-
Posts
368 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by makatka
-
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
uuu.. jak nie toleruje psów to lipsien. Bo moja suka też do psów jako tako nie bardzo i nawet jak pies do niej z radością to trzeba przejść "walkę" ... -
Ten psiak pod drzewem.. to "super warunki"... jak jadę na działkę w góry rok rocznie 200m pod górkę od działki jest uwiązany "burek". Dwa lata temu bylo to ONkowate cuś, w tym roku jamnikowate. Upał, zero wody, rozsypana "karma" czyli namoczony stary chleb, "buda" (na zdjęciu tego nie widać ale tylnej ścianki to to nie posiada a i między "daszkiem" prześwity) i pies uwiązany na króciusieńkim łańcuchu na stalowej lince między dwoma drzewami. Własciciel bywa u niego raz na ok 3 dni, bo mieszka we wsi na dole, pies służy tylko do "odstraszania dzikiej zwierzyny". Jak mu żarcie i wodę zanosiłam myślałam, że mnie zaskacze na śmierć a pchły to sie dosłownie na bidaku roiły. [url=http://picasaweb.google.com/sategnash/Urlop#5232059860259696962]Picasa Web Albums - sategnash - urlop[/url] :-(
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
patrz wątek szczylowatego gorzowskiego. musze miec potwierdzenie- wóz albio przewóz. zdeklarowałam się więc cięzko kundlozę w razie co zostawić na lodzie. -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Póki się sprawa z tym ciapem nie wyjasni to chyba nie bardzo :( TŻt już macha ręka na moje "wybryki". Jak mu pokazałam łaciaka białego "rób sobie babo co chcesz o ile się z Wieśma dogadają" :p P.S:nabyłam monitorek. Jestem szczęsliwym ludziem :lol: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jakiego znowu pitusia :crazyeye:? -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Oby odpowiedni :) -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Hmm.. ale zdawało mi się, że wyżej pisałaś, że transport w środę. To ta koleżanka z Gorzowa nie dałaby rady go wyciągnąc, uprać i takie tam? Prościej chyba skombinować nawet na gwałt transport na tych 30km niż przez pół Polski :( -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Ło matko. Wrócił albo nigdy nie opuścił :-( Ja mam chwilowo mocno utrudniony dostęp do sieci, bo mi się wczoraj rano monitor LCD spalił. Aktualnie podłączyłam starusieńkiego CRTka ale tak kosmicznie smuży, że 5 min przy kompie i mi oczy wypadają. Jak coś konkretnego będziesz wiedziała to najlepiej info na kom. -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
No i dobrze, że doopcię grzeje :lol: Chyba powinnam zacząć się zgłaszać na większą liczbę tymczasów, bo co ostatnio chcę coś przygarnąc, to zanim dojedzie dom znajduje :lol: moja chęć na Dt to chyba jakaś dobra wróżba dla psiaków :lol: To napisz jakiś tekst, który ma się znaleźć w ogłoszeniach dla suni i jakieś namiary kontaktowe ;) -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Napisz dla suńki jakieś ładne ogłoszenie i podaj namiary kontaktowe to chociaż się ją poogłasza. -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
To ja czekam na info czy Ci się go udało wyciągnąc i kiedy TŻt dokładnie do wawy zawita. -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Jaki ciap biedny :( Jak on sobie w ogóle z tym poranionym językiem z jedzeniem radzi ? -
[Poznań] szczeniaki w typie bullka OBA MAJA DOMKI !!!!!!!!!
makatka replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Piękne Brzydale. -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam na transoprtowy przed chwilą,że szukam Pozn-wawa -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
makatka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[url=http://ast-apbt.home.pl/phpBB2/index.php]Zapraszamy stałych bywalców zdechniętego niebieskiego i nowych użyszkodników ;) [/url] -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Rzucone. Aczkolwiek podejrzewam, że prędzej się znajdzie Poznań-wawa niż Gorzów-wawa. Ciotkę Mrówę trza dorwać i podpytać czy by się nie wybrała skoro cober jeszcze tydzień cierpi. -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
łojjj. To chyba najgorsze zestawienie z możliwych i zarazem najdalsze. Prawie 500km z tego co pamiętam do Warszawy będzie :( -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Ciii.. Ty takich rzeczy nie pisz, bo mój mi przez ramię niejednokrotnie poczytuje i jeszce się zbiesi ;) -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Protestuję.. nie jestem cudowna :P Jestem na okresie wypowiedzenia bez dojazdów do firmy, nudzi mi się w życiu więc w tym czasie mogę coś pożytecznego zrobić, zwłaszcza że TŻt za mocno nie protestuje, bo skoro "skoro siedzisz w domu to jak tak bardzo chcesz" ;) Jeszcze dwa miesiące temu zawsze było stanowcze "Nie" ;) -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Dumajta nad transportem :D Pitek pojechał grzać doopkę, a zapytany o kolejnego zwierza TŻt z ciężkim westchnięciem stwierdził "dooobrze". poza tym: który Górzów? wielkopolski, śląski czy po prostu gorzów? bo jak coś to w sumie nie wiadomo nawet o jaką trasę się pytać. -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
Hmm.. wczoraj dostałam info, że pituś, który miał przyjechać do mnie na DT chyba jednak dziś jedzie do nowego domku. Jeżeli info się potwierdzi i TŻt nie będzie mnie usiłował zamordować za chęć przytulenia kolejnej bidy i nie będzie groził wyprowadzką... ale mocno to na razie niepewne... -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
no normalnie skóra z mojego suczydła ściągnięta :placz: na zdjęciach wygląda na starszego niż 7 miechów. -
7 miesięczny amstaff z odgryzionym językiem- zaadoptowany
makatka replied to czia's topic in Już w nowym domu
1. w którym schronisku? 2. jakieś zdjęcie biednego szczylka? -
khyyyh... jaki zbój się z niego zrobił... normalnie psa nie poznaję :P Gratulacje z windowego sukcesu :D Zastanawiałaś się może jednak nad klatkę kennelową? Jak wychodziliśmy oboje mały był uziemiany w klatce i grzecznie spał (co prawda nie ze strachu, że coś zniszczy, ale że sobie z Wieśmą coś w przypływie napadu ADHD wzajemnie zrobią). Pomyśl jaki luksus-wracasz do domu a tam żadnych nowych zbójeckich niespodzianek :P No i gdzie ZDJĘCIA :P