-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się ![/COLOR][/B] [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/030320105.jpg[/url] -[B][COLOR="#8b0000"] a skąd ja to znam haha... u nas w parku codzień tak jest ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE] -
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]kup Salsie TANINAL ( coś ok 8-9 zł ) w aptece , tylko nie podawaj z węglem nie wolno [/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A ja w takich sytuacjach zawsze przegłodzę go przez 1. dzień i to zawsze pomaga ! Zresztą to samo mi poradził weterynarz, chociaż specyfik jakiś zawsze też można kupić. Albo-albo.[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:crazyeye: a co to się stało że Dindek sam biega? toż to szok :):evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... ale nie tylko sam - poczekaj trochę ![/COLOR][/B]
-
[img]http://i49.tinypic.com/xc6a2d.jpg[/img] [img]http://i45.tinypic.com/aysnpt.jpg[/img] [img]http://i49.tinypic.com/nf2r7p.jpg[/img] [img]http://i50.tinypic.com/29vnvr8.jpg[/img] [img]http://i48.tinypic.com/2lm6nfp.jpg[/img] [b][color="#8b0000"]c.d.n. ![/color][/b] ************************
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/11smbf4.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/oizuqx.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/52gld0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/noxd38.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2mrv8ti.jpg[/IMG] ***************************
-
[b][color=#BF0000]Figa:[/color][/b] [IMG]http://i49.tinypic.com/152ynte.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/osvamh.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/sq43ue.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/256ci3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2zo9dvb.jpg[/IMG] ************************************
-
[b][color=#BF0000]Mam trochę dzisiejszych fotek:[/color][/b] [IMG]http://i46.tinypic.com/64noky.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/30xer95.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/54g13o.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/20niif.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/vyv0gy.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Kto chce świeżych fotek ?[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='NATKA']Ano gada i to różnie gada i często gada: czasami popiskuje, czasami powarkuje, poszczekuje a czasami to nawet wodę pije przez sen albo coś je i wtedy tak śmiesznie mlaska :evil_lol: Czasami biega przez sen i wtedy mu tak fajnie łapki podrygują hi hi :grins::grins::grins: No i czasami chrapie okrutnie :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Mojemu się zdarza też trochę powyć przez sen ...[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[url]http://i46.tinypic.com/2yvt5io.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Obraził się i poszedł sobie ... [/COLOR][/B]:obrazic::evil_lol: ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam [IMG]http://i48.tinypic.com/ang6f9.jpg[/IMG] Co tu cytować ... hmm - wszystkie fotki jak zwykle piękne ! [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się ! Ja też o tym marzę ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[url]http://img638.imageshack.us/img638/8306/dscf2020k.jpg[/url] [url]http://img189.imageshack.us/img189/3246/dscf1783x.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]W każdej pozycji się śmieje [IMG]http://i50.tinypic.com/315c0gk.jpg[/IMG] Cieszę się, że z oczkiem już prawie dobrze ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja chcę już lato :mad: tak fajnie się patrzy na zdjęcie z tych ciepłych dni :loveu: jeszcze troszkę i mam nadzieję że będzie można schować gdzieś głęboko te grube kurtki :) [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja też chcę lato ! I też chcę pochować już te grube kurtki ![/COLOR][/B] [quote name='NATKA']Ale wariują hi hi z dwóch psów zrobił się okrągły stworek :evil_lol: [url]http://i45.tinypic.com/2wluas9.jpg[/url][/QUOTE] [IMG]http://i49.tinypic.com/1zm2dlz.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Wszystkie trzy fotki słodkie ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[url]http://i48.tinypic.com/a497bm.jpg[/url] - to jest faaajne ! [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/wujypf.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/o6xzqh.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2yv3ngn.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2mpjujc.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1255qiv.jpg[/IMG] *************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/ei4gg0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/20f9v7s.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/b4aqg6.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/4kkao3.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/10qhvmv.jpg[/IMG] ***************************************
-
[b][color=#BF0000]No to jeszcze trochę sierpniowych 2009:[/color][/b] [IMG]http://i48.tinypic.com/2d8hrox.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2607q4l.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/hsj513.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/11hb7uq.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2rggyvd.jpg[/IMG]
-
[quote name='*zaba*']Ja kcem juz wiosne!! Drzewko podlane :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja też ! Twoje drzewko też podlałam ![/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][url]http://i49.tinypic.com/2up78nn.jpg[/url] [B][I]ojjj jak teskno do takich koloróww .......... witankoo ;-) podlołach Ci ta bioło dama ;-)[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Łoo, dzięki ![/COLOR][/B] ********************* [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/201001/124942/428318/00000003.JPG[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/201001/124942/428318/00000005.JPG[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Śliczne ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC03201.jpg?t=1267371998[/url] [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC08642.jpg?t=1267372246[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jakie to słodkie ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]