-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']nie bój żaby, nie zatuczę go :p ale na razie jest chudzieńki, az przykro się go głaszcze, zwłaszcza kości doopki i kręgosłup sterczy :-([/quote] Tak, to prawda, że kości sterczą strasznie, ale Malagos da radę zaokrąglić boczki Boryska :evil_lol:. Malagos, może masz jakieś miejsce dla 3 kurek niosek i jednego ślicznego kogutka ( japońskiego). Zmarł ich pan i teraz przebywają w zamkniętym blaszaku. Boję się, że się ugotują :-(. Są do wzięcia w Rożanie. Proszę, to pilne, bo ma być gorąco. Głaski dla Boryska. -
Kakadu, dzięki. Może wreszcie ktoś wypatrzy tego super psa.
-
[quote name='Zmysł']A mnie cały dzień dogo nie chodziło[/quote] A ja cały dzień nie miałam czasu, aby wejść na dogo :razz:
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ando, czy Twoja propozycja tańszych szczepionek jest aktualna? Proszę, odezwij się, bo to ważne, aby psy jak najszybciej zaszczepić. -
[quote name='EVA2406']Przypominam, że kilka stron wstecz już Cię zapraszałam, łącznie z noclegiem. To nadal aktualne :lol:. Acha, widziałam się dzisiaj z Malagos, która powtórnie zaprosiła nas na festyn do Krasnosielca nad Narwią. " Maja " może wystawić stoisko. Już się zapowiedziało kilka innych fundacji i stowarzyszeń. Jeśli byłby taki składany pawilon i kilka chętnych osób, fanty mamy, jeszcze trochę ulotek i gotowe. Co Wy na to?[/quote] Jak jest tyle fantów to może zrobić jeszcze trochę ulotek i skorzystać z zaproszenia Malagos i Jej TZ, który jest organizatorem tego festynu.
-
[quote name='Zmysł']To Borys wciąż bez domku?:shake::shake::shake:[/quote] Niestety, tak :-( Ani w Wyborczej, ani w Metrze nie był.
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agusia :loveu: , dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych . Znając Twoje dokonania na psio - kocim polu i po rozmowie z Tobą, święcie w to wierzę. A z tym wbijaniem to napisałam teoretycznie, bo praktyka mówi coś zupełnie innego :angryy: -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Malagos to świetna Dziewczyna. Borysek lepiej nie mógł trafić. Jak kocio się czuje i czy już trochę się zaaklimatyzował? -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ando, odezwij się. Dzięki :loveu: ofiarodawcom już możemy szczepić futerka Tereski. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Są nowe wpłaty i Twoja Cioteczko też jest. Dziękuję. A oto finanse na dzień dzisiejszy: [SIZE=4][COLOR=blue]1. Aleksandra B - 30 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]2. Tomo - 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]3. Olga 132 - 30 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]4. Emilia 2280 - 126,16[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]5. Agata 51 - 50 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]Razem jest :[COLOR=red] 286,16 zł.[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]W imieniu Teresy i Jej futerek bardzo Wszystkim dziękuję za pomoc zarówno materialną, fizyczną jak i duchowe wsparcie.[/COLOR][/SIZE] Ando, są pieniądze więc jeśli szczepionki po cenie hurtowej są nadal aktualne bardzo proszę o pomoc w zakupie. [/quote] Czyli do powyższej listy dopisujemy: [SIZE=4][COLOR=blue]6. Tomcug - 30 zł.