-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Alicja']Halinko ....przykro Mi z powodu śmierci Twojego Kolegi ..... [*][/QUOTE][IMG]http://i50.tinypic.com/33kylqe.jpg[/IMG] [quote name='rwpb']Wszystkich nas to czeka [*][/QUOTE][IMG]http://i50.tinypic.com/33kylqe.jpg[/IMG] o TAK !!! [quote name='C&B']Bardzo mi przykro ['] Wim co czuje jego rodzina, bo mi w poniedziałek odeszła babcia ['][/QUOTE][IMG]http://i50.tinypic.com/33kylqe.jpg[/IMG] [quote name='Shel']Przykro mi (*)[/QUOTE][IMG]http://i50.tinypic.com/33kylqe.jpg[/IMG] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Dindki :loveu::multi: ale dawno Was nie widziałam :) cieszę się że wróciliście i że ja wróciłam :) pozdrawiam, ściskam:loveu: i od teraz będę na bieżąco bo nadrobić w najbliższym czasie nie dam rady :shake: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A ja się cieszę, że ty wreszcie wróciłaś !!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]I jeszcze jedno : Umarłł moj kolega ![IMG]http://i50.tinypic.com/28cizxe.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]A ja se piję właśnie winko z koleżanką /mąż niepijący/[ ale bez rumu - bo bym chyba rzygła !!!/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/14oc9xl.jpg[/IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/14oc9xl.jpg[/IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/14oc9xl.jpg[/IMG] ***********************************************
-
[quote name='Darianna']a do mnie Dindkowa nie przyszła :([/QUOTE] To ja ciągle do cię przychodzę, a ty mne tak traktujesz ????
-
[B][COLOR="#8b0000"]Aleście mie tu tera uśmioli !!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://i47.tinypic.com/14oc9xl.jpg[/IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/14oc9xl.jpg[/IMG] No chyba trzeba umrzeć ze śmechu [IMG]http://i47.tinypic.com/14oc9xl.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]weź mi nie godej o fizie bo mie aż częsie... przyszła dzisiej do mie wychowawczyni i ze mom przeprosić baba z fizy...no to k poszłach do ni i zaczynom godać a ta mi ze nie hcce ze mna rozmawiac...:roll: myślałach że mie hajna szceli poważnie...póxni zas poszłach dow ych ze sie nie udało i wgl w końcu zaczełach beczec i mom doś szkoły.[/COLOR]..[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jak to dobrze, że to już poza mną [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG]
-
[quote name='rwpb']Czytałem to paręnaście razy i jeszcze wszystkiego nie pojmuję :diabloti:[/QUOTE] [IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG] *****************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam się ... [IMG]http://i46.tinypic.com/10hvfgl.jpg[/IMG] Jak zwykle fajne foty, a te komentarze ... [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/2ryrcar.jpg[/IMG]
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]ale dowcipny hihihi ........[/I][/B]j [B][I]fcale nie narzekamy ;-)ja bym raczej powiedziała ze leń nas tropi i budżet ;-) [/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Budżet, budżet !!!!!!!!! A leń - to swoją drogą !!!!! A nad morze to i tak pojadę jeszcze przed śmiercią ... [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/30xfqq1.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witojta ... [IMG]http://i46.tinypic.com/10hvfgl.jpg[/IMG] Jezdem se [IMG]http://i48.tinypic.com/34iig6g.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]No i jestem tu znowu ! Nie mogę się ...... tak mi si ę podoba to zdjęcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/B] [url]http://i39.tinypic.com/1z2omqu.jpg[/url]
-
[quote name='zuzolandia']J[B][I]akby nie patrzec w te wymienione okolice NAM hanysom jest zdecydowanie blizej ;-) hihihi witankooo podrózniczko;-) [/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Tak żeście mi przypomnieli ... Byłam kiedyś na kuligu w Ustroniu-Polanie, który zorganizował ksiądz który niegdyś uczył mnie religii w kościele Piotra-Pawła na Mikołowskiej /potem się przeniósł do Ustronia?/ Ależ było wspaniale ! Potem oczywiście przepyszny obiad, jego strrrrasznie wesoła gosposia [IMG]http://i47.tinypic.com/2ryrcar.jpg[/IMG] Ale to byłam se wtedy jeszcze taką panienką [IMG]http://i47.tinypic.com/2ryrcar.jpg[/IMG] A co do podróży nad morze - to kiedyś mieliśmy z męzem darmowe bilety na kolej [IMG]http://i47.tinypic.com/2ryrcar.jpg[/IMG] N i se tak jeździliśmy gdzie jak leciało ... Np. do Gdyni na 1. dzień ! Na dni morza ![/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="#8b0000"]Czy ty zrobisz w życiu chociaż jedno brzydkie zdjęcie ??? [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/14oc9xl.jpg[/IMG]
-
[quote name='C&B']U nas na spr jak z fizy pisaliśmy to kol sobie włosy poprawiła, bo jej za ucho spadły, a facet jej pałę wstawił, zabrał test i musi się poprawiać, bo on pomyślał, że ściągała, chodź mieliśmy inne grupy (A i B) i siedzieliśmy w potrójnych ławkach to jedno miejsce wolne było Oo[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Niesprawiedliwe [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/4hfbe9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"/COLOR] [/COLOR] [COLOR="blue"]a ogólnie moom tak zje*any humor...pisałach poprawa z fizyki...bo mom 33% a zaliczenie jest od 35%...no ok pisza spoko loko napisałach nie umiałąch 2 zadań ale ok siedza odłozylach długopis baba widzi ze nic nie robia siedza w końcu se wyciągłach telefon bo mie gniót w kieszeni...i co od razu przyleciała ze jo sciągałach z tego telefony i mo 0 dała...nie no po prostu PIĘKNIE![/COLOR][/QUOTE] [quote name='zuzolandia'][B][I]absolutnie sie nie odwaze Cie dobijac hihih ;-) ...współczuje ..bo tez kiedys byłam uczniem ;-) hihih niemniej sama musisz przyznac ze to poniekąd Twoja wina ;-) ..tzra było oddac test skoro i tak wiecej nie byłas w stanie rozwiazac i byłby spokój...a tak.........dooopaaaaa....... moze uda Ci sie załapac na jakies dodatkowe zaliczenie? ..nie wiem jak to teraz wyglada w tym zreformowanym szkolnictwie ;-) [/I][/B][/QUOTE] [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]już mom doś ty szkoły tych nauczycieli i wgl...masakra cza było oddac był by spokój wylyź se z klasy tam poczekac na reszta...to niee nie no szkoda godać...[/COLOR][/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Fiza jest fajno !!! Co ty chcesz !!! najgorszo to była dla me gegra i hista i lektury szkolne !!! Algebra, fiza i chemia to fajniste !!![/COLOR]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko ... [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Ale widoki ! [/COLOR][/B]