-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url] -
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url]
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
halgre replied to QQk's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url] -
Owczarkowaty IGNAŚ, jeszcze psie dziecko. Odmrożone łapki :( MA DOM!
halgre replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']halgre- moja propozycja bierzesz Yogiego, a Ignasia dostajess gratis , co Ty na to?:)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... [/COLOR][/B] -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url] [B][COLOR="#8b0000"]I tutaj też widzę urodzinki ... A więc serdeczne życzonka dla piesia ! Dindek jutro kończy 5. lat ![/COLOR][/B] -
[B][COLOR="#8b0000"] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]100. lat dla Saruni ! A Dindek też umownie kończy jutro 5. lat ![/COLOR][/B] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Jaki fajny piesio ![/COLOR][/B] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Święta wróciły ?[/COLOR][/B] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Chrupek śliczny ![/COLOR][/B] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witam się [IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] A teraz mam chyba dobry link: [/COLOR][/B] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/moje-drzewo[/url] -
[B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Dindek jutro kończy 5. lat [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG] [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Pestka']Cześć, wpadłam się przywitać ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A witam, witam ![/COLOR][/B] [quote name='Kama & Diana']Hej. Jak tam Dinduś? Kiedy fotki? _______ Zapraszam do mnie. ( jak będziesz miała czas )[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witam ![/COLOR][/B] [quote name='*zaba*']a wybralas drzewo i las i sektor, w ktoryma owo drzewo ma rosnac??[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Wybrałam ![/COLOR][/B] [quote name='Bartiśkowa_']Witam ;) Co słychać ?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][/COLOR][/B] [quote name='Infortune.']Przyszłam powiedzieć dzień dobry i lecę dalej nadrabiać zaległości :hand:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzieńdoberek ![/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Cześć Dindki moje [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/hand.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dindki się witają ![/COLOR][/B] [quote name='Cieplutkaa.']Bry wieczor : )))[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Bry ...![/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Cześć Dindki moje [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/hand.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Cześć ![/COLOR][/B]
-
[quote name='*zaba*']Witamy! No a gdzie Dindusiwe drzewko?? ;)[/QUOTE] [url]http://www.posadzdrzewo.pl/[email protected]&activate=S05S8O61#/las/wybierz-drzewo[/url] [B][COLOR="#8b0000"][B][COLOR="#8b0000"]Nie wiem, czy ten link dobry, bo mi się stale wyświetla "posadź drxewo" - jak przecież zasadziłam :angryy:[/COLOR][/B][/COLOR][/B] [quote name='Czasowa']Hej Dzięki za koma na blogu ;-)[/QUOTE][SIZE="5"][/SIZE] [B][COLOR="#8b0000"]Ależ nie ma za co :shake: Cieszę się, że tu wpadasz ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Wspaniałe foty ! I oczywiście witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/205cqpg.jpg[/IMG]