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000ff]Razem jest: [COLOR=red]316,16[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]Dziękujemy :loveu:[/COLOR][/SIZE] -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Dobry wieczór. Ależ miło, jak tylu uznanych Dogomaniaków działa aktywnie na tym wątku. Same dobre serca:loveu: A wpłata od Tomcug jest, więc proszę doliczyć jeszcze 30 zł, przy okazji przekażę Evie. Dzięki:loveu:[/quote] Witamy, wypoczętego Wujka Zmysła. Dobrze, że już jesteś z nami :lol: -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Eeee, ja jak zwykle zawsze coś pokręcę, zajrzałam do historii przelewów i mocno biję się w piersi :oops:. Przelewałam tydzień temu, ale na konto Zmysła, bo akurat to znałam, więc skąd ta wpłata ma być u Ciebie. Przepraszam za zamieszanie, ale czasem już się w tym wszystkim gubię. Daruj starej kobiecie z wielką sklerozą :mad:.[/quote] Jest Ci, stara kobieto :evil_lol: z wielką sklerozą wybaczone ;) Tomcug :loveu: bardzo dziękuję za pomoc. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Witam, przepraszam ale wczoraj mnie nie było. Dane do przelewu zaraz powysyłam na pw. -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak Misiowa łapka. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Ewuś, ja też przelałam niewiele wprawdzie, bo 30 zł - czy nie ma mojej wpłaty?[/quote] A kiedy przelewałaś, bo na dzień dzisiejszy nic więcej nie było. Na samym początku była jedna wpłata bez nicka, ale to pewnie od Aleksandry B, choć nie potwierdziła tego jak pytałam na forum. -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To prawda, ale kto wbije przysłowiowy gwóźdź w ścianę lub inna ciężką fizyczną pracę wykona? :diabloti: Co do pomysłu z Seksmisji lub Rzeczpospolitej Babskiej ( kto pamięta?) - jestem za :lol:. Do niedawna myslałam,że nie ma facetów, którzy są tak " normalni" jak my :evil_lol:. Ale uczciwie muszę przyznać, że poznając trochę osób z Dogo, spotkałam już takie " zakręcone" małżeństwa. Zazdrość to brzydka cecha, wiem :oops: -
Już nie wiem co zrobić, aby ten piesio znalazł domek :-(
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Po całym dniu już padam, ale instrukcja Cioteczki Bazyliach wywołała u mnie taki śmiech, że zapomniałam o zmęczeniu. Cioteczko dziękuję :lol::lol::lol: -
[quote name='fona']czekam z utesknieniem na Zmysla - bo mi sie fanty z torby wysypuja ;][/quote] Jasne, że z utęsknieniem czekamy na Wujka Zmysła, naszego Dobrego Ducha ;), ale już Mu się laba kończy ;)
-
[quote name='pakita']Zgodnie z obietnicą Fretkowi się zebrali i dziś zawieziemy fanty do Pani Małgosi do Zielonki. Cieszę sie że mogliśmy pomóc i do zobaczenia w Markach 14-go czerwca :p[/quote] Dziękujemy i do zobaczenia :lol:
-
[quote name='KWL']Zupełnie nie rozumiem. Każda fundacja ponosi koszta funkcjonowania i jest to normalny fakt akceptowany w całym cywilizowanym świecie. A wiadomo przecież że z ewentualnej nadwyżki nie pójdziecie na kawę tylko przekażecie na skarpetkę jakiejś bidy albo węźmiecie kolejną na utrzymanie AFN. Dla mnie to normalne i nie widzę w tym problemu.[/quote] Ja też nie widziałam nigdy problemu i często wpłacałam na różne fundacje. Trwało to do chwili gdy zorientowałam się na co w [COLOR=red]niektórych [/COLOR][COLOR=black]fundacjach są wydawane pieniądze. Przypomina mi to jak są wydawane pieniądze podatników w naszym kraju. Wiele osób z tych organizacji zapomniało do czego zostały powołane :mad:. Nie może być tak żeby koszty były większe od środków przeznaczanych na cele statutowe, a niestety tak się zdarza :angryy:. Ale to wszystko jak zwykle zależy od ludzi i ich postawy moralnej.[/COLOR] Przepraszam za ten przydługi wstęp. A teraz już króciutko. Doszła wpłata za bazarek od Wandul66. Dzięki. Tweety, jutro przeleję już wszystkie pieniążki. Trochę zaokrągliłam ;) i będzie to 120 zł.