-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][FONT="Courier New"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Oznajmiam wszech i wobec, że z Sammim już wszystko dobrze ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i47.tinypic.com/a9lmz7.jpg[/IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/a9lmz7.jpg[/IMG] [B][FONT="Courier New"][COLOR="#8b0000"]Jedynie nie umie zaakceptować tego kołnierza :eviltong::evil_lol: i szalał w nocy tak, że ta pani nie spała całą noc :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"][SIZE="4"]Witam ...[/SIZE] [IMG]http://i47.tinypic.com/a9lmz7.jpg[/IMG] [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07826.jpg?t=1263487349[/url] O raju ... a cio to - wołanie o pomoc, czy ziewanie :niewiem: :grin::grin::grin: Kapitalne ! [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07836.jpg?t=1263487351[/url] Przesłodka tu jest :bigcool: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam i ... znikam [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/a9lmz7.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='rwpb']A dlapaczemu te smycze? Uciekają?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Spanielek - Hektorek raz uciekł i nie można go było złapać przez godzinę ! Zrobili mu więc linę na 15 m. [IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG] A Morfi jest puszczany razem ze smyczą ... [IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][B][I][url]http://i47.tinypic.com/2ikfupd.jpg[/url] aaaaaaaaaaaaa pies Baskervillów czy jak mu tam leciało hihihih;-) witamy i buziaki posyłamy ;-)[/I][/B][/QUOTE] [IMG]http://i46.tinypic.com/2gvvqy0.jpg[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/2gvvqy0.jpg[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/2gvvqy0.jpg[/IMG]
-
[url]http://i47.tinypic.com/dmuvdi.jpg[/url] [url]http://i47.tinypic.com/nq1nhe.jpg[/url] [url]http://i45.tinypic.com/k1wec5.jpg[/url] [url]http://i45.tinypic.com/2l9l75j.jpg[/url] [url]http://i48.tinypic.com/2eejxi1.jpg[/url] [url]http://i47.tinypic.com/fad4zc.jpg[/url] [url]http://i46.tinypic.com/9h155l.jpg[/url] [url]http://i49.tinypic.com/2luql8n.jpg[/url] [url]http://i45.tinypic.com/2exa9dy.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Suuuper foty :multi::loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B]
-
[url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19771.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Ale faaajne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19985.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jak pięknie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20002.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Si, si, si :grin::grin::grin:[/COLOR][/B] [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20003.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Phi ... czy wy wiecie kto ja jestem :obrazic:[/COLOR][/B]
-
[url]http://i48.tinypic.com/53r0d0.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Ale ten czarnuszek słodki - ło jej :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Cavy']Dindek jak zwykle ciągle rozbawiony. :loveu: [url]http://i46.tinypic.com/zyhe7r.jpg[/url] super :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ... [IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mój poprzedni pies też nigdy nie miał dość...ale u niego to bez różnicy było czy świeciło słońce, padał deszcz czy śnieg :) ja zimę lubię, pod warunkiem że jest właśnie taka jak teraz....słońce pięknie świeci i jest mróz więc nie ma chlapy a jak się spaceruje to śnieżek sympatycznie chrupie pod nogami :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]U mojego też to wsio obojętne [IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG] Owszem, taka zima jest piękna ! Ale ja wolę ciepełko [IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG] I tylko z powodu Dindka wychodzę z domu... Jak nie miałam psa - to tylko tam, gdzie musiałam: do sklepu naprzeciw, czasem trzeba było do miasta [IMG]http://i48.tinypic.com/116mmxc.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:angryy::angryy: fotosik mi nie działa, imageshack zamula masakrycznie i połowy zdjęć nie wrzuca na serwer....zaraz dostanę białej gorączki :mad::mad: zna ktoś dobry sposób na wrzucanie zdjęć? [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja wrzucam przez TinyPic ... [/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::loveu: Tak wiem że nie jestem częstym gościem teraz ale nie wiem co się dzieje, w każdym bądź razie jakoś tak brak mi motywacji :oops: Chyba odzwyczaiłam się od siedzenia w necie przez te moje wakacje...bo jeśli siedzę na pc to gram w jakieś durne gierki :evil_lol: Zdjęć Salsuchy nie mam, dzisiaj wzięłam aparat idąc z nią na spacer do lasu ale nie popstrykałam nic zdjęć bo mnóstwo dzieci było na sankach i musiałam mieć oczy dookoła głowy żeby moja kundlica za żadnym nie pognała. Mam jeszcze z wyjazdu foty ale póki co nie chce mi się ich wstawiać...wybaczcie :oops: Na prawdę nie wiem co się ze mną dzieje. [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Poprostu żyjesz wciąż jeszcze Szkocją /bo tam byłaś - nie/ ? Foty piękne ! i te morskie i to: [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07420.jpg?t=1263136527[/url] [/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :multi::loveu: jak to miło popatrzeć na pieski, które uwielbiają zabawy na śniegu i im dupki nie marzną :evil_lol: Salsa jest taka chuda i małofutrowa że po chwili spacerowania w śniegu zaczyna się trząść, kuli się i utyka na łapki....a też kocha śnieżne szaleństwa :roll: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A dzieńdobry, dzieńdobry [IMG]http://i48.tinypic.com/28bgww5.jpg[/IMG] To bidulka ... a Dindek nie chce nigdy wracać z parku do domu :shake: Szkoda tylko, że ja nie lubię zimy :eviltong: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Tańcowała Maryjanka z Wickiem z Wickiem , wybiła mu 4 zęby cyckiem cyckiem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images8.fotosik.pl/164/7f7947833fb7ad72.