-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="#8b0000"]No nie mogę ! Piękniste zdjęcia ! hahaha ... niektóre śmieszne ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]A cio to za śliczne, słodkie maleństwo ??? O jejku, jakie słdkie ![/COLOR][/COLOR][/B]
-
[B][B][COLOR="#8b0000"]Doberek ... [IMG]http://i50.tinypic.com/w7jtkl.jpg[/IMG] A gdzie goldenek ??? [IMG]http://i45.tinypic.com/10mqyw0.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/10mqyw0.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Dzięki wszystkim za odwiedzinki! Cieszymy się bardzo :multi::multi::multi::multi: ********************************[/COLOR][/B]
-
[quote name='*anusia&ajlu*']A tu Sylwia nagadalas nawet zadnej foteczki Shiraia nie dodalas dla nas :evil_lol: buziaki :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Właśnie, właśnie ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Ten filmik kapitalny ! Zdolna psina [/COLOR][/B]:loveu::loveu: [B][COLOR="#8b0000"] A to jak leży i merda ogonkiem - to już super ! :laugh2_2: [/COLOR][/B] ***************************
-
[url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC08485.jpg?t=1266578434[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]ładny portrecik :mdrmed:[/COLOR][/B] [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC08470.jpg?t=1266578433[/url] [B][COLOR="#8b0000"] - wszyscy się zachwycają tym króliczkiem - łącznie ze mną oczywiście :evil_lol: - i nie ma się co dziwić :shake::evil_lol: Jest poprostu słodki:calus:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Dindek też tak sznupie w śniegu - nagle słyszę ... chrup, chrup ... a on jakąś kość wydobył spod śniegu - choćby niewiem jak głębokiego ! :eviltong::mad: I tak już ileś razy :angryy: :evil_lol: [/COLOR][/COLOR][/B]
-
[url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0040-3.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]słodka mordka ![/COLOR][/B] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0035-6.jpg[/url] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00272.jpg[/url] [B][B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Prześliczne fotki ![/COLOR][/COLOR][/B][/B]
-
[url]http://i50.tinypic.com/23w4679.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Jakie to śliiiiczne i słodkie ... [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/2i12osk.jpg[/IMG]
-
[quote name='bloody']witamy, witamy :lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Witamy serdecznie [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/15xtuev.jpg[/IMG] [quote name='NATKA']Ale psiaki szaleją :p:p:p [URL]http://i46.tinypic.com/2939eeg.jpg[/URL][/QUOTE] [B][B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... jak zwykle ![/COLOR][/B][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Ale miny ! [/COLOR][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/15xtuev.jpg[/IMG] -
[url]http://i46.tinypic.com/ev5mo8.jpg[/url] [url]http://i47.tinypic.com/r1h66p.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Prześliczne foty [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/260eo11.jpg[/IMG]
-
[url]http://img218.imageshack.us/img218/9761/dscf1822hq.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]piękne ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko :hand: My chcemy Sarcię ! :sweetCyb: Gdzie ona ? :mad: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Doberek , doberek Cioteczki głosujcie na TARUNIĘ :loveu: plizzzzzzzzzzzz [URL]http://www.pies.pl/konkurs_foto_s.html[/URL] [img]http://www.pies.pl/cms_a/upload/image/FOTO/fotomarzec11/zimowezabawy4.jpg[/img] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][B][COLOR="#8b0000"][COLOR="#8b0000"]Zagłosowane ![/COLOR][/COLOR][/B][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Bartiśkowa_']Witamy ! [URL]http://i49.tinypic.com/9zt72b.jpg[/URL] Bójka w biały dzień :diabloti: [URL]http://i46.tinypic.com/1zn8lfl.jpg[/URL] cóż za synchronizacja :loveu: Świetne[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A witamy, witamy :hand: hahaha ... :grin::grin::grin::grin: [/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']niee?? ;/ Ale macie ejszcze piękną zimę..[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Już niestety odwilż ![/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]choduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :roflt: [url]http://i46.tinypic.com/1zn8lfl.jpg[/url][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B]czy ten kościółek drewniany to w parku w skansenie(?), bo podobny tam wywieziono z miejscowości obok nas , z Kłokocimia , kościółek był pod wezwaniem chyba św. Józefa :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"] hahaha ... [/COLOR][/B] [B][COLOR="#8b0000"]To kościółek p.w. św. Michała. Chodziłam do niego na religię, nauki przedmałżeńskie no i na mszę. Ale wybudowali potem kościół bliżej mnie i teraz należę do tego nowego (już nie tak zaś nowego). Skąd go przywieźli i kiedy - tego nie pamiętam, ale codziennie tam przechodzę, więc przeczytam i ci napiszę. Jak go przywieźli - to był długo nieczynny ! Tak se stał jako zabytek ...[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Doberek [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/21aww21.jpg[/IMG] ****************************
- 78403 replies
-
[quote name='Pestka']fajne fotki huskaczy ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ...[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Nuka chciała Dindkowi odgryźć łapkę ;) :evil_lol: [url]http://i46.tinypic.com/28jdw78.jpg[/url] kopniak z półobrotu :evil_lol: [url]http://i49.tinypic.com/9zt72b.jpg[/url] dzień dobry :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [IMG]http://i49.tinypic.com/1zm2dlz.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/1zm2dlz.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/1zm2dlz.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"] Dzieńdoberek [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/21aww21.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/119crw3.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2wpp994.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2q05201.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2cfxw8z.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/25sls43.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]KONiEC ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] **********************