Jump to content
Dogomania

makatka

Members
  • Posts

    368
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by makatka

  1. uuu.. jak nie toleruje psów to lipsien. Bo moja suka też do psów jako tako nie bardzo i nawet jak pies do niej z radością to trzeba przejść "walkę" ...
  2. Ten psiak pod drzewem.. to "super warunki"... jak jadę na działkę w góry rok rocznie 200m pod górkę od działki jest uwiązany "burek". Dwa lata temu bylo to ONkowate cuś, w tym roku jamnikowate. Upał, zero wody, rozsypana "karma" czyli namoczony stary chleb, "buda" (na zdjęciu tego nie widać ale tylnej ścianki to to nie posiada a i między "daszkiem" prześwity) i pies uwiązany na króciusieńkim łańcuchu na stalowej lince między dwoma drzewami. Własciciel bywa u niego raz na ok 3 dni, bo mieszka we wsi na dole, pies służy tylko do "odstraszania dzikiej zwierzyny". Jak mu żarcie i wodę zanosiłam myślałam, że mnie zaskacze na śmierć a pchły to sie dosłownie na bidaku roiły. [url=http://picasaweb.google.com/sategnash/Urlop#5232059860259696962]Picasa Web Albums - sategnash - urlop[/url] :-(
  3. patrz wątek szczylowatego gorzowskiego. musze miec potwierdzenie- wóz albio przewóz. zdeklarowałam się więc cięzko kundlozę w razie co zostawić na lodzie.
  4. Póki się sprawa z tym ciapem nie wyjasni to chyba nie bardzo :( TŻt już macha ręka na moje "wybryki". Jak mu pokazałam łaciaka białego "rób sobie babo co chcesz o ile się z Wieśma dogadają" :p P.S:nabyłam monitorek. Jestem szczęsliwym ludziem :lol:
  5. Jakiego znowu pitusia :crazyeye:?
  6. Hmm.. ale zdawało mi się, że wyżej pisałaś, że transport w środę. To ta koleżanka z Gorzowa nie dałaby rady go wyciągnąc, uprać i takie tam? Prościej chyba skombinować nawet na gwałt transport na tych 30km niż przez pół Polski :(
  7. Ło matko. Wrócił albo nigdy nie opuścił :-( Ja mam chwilowo mocno utrudniony dostęp do sieci, bo mi się wczoraj rano monitor LCD spalił. Aktualnie podłączyłam starusieńkiego CRTka ale tak kosmicznie smuży, że 5 min przy kompie i mi oczy wypadają. Jak coś konkretnego będziesz wiedziała to najlepiej info na kom.
  8. No i dobrze, że doopcię grzeje :lol: Chyba powinnam zacząć się zgłaszać na większą liczbę tymczasów, bo co ostatnio chcę coś przygarnąc, to zanim dojedzie dom znajduje :lol: moja chęć na Dt to chyba jakaś dobra wróżba dla psiaków :lol: To napisz jakiś tekst, który ma się znaleźć w ogłoszeniach dla suni i jakieś namiary kontaktowe ;)
  9. Napisz dla suńki jakieś ładne ogłoszenie i podaj namiary kontaktowe to chociaż się ją poogłasza.
  10. To ja czekam na info czy Ci się go udało wyciągnąc i kiedy TŻt dokładnie do wawy zawita.
  11. Jaki ciap biedny :( Jak on sobie w ogóle z tym poranionym językiem z jedzeniem radzi ?
  12. Wrzuciłam na transoprtowy przed chwilą,że szukam Pozn-wawa
  13. [url=http://ast-apbt.home.pl/phpBB2/index.php]Zapraszamy stałych bywalców zdechniętego niebieskiego i nowych użyszkodników ;) [/url]
  14. Rzucone. Aczkolwiek podejrzewam, że prędzej się znajdzie Poznań-wawa niż Gorzów-wawa. Ciotkę Mrówę trza dorwać i podpytać czy by się nie wybrała skoro cober jeszcze tydzień cierpi.
  15. łojjj. To chyba najgorsze zestawienie z możliwych i zarazem najdalsze. Prawie 500km z tego co pamiętam do Warszawy będzie :(
  16. Ciii.. Ty takich rzeczy nie pisz, bo mój mi przez ramię niejednokrotnie poczytuje i jeszce się zbiesi ;)
  17. Protestuję.. nie jestem cudowna :P Jestem na okresie wypowiedzenia bez dojazdów do firmy, nudzi mi się w życiu więc w tym czasie mogę coś pożytecznego zrobić, zwłaszcza że TŻt za mocno nie protestuje, bo skoro "skoro siedzisz w domu to jak tak bardzo chcesz" ;) Jeszcze dwa miesiące temu zawsze było stanowcze "Nie" ;)
  18. Dumajta nad transportem :D Pitek pojechał grzać doopkę, a zapytany o kolejnego zwierza TŻt z ciężkim westchnięciem stwierdził "dooobrze". poza tym: który Górzów? wielkopolski, śląski czy po prostu gorzów? bo jak coś to w sumie nie wiadomo nawet o jaką trasę się pytać.
  19. [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/7-miesieczny-amstaff-z-odgryzionym-jezykiem-125341/]Kolejne psie dziecko, pogryzione i z nadgryzionym kawałkiem ozora :placz:[/url]
  20. Hmm.. wczoraj dostałam info, że pituś, który miał przyjechać do mnie na DT chyba jednak dziś jedzie do nowego domku. Jeżeli info się potwierdzi i TŻt nie będzie mnie usiłował zamordować za chęć przytulenia kolejnej bidy i nie będzie groził wyprowadzką... ale mocno to na razie niepewne...
  21. no normalnie skóra z mojego suczydła ściągnięta :placz: na zdjęciach wygląda na starszego niż 7 miechów.
  22. 1. w którym schronisku? 2. jakieś zdjęcie biednego szczylka?
  23. khyyyh... jaki zbój się z niego zrobił... normalnie psa nie poznaję :P Gratulacje z windowego sukcesu :D Zastanawiałaś się może jednak nad klatkę kennelową? Jak wychodziliśmy oboje mały był uziemiany w klatce i grzecznie spał (co prawda nie ze strachu, że coś zniszczy, ale że sobie z Wieśmą coś w przypływie napadu ADHD wzajemnie zrobią). Pomyśl jaki luksus-wracasz do domu a tam żadnych nowych zbójeckich niespodzianek :P No i gdzie ZDJĘCIA :P
×
×
  • Create New...