[quote name='Martens']Tak, ale co innego poprawić nasycenie barwy dobrym szamponem, a co innego np. zafarbować białe znaczenia, które są wadą...[/QUOTE]
jak się zafarbuje białe znaczenia to tego tak nie widać.Gorzej jak ktoś zafarbuje pudelka na różowo bo dla mnie taki pies wygląda strasznie.Nie ma to jak pies który ma swój naturalny kolor:razz: