-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='deer_1987']Byl ale to w piatek, sobota niedziela nic.. nie pada ale troche topnialo.. teraz -10 jest..ale nie zapowiadaja zeby snieg padal przez 5 dni [COLOR=darkred]-10 ?? Kurde, u nas najwyżej -3, a dzisiaj już +1 ...:eviltong:[/COLOR] wiesz ja to poludniowa szwecja, blisko do pl, na polnocy dawno jest snieg :P[/quote] [COLOR=darkred]ahaaaaaaa...:lol:[/COLOR] [quote name='crazydaisy']halgre58 spóźnione ale szczere życzonka :new-bday:[/quote] [COLOR=darkred]serdeczne dzięki ...[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][/URL][/COLOR] [quote name='jbk']Dzień dobry bardzo w ten mroźny poniedziałkowy ranek ;) Jak tam po urodzinach? Kacyk?[/quote] [COLOR=darkred]U nas już +1, niedługo wszystko będzie topniało !![/COLOR] [B][COLOR=darkred]A kacyka niet ...hehe[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']U Was wiecej sniegu niz i nas.. Masz dzis urodziny? Wszystkiego najlepszego*!!![/quote] [COLOR=darkred]Taaak, mam dziś urodziny ..:laola: Dzięki za życzonka :multi: Ale żeby w Szwecji nie było śniegu :crazyeye: ? Zawsze myślałam, że właśnie tam jest więcej niż u nas ...:p[/COLOR] [quote name='groszek83']Przyszłam:sweetCyb: i od razu na impreze trafiłam:evil_lol: Wszystkiego dobrego:new-bday: Przejrzałam pobieżnie po zdjątkach i stwierdzam, że jeszcze tu wróce;)[/quote] [COLOR=darkred]Cieszę się, że wrócisz i dzięki za życzenia... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ooo Dindek robił noskiem za łopatę do odśnieżania :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img376.imageshack.us/img376/5895/pierwszyniegxi2008008zc0.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale śliczne oczy :) :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img376.imageshack.us/img376/9339/pierwszyniegxi2008064hd3.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]fajne zdjęcia :) :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=darkred]Dzięki... dzięki ... :multi::loveu::loveu::multi:[/COLOR]
-
[quote name='anitaaa i bartis']świetne zimowe fotki :multi::multi::multi: Dinduś jaki zadowolony :loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Dinduś przecież uwielbia śnieg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Jeszcze mam dużo, ale muszę zmniejszyć...:loveu:[/COLOR]
-
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4994/pierwszyniegxi2008092yf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6585/pierwszyniegxi2008093bu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2286/pierwszyniegxi2008095qr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7385/pierwszyniegxi2008098ow1.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6606/pierwszyniegxi2008099fj1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9010/pierwszyniegxi2008081ju0.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9182/pierwszyniegxi2008086ml2.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2175/pierwszyniegxi2008089bc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6669/pierwszyniegxi2008090yj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4606/pierwszyniegxi2008091ly8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9310/pierwszyniegxi2008079kv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4891/pierwszyniegxi2008076zb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3761/pierwszyniegxi2008077tv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7453/pierwszyniegxi2008078jb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6835/pierwszyniegxi2008080hd6.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9594/pierwszyniegxi2008071jr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/885/pierwszyniegxi2008072no8.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6461/pierwszyniegxi2008073wb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2019/pierwszyniegxi2008074cs9.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9959/pierwszyniegxi2008075sc6.jpg[/IMG]
-
[URL]http://img19.myimg.de/IMG87405d19f.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]jakie toto słodkie ! popostu śliczne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]A Dindek też wychodzi jak czarna plama... chyba wszystkie czarne psy :roll:[/COLOR]
-
[quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://img376.imageshack.us/img376/5895/pierwszyniegxi2008008zc0.jpg[/URL][/CENTER] [CENTER]Piękny Dinduś :loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [/quote] [COLOR=darkred]Dzięki ...:loveu:[/COLOR]
-