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/164/9bbc40b3727059c9.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/164/bb9da79120b7ff25.jpg[/url] [/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha [IMG]http://i47.tinypic.com/2ryrcar.jpg[/IMG] A fotki super, ale gdzie ten kulig ?[/COLOR][/B] [quote name='Iv_']ale tych fot z wycieczki :crazyeye::-o nie wiem kiedy skończę je oglądać :diabloti: jakoś na żadnej nie dojrzałam Ciebie Alu :roll: albo ślepam :cool3:[/QUOTE] [IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG] [quote name='Cola']nonono....tyle fot z kuligu, że myślałam :shake:...nie dam rady ich obejrzeć i :mdleje: i ja Ci pokażę jak wygląda kulig :p [url]http://img697.imageshack.us/img697/2237/kulig.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ooo ... to jest fajny kulig [IMG]http://i48.tinypic.com/34iig6g.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Darianna'][url]http://i49.tinypic.com/zt99vn.jpg[/url] To zdjęcie pokazuje, jak dużo spaniele tracą przez kopiowanie ogona... Piękny wachlarz Hektorkowy :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Masz rację :loveu: A teraz nie chodzą do parku, bo pańcia wyjechała do sanatorium i chodzi z nim jej mąż, ale nie tam do nas :shake:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/bf2ia8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/zyhe7r.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/21153ly.jpg[/IMG] *************************************** [B][COLOR="#8b0000"]KONiEC ![/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/zt99vn.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ohqosi.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/14nz15h.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/t897dl.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/1687ifa.jpg[/IMG] **************************************
-
[B][COLOR="#8b0000"][SIZE="4"]No to reszta fotek :evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/k19imb.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ikfupd.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/o0cgsy.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2086wsg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/dpuxj9.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Dzięki wszystkim za komentarze i słowa otuchy ! [/COLOR][/B]:p [B][COLOR="#8b0000"]Właśnie odczytałam list, którego wcześniej nie zauważyłam - bo przyszedł na drugą pocztę: [SIZE="2"][I]Dnia 12-01-2010 o godz. 13:06 Właśniue wróciłam z badań , chemoglobinę ma dobrą serce też wieczorem będzie wynik jak pracuje wątroba i nerki. W czwartek na 11 na zabieg. Wg dzisiejszej wersji to będzie sterylizacja a nie operacja na otwartym brzuchu. Myślę że to dzisiejsze badanie to upewnienie się co do decyzji i żeby zarobić dodatkową stówę. W czwartek i tak mu będą robić Ekg. Do czwartku odezwę się pod wieczór bo od 11-tej 4-5 godzin to może być 15-16 godzina. [/I][/SIZE] No to trzymamy kciuki :p:lol: [/COLOR][/B]
-
[url]http://i49.tinypic.com/jqrqmh.jpg[/url] [IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]No, a te wierszyki - to już jamen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
-
[I][FONT="Georgia"][SIZE="1"]"[COLOR="#8b0000"]Jestem wściekła na Lewicką . Ona to tylko bierze przypadki gdzie jest dobrze. Straciłam przez nią 2 tygodnie czasu. Gdybym nie była taka wierna to Sammy byłby już po operacji. Wysłała nas na USG pęcherza i prostaty do Giszowca. W Giszowcu wet zapisał antybiotyki i leki i mówił że trzeba zrobić operację, opisał 2 możliwości. Powiedział też że mamy się zdecydować czy u niego czy u Lewickiej. Pomyślałam i po nowym roku pojechaliśmy do Lewickiej. Zapisała na 8 dni antybiotyk 3 dni przerwy mocz do badania i w zależności od wyniku taka będzie decyzja co do rodzaju operacji. Dzwonię do niej w piątek że nie udało mi się tego moczu chwycić i co dalej?. Ona mi wtedy mówi a gdzie ja będę ten zabieg robić. Mówię tej głupiej że skoro jeżdzę do niej i się z nią konsultuję to chyba jasne że u niej , a ona mi na to że ona nie podejmie się tej operacji bo dla niej Sammy jest za duży i ona nie da rady. Więć się wściekłam zadzwoniłam na Giszowiec tam gdzie mu robili USG i umówiłam się z nimi ma wtorek na krew i badanie serca. Jeśli będzie dobrze to w czwartek na Giszowcu będzie miał operację. Po tych objawach to chyba zdecyduję się na otwieranie brzucha. Wieczorami go boli i tak cicho skomle. Wrócił mu apetyt po tych antybiotykach ale niestety bardzo mało pije , nie wiem czy nerki mu wytrzymają. Do zobaczenia Maryla i Sammy"[/SIZE][/FONT][/I] To jest list do mnie, który dostałam o Sammim ...[/COLOR]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Dziękuję za odwiedzinki i miłe komentarze ! Niestety mam znowu złe wieści ... Czy ktoś tu pamięta Sammiego ? Załączam jego fotki, które znalazłam tak na prędko. Jest bardzo chory! [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/vhc9bp.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2mqou9z.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2qvr3t5.jpg[/IMG] Ma ogromny przerost prostaty, jakieś cysty ropne, a z siusiaka kapie krew ! W nocy popiskuje z bólu, jedna weterynarka odmówiła operacji - bo się boi że się nie uda. My w parku psiarze myślimy, że to rak. Ale ta rodzina go tak kocha, że chcą go ratować - co robić ? Ja płaczę !
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/34iih61.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/28ssln8.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2regxnp.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/r7vyhz.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33uwjm8.jpg[/IMG] **************************************
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/2h35us9.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34ngxer.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2qlx2j4.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2quokf4.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2jb8ync.jpg[/IMG] *************************************