-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8329/wparku11112008221da6.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7508/wparku11112008222gm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3787/wparku11112008224ig3.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5899/wparku11112008225ng1.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1918/wparku11112008226na5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4289/wparku11112008212kp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1953/wparku11112008213qh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7475/wparku11112008214qi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4817/wparku11112008218ua5.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1441/wparku11112008219oi6.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9292/wparku11112008198df1.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6830/wparku11112008206lg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5598/wparku11112008209yi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1825/wparku11112008210pi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/2276/wparku11112008211gf3.jpg[/IMG]
-
[COLOR=darkred]Dziwnie to wygląda, ale nieczynny multicytat ... :mad:[/COLOR]
-
[quote name='pusia2405']Zabawa na całego: [URL]http://img377.imageshack.us/img377/3391/wparku11112008054xk0.jpg[/URL] Świetne foty. Zazdroszczę tych wspólnych spacerów:razz:.[/quote] [COLOR=darkred]Mamy szczęście, że się nazbierało tylu znajomych psiarzy w parku - z psami chętnymi do zabawy ...:multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000][B]patkaaaa = [/B] [B]jaka piekna suńka :smile: ma super umaszczenie.. ;p [/B] Odp.: to nie suńka - to piesek - Alfi, w zeszłym miesiącu skończył rok. [B]jonQuilla = [FONT=Georgia][COLOR=#808000]dzień dobry :multi: a w sumie nie taki dobry ;-) bo widzę że Ty też zaangażowana jesteś w organizowanie psich walk i to na poważnie :evil_lol::evil_lol: ahhh te krwawe bitwy :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][URL="http://img509.imageshack.us/img509/9...2008123zw6.jpg"][FONT=Georgia]http://img509.imageshack.us/img509/9...2008123zw6.jpg[/FONT][/URL][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahaha... to by było straszne :crazyeye: [B]anitaa i bartis = [/B]świetne fotki :loveu::loveu: Jakie jesienne szaleństwa :lol: No rzeczywiście szaleństwa ...:multi: [/COLOR]
-
[quote name='deer_1987']Jasne, zapraszamy!!!![/quote] [COLOR=darkred]Mogłoby być całkiem fajnie :multi: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [quote name='Izabela124.']Ale tu fotkowo, milo poogladac foteczki:loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Dziękujemy ...:loveu:[/COLOR]
-
[quote name='deer_1987']Zazdroszcze.. ja bym gdzies dalej pojechala ale nie mam z kim :([/quote] [COLOR=darkred]To może przyjedziemy do was do Szwecji ??[/COLOR] :megagrin::shiny::mdrmed::D:biggrina::Dog_run::Dog_run::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::roflt:
-
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1152/wparku11112008182pb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9017/wparku11112008188to7.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6568/wparku11112008189rt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5851/wparku11112008190lc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4351/wparku11112008197et0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1418/wparku11112008167wd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/993/wparku11112008168hi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8724/wparku11112008169mm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2351/wparku11112008180kq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2725/wparku11112008181kp4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9831/wparku11112008123zw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8986/wparku11112008124io5.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3377/wparku11112008163np7.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8366/wparku11112008165df0.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5690/wparku11112008166wd2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/451/wparku11112008101im8.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1489/wparku11112008119vz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6743/wparku11112008120um8.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3684/wparku11112008121gb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/7251/wparku11112008122gd8.jpg[/IMG]
-
[quote name='jbk']Jakiej galerii? Ja tylko wgrywam i koniec....[/quote] [COLOR=darkred]Nie mam pojęcia jak to robisz ... :shake: Mnie się tam poprostu zbierają zdjęcia :mad:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]No to następne fotki :multi: bo niedługo idę na drugi spacerek z Dindkiem...[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Acha ... muszę pozmniejszać następne fotki, więc proszę o cierpliwość ...[/COLOR]
