Jump to content
Dogomania

makatka

Members
 • Posts

  368
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by makatka

 1. aaa.. czekaj.. ale nie na firmowy, bo mnei już tam dawno nei ma :D na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] poproszę. nadal tam gdzie mieszkałam ;) jak cus to uprzedź ze 2 dni wcześniej to przeszper zrobię :)
 2. Kasia weź Ty mi podeślij pliki typu logo i podobne rzeczy na maila. Jak znajdę chwilę to coś podlubam. Z rzeczami na bazarek pewnie też by się cos umyśliło, bo z aparatem nadającym się o kant d. rozbić w komórce nie mam siły walczyć bo i tak w najlepszym razie wychodzą mocno niewyraźne zdjęcia. Także jeśli jakieś drobiazgi można komuś wtrynić to ten teges :>
 3. boże :( ja tu weszłam z nadzieją na nowe zdjęcia a tu taka straszna wiadomość :( zwłaszcza, że jak ostatnio zaglądałam wyglądało jakby szło ku lepszemu :( trzymaj się zuzliku i proszę wytulać ode mnie suczydło.
 4. ooo.. to samo własnie chciałam wkleić... mail od wolontariuszki z Józefowa do mnei przyleciał.
 5. ulotka poszła na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jeżeli ktoś wyrazi życzenie mogę wrzucić na FTP i zamieścić libnk tutaj. a nóz widelec ktoś będzie chciał podrukować w domowym zakresie, pociąć i gdzieś (lecznice?) porozkładać ulotki.
 6. Dziękować pięknie za super nagrody :) A TŻtowi podziękuj, że mu się chciało jeszcze po pracy latać w takiej sprawie :) (ja się z nim nie widziałam, bo leżę w łózku i zdycham :( mojego TŻta posłałam )
 7. [quote name='makatka']Mail od wolontariuszki z Józefowa: [IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo151/sategnash/adopcja/tn_SNV30637.jpg[/IMG] [IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo151/sategnash/adopcja/tn_SNV30638.jpg[/IMG] [IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo151/sategnash/adopcja/tn_SNV30639.jpg[/IMG] [IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo151/sategnash/adopcja/tn_SNV30641.jpg[/IMG][/QUOTE] suniek za TM :(
 8. ok, to daj znać kiedy będziesz chciała to dostać :)
 9. jakie miłe zaskoczenie :D jeszcze chyba nigdy nic mi się nie udało wygrać :D nawet nędznej trójki w Lotka :D to teraz tak: do kogo, na jaki adres i w jakim formacie przesłac plik? jaki przewiduje się tryb odbioru wygranej :D ?
 10. [URL]http://img269.imageshack.us/img269/2237/3003040.jpg[/URL] a państwo na podłodze :D
 11. Mail od wolontariuszki z Józefowa: [quote]> Astka to sunia , która została oddana przez właściciela z powodu (braku > środków finansowych na jej leczenie) [b]>[color=#BF0080] żółtaczka + babeszjoza .... :( trafiła do lecznicy w stanie TRAGICZNYM , > totalnie bezsilna , bez kontaktu ze światem (tam udzielono jej pierwszej > pomocy , po 24 godzinach walki o życie trafiła do Józefowa. >Pilnie potrzebujemy >wsparcia na leczenie , domu tymczasowego , domu > stałego ...[/color][/b] > Astka potrzebuje osoby , która poświeci jej czas , uwagę i opiekę , > schronisko to miejsce w którym mieszka kilkaset psów i opieka nad Astką > nie może być taka jak być powinna... > Z relacji właściciela wynika iz sunia ma około 2 lat. > Kontakt : 694 642 098 (w sprawie amstafki z biura) [/quote] [IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo151/sategnash/adopcja/tn_SNV30637.jpg[/IMG] [IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo151/sategnash/adopcja/tn_SNV30638.jpg[/IMG] [IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo151/sategnash/adopcja/tn_SNV30639.jpg[/IMG] [IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo151/sategnash/adopcja/tn_SNV30641.jpg[/IMG]
 12. Wszystkiego świątecznego :) Zdrowia (przede wszystkim, dla wszystkich członków rodziny, niezależnie od gatunku ;) ), spokoju, pięknej pogody, szczęścia i oby wreszcie zaczęło być z górki ;)
 13. Jak mówiłam- wszelkie uwagi mile widziane :> Mówisz i masz: [IMG]http://makatka.cal.pl/wow/Lando3.jpg[/IMG]
 14. [quote name='Isadora7']Do drukarni zawsze w CMYKu trzeba, dlatego też Twoje pytanie o kolory jest po prostu bezcelowe. Pomijam fakt taki ze dla drukarza nie ma koloru granat itp. I jeszcze jedno projektujesz i poniekąd narzucasz, ewentualnie tworzysz 2,3 wersje. Pytanie i podawanie procentowego zestawienia (na dodatek w RGB) tez mija się z celem. Zapewniam że każdy inaczej widzi to na swoim monitorze. Konia z rzędem dla tego kto ma kalibrowany monitor. [/QUOTE] eeee... chyba śmy się nie zrozumieli :D W Adobe Illustrator masz taką ładna opcję - dajesz kolor jako global i możesz mu dać wartość % tegoż koloru i tego moje pytanie się tyczyło, bo napisy mają ( a raczej miały, bo w projekcie poniżej już nie mają ;) ) rózne wartości procentowe koloru globalnego. Wsio jest od początku robione w CMYKu. Ja mam monitor pod grafikę kupowany więc przekłamuje stosunkowo mało w porównaniu ze standartowymi LCD. Inna bajka, że nie jest to EIZO, na jakim pracowałam w firmie :( no nic.. tak czy siak po drobnych korektach wygląda to aktualnie tak: [IMG]http://makatka.cal.pl/wow/lando2.jpg[/IMG]
 15. Ja nic sobie nie drukowałam :D A wiesz, że ja tego CMYKa w pierwszym poście się nie dopatrzyłam? Albo jam ślepa albo po prostu zmęczona.
 16. a ja poprosze o uwagi do mojego projektu. Jeszcze jest chwilka czasu, żeby dopracowac zmiany ;) (np czy napisy "lubisz biegać?" (itd) mają iśc w odcieniach granatu [60%/80%/100%] tak jak obecnie czy wszystkim nadac 100% granat?) Inne uwagi takoz mile widziane ;) lubię i jestem przyzwyczajona jak klienci marudzą :D i ciotki i wujkowie: nie ma wspomnianej jednej BARDZO ważnej rzeczy- do drukarni musi iść ulotka w kolorystyce CMYK, kolorystykę RGB (czyli tak jak wrzucamy na forum) obsługują przeglądarki- nie maszyny drukujące. W najlepszym razie- wyjdą wściekłe, jaskrawe kolorki; w najgorszym- nic się nie wydrukuje ;) (powiedział grafik, który czas niejaki pracował w drukarni ;) )
 17. ojjj :( jak nie urok to przemarsz wojsk :( dużo zdrowia dla Mamy a dla Ciebie wyjścia wreszcie na prostą po nowym roku.
 18. no to jeszcze ode mnie: [IMG]http://makatka.cal.pl/wow/lando.jpg[/IMG]
 19. [quote name='gameta']bez sensu :shake: Myślisz, że ktoś kto wpisał w wyszukiwarkę "york" wogóle obejrzy nie jorka? Co z tego, że mu się wyswietli... Już lepiej napisać "za darmo" lub "gratis" ...[/QUOTE] albo oddam, albo cokolwiek podobnego. ja jak szukałam psa dla siebie na allegro to podstawowym kryterium było ustawienie aukcji od 1 do 10 zł i właśnie rózne kombinacje powyższych słów. Inna rzecz, że szukałam od razu z nastawieniem, żeby dać dom jakiejś bidzie i dzieki temu stałam się najszczęsliwszym pod słońcem posiadaczem najwspanialszego psa jakiego kiedykolwiek miałam z józefowskiego schroniska.
×
×
 • Create New...