Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]C.d.[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/1tpxjb.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/vrbwqt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1r4vx4.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/5n7m0n.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/zk39k8.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  2. [quote name='Okamia']Jak zawsze świetne zdjęcia :) zazdroszczę ci tych spotkań psiarzy :)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ! Podlałam twoje drzewko ...![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  3. [B][COLOR="#8b0000"]Foty prześliczne ! Wszystkie ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  4. [url]http://img37.imageshack.us/img37/7738/p1360806.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Jejciu jaki bidny smutasek :bigcry: a przy tym taki słodki :sweetCyb: pańcia nie pozwoliła się nawet wytrzeć :bigcry::grin:[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  5. [B][COLOR="#8b0000"]Wszyyyystkie drzewka podlane !!![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  6. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] a tu twój drugi królik ?? :hmmmm: [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC08670640x480.jpg?t=1267788415[/url][/B][/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://i46.tinypic.com/2rc3511.jpg[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/2rc3511.jpg[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/2rc3511.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  7. [quote name='Paulina_mickey']No w tym śniegu to się wyczyścił trochę, ale wcześniej jak błotko było to taki właśnie brudasek biegał :D :D Ja mając kontakt z małymi psami(Mickey, Milo) uwielbiam od czasu do czasu spotkać się z takim kolosem. :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ale masz chyba jakiś wybieg dla niego, ja mieszkam w bloku i muszę mojego na smycz, w kaganiec i do parku ...[/COLOR] [/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  8. [quote name='Paulina_mickey']Ja tak z doskoku zwykle, bo przez studia nie zawsze mam czas :D:D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja rozumieć :grins: To chyba jasne jak piwo z pianką :roflt: Możesz podlać moją brzózkę ? Dziękuję :multi::multi::multi: [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  9. [B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Morgan, choć ubłocony :evil_lol::evil_lol: jest piękny i jak widzę lubi się też bawić w śniegu :evil_lol::evil_lol: A w tym śniegu to przynajmniej się wykąpie :evil_lol::evil_lol: Ale taki olbrzym to już nie dla mnie ... :shake::evil_lol: jest większy odemnie ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  10. [quote name='Cavy']Zapraszamy na kilka zdjęć. ;-)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Byłam ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Paulina_mickey']Cześć Dindusie! Wszystkie zdjęcia nadrobione :iloveyou: Zapraszam do nas, zdjęcia Morgana u mnie:D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ooo ... kogo ja tu widzę :crazyeye::evil_lol: Cieszę się ! Już do was lecę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  11. [quote name='Cavy']Szykuję dla Was filmik. :lol: psio - koci. :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No to czekamy niecierpliwie ![/COLOR][/B] [url]http://i48.tinypic.com/2ymiq1t.jpg[/url] [url]http://i49.tinypic.com/98hr81.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Prześliczne foty :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  12. [quote name='Darianna']Ja manewruję tymi dwiema głównie i mi działa ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Aha ... ciekawe, bo mi jak już pisałam - wyłażą albo czarne, albo bardzo jasne hehe ...[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  13. [quote name='Cavy']Tak wiem, tylko chodzi o to, że jak w miarę dobrze ustawię czułość ISO, jasność i czas oczekiwania, to wychodzi pies w ruchu zamazany. :lol: Jedna wielka plama zostaje, a że ja się szybko denerwuję, to szybko przestawiam na tryb P. :D [B]halgre [/B]- nie ma sprawy. ;-) :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A na tym P - to jakie parametry ustawiać trzeba jak psy w ruchu ?? PS.: teraz idziemy na spacerek ...[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  14. [quote name='Darianna']Tryb M to manualny, tam sama musisz ustawić przesłonę i długość naświetlania :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No tak, ale nie tylko chyba ... Jakby tylko te dwie rzeczy ustawiać - to pestka - można się raz-dwa nauczyć ! Na M się ustawia wiele parametrów samemu - czy nie ?[/COLOR][/B]
  15. [quote name='Cavy'][url]http://i45.tinypic.com/dy91ko.jpg[/url] o kurczę, świetne! :loveu: Tutaj wczoraj zrobiłam Ci dla porównania zdjęcia zachodzącego już trochę słońca. Więc sama widzisz, że mi akurat najlepiej foci aparat na trybie P, M ma strasznie długi czas oczekiwania, a w dodatku albo ciemne, albo jasne wychodzą zdjęcia, a jak wyjdzie dobre, ostre, to straszne szumy. :mdleje:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]No widzisz mnie też tak wychodzi ... albo za ciemne, albo za jasne ... Ale na P też mi tak wychodzi, bo nie umiem ustawiać jeszcze hehe ... Dzięki, że mi to przysłałaś dla porównania ! [/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  16. [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC03215640x480.jpg?t=1267788417[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]to mi się podoba ! A ten filmik też faaaaajnisty ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  17. [B][COLOR="#8b0000"]A mnie dziś w parku strasznie ręce zmarzły mimo rękawiczek ... Tylko ręce ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  18. [quote name='zuzolandia'][B][I]o dzizyssssssssssssssssssssssssssssss .......o 7 to ja bym za chiny ludowe moich futer z domu nie wyciągła ..:crazyeye::crazyeye:....o 9 jak idą to patrzą na mnie z wyrzutem ..szybko robią toaletke i myk spowrotem w pielesze :evil_lol:[/I][I]o dłuzszym spacerku nie ma mowy [/I][/B]:roll:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... ja mojego nie muszę wyciągać wcale ! On właśnie patrzy z wyrzutem jak idzie z mężem o 8-9.tej i jest zdziwiony co tak późno ! :evil_lol::evil_lol: Jest przyzwyczajony o 7. wychodzić z domu ! A do parku kilka minutek :eviltong: Tam się spotykamy z innymi :evil_lol: i sobie biegają :evil_lol: W domu jesteśmy na ogół ok. 8:30 - 9:00. A latem jeszcze lepiej, bo wychodzimy o 6:00 z domu i wracamy ok. 10:00 do domu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam :loveu::multi: ale harce śnieżne :) Hektorek lewitujący :evil_lol: [url]http://i47.tinypic.com/zvewyb.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  19. [quote name='zuzolandia'][URL]http://i45.tinypic.com/dy91ko.jpg[/URL] [B][I]wowowo...jakie ładneee........:crazyeye::crazyeye: o świcie robione??? Kobitoo gdzie ty masz brzydkie foty sie pytam?? :mad: wiadomo ze technicznie moze nie są na 6 -ke ale to nie o to chodzi przeca ..kazdy z nas robi raz lepsze raz nieco gorsze jakosciowo ;-) ale nikt tu profesjonalistą nie jest . :eviltong:i nie marudzzz:evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Oooo ... dzięki za słowa otuchy ! A fotki robione ciut po 7.mej ![/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  20. [B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  21. [B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  22. [B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  23. [B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Ciekawe na kogo ta pała ... hehe[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  24. [B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
  25. [B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/15p37km.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
×
×
  • Create New...