-
[IMG]http://img377.imageshack.us/img377/3391/wparku11112008047rr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/7801/wparku11112008049kr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/3391/wparku11112008054xk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/8185/wparku11112008064ts3.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/3663/wparku11112008116wr3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]A teraz udało mi się wreszcie wgrać przez Image Shack :multi: Tu nie trzeba tworzyć żadnej galerii odrazu - jak w Fotosiku. Po co mi ta galeria w Fotosiku ...:crazyeye:[/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]masz coś takiego jak link do samego zdjęcia w pełnych rozmiarach :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=darkred]Owszem - jest coś takiego ... skopiuję, wkleję i ... nie otwiera się zdjęcie:mad:[/COLOR] [IMG]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=98d1c9403c4e3d88[/IMG] [COLOR=darkred]ooo... coś takiego wyskakuje...Wklejam pod [B]Insert image - [/B]jak zawsze...[/COLOR]
-
[IMG]http://images6.fotosik.pl/324/d131ea27a4a732a3.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/98d1c9403c4e3d88med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/2ac302ba6e680aa0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/ced2eddf04f0d109med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/edfbedfa2c6ba071med.jpg[/IMG]
-
[COLOR=darkred]Nie podoba mi się to nic a nic ...:mad::angryy::mad: Żadne inne linki tu nie pasują bo nie otwiera się zdjęcie :shake: Tylko w "Pozostałe: Bezpośredni link do zdjęcia". Już nic nie wiem...:crazyeye:[/COLOR]
-
[IMG]http://images6.fotosik.pl/324/db2ccfcfee5a904dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/df89867b86f1073cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/7dc2981519c3b30b.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/b612fae7fbe1bbe0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/2cd0b66b3661542dmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla']:multi::multi:[COLOR=olive][FONT=Georgia][B] ooo teraz już nie spał :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]teraz się bawił i nie zwrócił uwagi na to jak przyszłam z wizytacją ;) :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :grin::-D:sweetCyb::bigcool::Cool!::laola:
-
[quote name='jbk']Ja wrzucam przez fotosika :) Fotosik proponuje kilka opcji linków do zdjęć, całe na forum albo pomniejszone na forum, może niechcący wkleiłaś linka do pomniejszonego? Ale ja widzę je w całkiem dobrych rozmiarach.... A czasem dogo przeskalowuje fotki, jak są za wielkie ;) I jeszcze chciałam powiedzieć, że psa miejsce jest w łóżku i Dinduś o tym wie, mądrasek :)[/quote] [COLOR=darkred]Nie jest w takich rozmiarach, jakie powinny...:shake: Ja odrazu zmniejszam na dogo 640 x 480, a z fotosika trafiają tu 500 x ... Przejrzę jeszcze te kody :mad:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Wiem, że ktoś tu jeszcze wgrywa fotki poprzez "Fotosik" . Czy możecie mi powiedzieć, czemu te fotki są pomniejszone ?[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]Dalsze - jutro... :loveu:[/COLOR]
-
[IMG]http://images6.fotosik.pl/324/9bc51e611cc3c206.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/7f7db201475578abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/db95ce8099e39e4amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/bc781b4a636f051bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/13e01a848287d4dfmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images6.fotosik.pl/324/edfbedfa2c6ba071med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/5a71c9e231991c84med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/f5a94a52928ee9cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/627f78ba5340a110med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/324/babad959f7f5c2b7med.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]przychodzę do Was w gości a Diduś wyleguje się w wyrku :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to nie ładnie z jego strony :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=darkred]No nie ? To niekulturalnie ! Chamstwo ...:mad::crazyeye::diabloti: Ja mu pokażę :mad::eviltong:[/COLOR]
-
[IMG]http://images6.fotosik.pl/323/b818c43498cdfc0cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/323/3a8c99a3eb1fb722med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/323/bc6a65b9976efc91med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/323/ee5578ef38aefde3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/323/0595582c204aa79emed.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]A ta ostatnia to [B]Zuzia ... :multi:[/B][/COLOR]