEMY DOMECZKU :loveu: za te dobre wieści o Muszeczce. Pozdrowienia i głaski.
  13. [quote name='ZUZANNA11']Ukłony dla naszych supermenek...:)[/quote] superwomenek i SUPERMENA ;)
  14. Misiu, wygrzewasz się na słoneczku?
  15. Łateczko, to jeszcze tydzień, wytrzymaj, proszę :-(
  16. Cudnie, że małej się udało :lol:
  17. I co, nikt się nie odezwał w sprawie Dyzia? :-(
  18. Oby jak najszybciej psiaki trafiły do swoich własnych domków.
  19. Ileż łatwiejsze byłoby życie psów i dogomaniaków, żeby było więcej domków, dobrych i rozsądnych domków. Miejmy nadzieję, że Luna szybko znajdzie stały domek.
  20. [quote name='czarna anda']Eva ze sterylkami sie wstrzymajmy tak sadze Poza tym kastracja nie jest taka pilna jak ewntualna sterylizacja suk a Misia ponoc ma sterulizacje bo jest z Palucha - wiec zanim sie cokolwiek zrobi z Misia trzeba byloby zrobic usg zeby potwierdzic lub zaprzeczyc sterylizacji ktora niby ma zeby nie ciac na pałe. [U]wazniejsze sa szczepienia i odrobaczanie w kolejnosci najpierw odrobaczanie potem szczepienia[/U] [/quote] Jasne, że najpierw odrobaczenie i szczepienia. Co do kolejności to chyba wszyscy wiemy na tym forum ;). Misia, wiadomo do sprawdzenia, ale na usg też potrzebne pieniądze, niestety :shake:. Co do kastracji nie bardzo się z Tobą zgodzę. Psy dla ktorych bedziemy szukać domów powinny być wykastrowane z dwóch powodów. Po pierwsze: nigdy nie wiadomo ( pomimo kontroli przedadopcyjnej) na jaki domek się trafi. A po drugie zawsze może się zdarzyć, że pies ucieknie za jakąś sunią i biedy będą dalej mnożyć, a my już i tak nie dajemy rady :-(. Także w miarę wpływających środków wydaje mi się, że należy zabiegi wykonywać. Co Wy Kochani Darczyńcy na to?
  21. Agata51 i Asiaczek, dziękuję. Wysłałam pw.
  22. [quote name='fona']czy pralka wciąż potrzebna?[/quote] Tak i to bardzo.
  23. [quote name='tomcug']Co słychać u Muszki? Chętnie poczytałabym o malutkiej.[/quote] Ja też, ja też :evil_lol:
×
×
  • Create New...