Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="#8b0000"]A idę zaraz spać ! Z Dindkiem byłam na dworze przed 1.szą w nocy - nareszcie spokojnie się załatwił, nikt nie strzelił - hahaha[/COLOR][/B]
  2. cosik mi się tu dzieje niefajnego, jak tylko wgrałam google chrome, które wyciepnę bo niefajne !
  3. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]ale chyba już sie zwijom bo musza sie jeszcze okapac:D o12:30 na muchowcu...jak jo do 12 śpia to byzie do mie szok tak wcześnie wstać:D[/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://i49.tinypic.com/10gcoc2.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/10gcoc2.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/10gcoc2.jpg[/IMG] *********************************************************************
  4. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]a no dali siedza se :D nie lubia opery jo se chwola google chrome:D[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A no zastanowię się ...Ano dalej siedzimy se ... hehe [/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="#8b0000"]Teraz nie ma śniegu niestety ... [/COLOR][/B]
  6. [quote name='Aga&Ganja']Najpiękniejsze psisko z całego towarzystwa! :) [URL]http://1.1.1.2/bmi/i50.tinypic.com/5mlbfd.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Nie wiem które - bo mi się nie otwiera ...[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:ile śniegu [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No tak było 18. grudnia.[/COLOR][/B]
  7. [B][/B][COLOR="#8b0000"]Jeszcze jesteś? Ja musiałam od nowa zainstalować Operę, bo coś szwankowało :eviltong:[/COLOR]
  8. [B][COLOR="#8b0000"]Wydaje mi się, że wszyscy poszli już spać ... Mój chop poszedł spać już o 20:40. Czy ktoś coś takiego już widział [IMG]http://i50.tinypic.com/ezqzk3.jpg[/IMG] A zawsze ogląda telewizor do 1,2,3. ciej ! Co mu się dziś stało ? Aha - Dindek teraz dopiero zabrał się za michę ![/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR="#8b0000"]Nudzę się coś ... [IMG]http://i50.tinypic.com/28jf9za.jpg[/IMG] Idę se zrobić herbaty ...[IMG]http://i50.tinypic.com/28jf9za.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  10. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]Aha no to Dindek panika na całego widza no to fest przerąbane Bon ino sie boi jak strzelają a jak jest cisza to nie mo żadnych oporów na szczęście[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]ha ! to ty masz naprawdę jeszcze pół biedy ![/COLOR][/B]
  11. [url]http://i48.tinypic.com/308jdso.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Takie zaspy tam macie ?[/COLOR][/B]
  12. [quote name='Aga&Ganja']A właśnie, pomagacie w jakichś schroniskach? :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja nie ... [/COLOR][/B]
  13. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]takie są najgorsze tako bomba ze omg... u to Bono wyszed załatwił sie i na szczęście nikt nie szceloł jak my chodzili no niby na uboczach ale to przecież itak słychac i widac wszystko na niebie[/COLOR] [/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No to twój Bono nie panikuje, bo Jak Dindek z mężem wyszli - to też nikt nie strzelał i mimo, że był spokój to i tak się bał ! No, nie wyobrażam sobie w tych schroniskach ... brr ...[/COLOR][/B]
  14. [IMG]http://i50.tinypic.com/2zz6l9u.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/9hl5yr.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/116tnqp.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/jqgosk.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/15fpu9c.jpg[/IMG] *************************************
  15. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]masakra...u mie na szczęście sie uspokoili[/COLOR] [COLOR="blue"]a pomyśl se co psy w schroniskach przeżywają przy takich wystrzałach[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]U nas są już dłuższe przerwy, ale jakieś 10. minut temu był tak potężny wystrzał - że wszyscy troje aż podskoczyliśmy z przestrachu ... :angryy: Dindek oczywiście nie miał wieczornego spacerku, bo przed blokiem się zaparł z całej siły i ... klops ! Ani się nie wysikał ... A schroniska nie są przypadkiem gdzieś na uboczach ? Niewiem :shake: [/COLOR][/B]
  16. [quote name='Aga&Ganja']halgre, u mnie strzelają jeszcze pod oknami... [IMG]http://1.1.1.1/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]ło jesssu ....[/COLOR][/B] [quote name='Foxowa']U mnie też strzelają i nie wiem jak z psem wyjde... Dzieci mają radoche, a zwierzęta... szkoda gadać.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja też nie wiem ... jeszcze strzelają ... [/COLOR][/B]
  17. [quote name='NATKA']Ale harce :lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Niom ... *****************************************[/COLOR][/B]
  18. [quote name='as_kate']jeszcze gorące, mimo śniegu ;) mnie też ten się bardziej podoba, tamten był zbyt 'chałupnicki' .. ;p mam nadzieję, że szybko skończysz z październikiem ^^ [/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja cały czas wklejam już grudniowe ![/COLOR][/B]
  19. [IMG]http://i50.tinypic.com/21d1izp.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/a5jm2o.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2e1u90h.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Morfi i Nuka (oba malamuty):[/COLOR][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/200fuq0.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/15d6yx1.jpg[/IMG] ***************************************
  20. [IMG]http://i46.tinypic.com/28jipth.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/10xxe9x.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/4rx02a.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2i8kns9.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1672nn6.jpg[/IMG] *************************************
  21. [IMG]http://i50.tinypic.com/szc0i0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2vchqig.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/10s90lx.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/f9o18n.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2gt4xsx.jpg[/IMG] *************************************
  22. [IMG]http://i46.tinypic.com/21erxwn.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Rino:[/COLOR][/B] [IMG]http://i47.tinypic.com/oiheys.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2n70cio.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/154vreb.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/5mlbfd.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Tak dla przypomnienia: Nuka jest malamutką - ta w czerwonych szelkach, a Rino huskim - w czarnych szelkach ...[/COLOR][/B]
  23. [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Fotki z 18. grudnia 2009.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/2uf4t5l.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2iiejhd.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2na8fid.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/vcuq0w.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Nuka:[/COLOR][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/2jdi1vr.jpg[/IMG]
  24. [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Witamy w Nowym Roku [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/s2f6lk.jpg[/IMG] [I][COLOR="#8b0000"]Fotki słodziaka obejrzałam ...![/COLOR][/I]
  25. [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Witamy w Nowym Roku [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/s2f6lk.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...