[B][COLOR=darkred]Nikt nie chce oglądać Dindka w śniegu :-(:placz::-( No to idziemy sobie ... :painting:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/1308/pierwszyniegxi2008063ss0.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/9339/pierwszyniegxi2008064hd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4802/pierwszyniegxi2008066wa6.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4214/pierwszyniegxi2008067sb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4706/pierwszyniegxi2008068bk3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4682/pierwszyniegxi2008049qc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/5791/pierwszyniegxi2008051ih8.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/89/pierwszyniegxi2008054vq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7443/pierwszyniegxi2008055xc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/3922/pierwszyniegxi2008062pt3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/8101/pierwszyniegxi2008029qa4.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/5355/pierwszyniegxi2008043iv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/2184/pierwszyniegxi2008044yi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4951/pierwszyniegxi2008045mc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7465/pierwszyniegxi2008047gq9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/8789/pierwszyniegxi2008022si8.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/984/pierwszyniegxi2008023zb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/9904/pierwszyniegxi2008025oy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/2343/pierwszyniegxi2008026qg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/2578/pierwszyniegxi2008027qv0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/3647/pierwszyniegxi2008007ve6.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/5895/pierwszyniegxi2008008zc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4202/pierwszyniegxi2008019an1.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/9818/pierwszyniegxi2008020ps3.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/7682/pierwszyniegxi2008021qi2.jpg[/IMG]
-
[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Ile tu życzeń :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Serdeczne dzięki za piękne życzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]No to chcecie teraz trochę fotek zimowych ?? [/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='jbk']Stooooooooo laaaaaat! Stoooooooooo laaaaaaat! Nieeeeeeech żyyyyyyje żyyyyyje naaaaaam! Wszystkiego najlepszego :) A masz już śniegowe fotki Dindusia?[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękuję za życzenia :laola:[/COLOR][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]Mam śniegowe Dindusie i jego ferajnę... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Ale ciągle coś lub ktoś mi przeszkadza i nie zmniejszyłam ich jeszcze... I tak dobrze, że wrzuciłam je już z aparatu do kompa :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Już się zabieram za zmniejszanie :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkred]Ooooooooo ... dziękuję :laola: jak miło :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[quote name='deer_1987']do domu ja wracam po 14 w weekendy z pracy ale od 16 do 21 bylismy u znajomych[/quote] [B][COLOR=darkred]ahaaaaaaa...:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Witamy :multi: obejrzałam wszystkie fotki, troche tego było ;) jak zwykle świetne :loveu: i tyle psów na nich :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Dzisiaj będą nowe - dzisiejsze :multi:[/COLOR][/B] [quote name='Owczarkowa'][CENTER]Doberek :hand:[/CENTER] [/quote] [B][COLOR=darkred]Aaa... doberek...doberek ...:multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Witamy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz024-3.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]śliczne zdjęcie :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A śniegu u was niet ?? Ja zaraz będę wrzucać z aparatu dzisiejsze - śnieżne :multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Witam groszka i jej zwierzęcą ferajnę ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]podobny ból do tego jaki towarzyszy depilowaniu nóg deBilatorem :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]urodziny mam za tydzień :) [/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8189/dsc01303qy3.jpg[/IMG][/quote] [B][COLOR=darkred]Tatuaż super :multi: A te urodzinki to w takim razie w Andrzejki ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Moje są jutro... ale już dzisiaj :tort::kaffee_2::drinka::drink1::BIG::sweetCyb:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jedno wiem...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Dindek coś poczuł do Loli :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]miętkę :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo kto się czubi ten się lubi :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][COLOR=darkred]A witam ... witam ...:multi: Ale mnie się wydaje, że raczej na odwrót - Lola poczuła miętkę do Dindka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo to ona cały czas go zaczepia ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Te twoje psiaki są przesłodkie :loveu::loveu::loveu: A Dindek ma taką samą zabawkę :loveu:[/COLOR][/B]