Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='pusia2405'][URL]http://img354.imageshack.us/img354/9688/dindusiedwama9.jpg[/URL] Ja dzisiaj nic nie piłam, a dwoi mię przed oczami:lol:. Wow i bokserkę w składzie macie. Ciekawe to zabawowe stadko. Ile w sumie psów bawi się razem?[/quote] [COLOR=darkred]Psów się bawi tyle ile akurat się zejdzie... różnie to jest - kiedyś było aż ...11. Ale przeciętnie jest ok. 3 - 6. A bokserek jest więcej, nie tylko jedna.[/COLOR] [quote name='jbk']Kurde, gdyby do Katowic było nieco bliżej.... ale jechać godzinę czy półtorej na półgodzinne bieganie, a potem jeszcze wracać godzinę czy półtorej.... Trochę by mi się dzień rozwalił, o 7 rano już w pracy jestem tak normalnie, a tu bym była koło 10..... Ale i tak kiedyś doprowadzę do spacerku wspólnego ;)[/quote] [COLOR=darkred]Nooo... to byłoby faaajnie !!! :multi::multi::multi: Już jestem ciekawa jak by się bawiły :multi:[/COLOR]
  2. [COLOR=darkred]Dziwne ... Ta dziewczyna nie zdaje ci relacji wogle - co z tą sunią :crazyeye: ?? A powinna !!! Przecież są chętni na nią i dziwią się, że wysłali wiadomość - a nie ma odpowiedzi ...:crazyeye:[/COLOR]
  3. [B][SIZE=4][COLOR=darkred]JBK - jesteś ? Czy dostałaś wiadomość w sprawie tej samoyedki ? Bo są chętni ...[/COLOR][/SIZE][/B]
  4. [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://img354.imageshack.us/img354/9688/dindusiedwama9.jpg[/URL] świetnie to zrobilaś :loveu::loveu: Od nas też mizianko :multi:[/quote] [COLOR=darkred]Cieszę się, że ci się podoba :multi::multi: Dindka wymiziałam ... Ja go tak miziam i miziam :loveu: a on już i tak jest rozwieziony jak dziadowski bicz :multi::multi::multi: Czy wy uwierzycie, że Dindek w lutym skończy już 4. lata ...?????[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Dopiero był taki malutki ... :p[/COLOR]
  5. [COLOR=darkred]Prześliczne zdjęcia :loveu:[/COLOR] [URL]http://www5.picfront.org/picture/Bf9hFVooo5/img/Image206.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]a tutaj piesio - jak misiek ... słodki :multi:[/COLOR]
  6. [quote name='jbk']A wystarczająco go wymiziałaś?[/quote] [COLOR=darkred]Napewno wystarczająco ...![/COLOR] [quote name='deer_1987']Od nas tez wymiziaj!!![/quote] [COLOR=darkred]Zrobione ...:multi: Miziu, miziu, miziu ...:loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]Zadziałał mi multicytat !!!!!!!!!!!!!!! A tak wogle - to gdzieście pouciekały :mad:[/COLOR]
  7. [COLOR=darkred]Jakie słodkie te psinki :loveu::loveu::loveu: Podoba mi się też bannerek ...:loveu:[/COLOR]
  8. [quote name='Owczarkowa'][CENTER]Łaał, ile psiaków :loveu: Śliczny Dinduś :loveu: Wymiziać :multi::loveu:[/CENTER] [/quote] :multi:[COLOR=darkred] Dziękujemy za odwiedzinki :multi: Dindek wymiziany :multi:[/COLOR]
  9. [URL]http://images29.fotosik.pl/291/8e539540d2f07190.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]hahahaha ...:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Skąd ja to znam ...[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Ale fajne fotki - jak zwykle zresztą :loveu:[/COLOR]
  10. [COLOR=darkred]I co z tą sunią samoyedką ...? Bo jeden facet już walczy z rodzicami, żeby się zgodzili ją wziąć. Ale widzę, że właściciele się jeszcze nie zgodzili jej oddać :shake: Ten facet i jeo rodzice - to właśnie właściciele tego samoyeda Sammiego, którego mam u mnie z Dindkiem i innymi psami:multi:[/COLOR]
  11. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale super to zdjęcie zrobiłaś :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img354.imageshack.us/img354/9688/dindusiedwama9.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ooo i to też rewelacja [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img354.imageshack.us/img354/2817/maxiuoj8.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jaki atak ze strony Loli :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dziewczynka z charakterkiem :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img354.imageshack.us/img354/7416/17216369do8.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=darkred]No tak jakoś mi się udało zrobić Dindki - bliźniaki i Maxie - trojaczki ...:sweetCyb:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]A Lola - to baaardzo żywa psina !! Nie usiedzi sekundy spokojnie !! Tylko by biegała i się bawiła... Jak zrobi się nagle spokój chociaż przez chwilę, to zaraz zaczepia wszystkie psiury po kolei i zachęca do dalszej zabawy ...:sweetCyb:[/COLOR]
  12. [COLOR=darkred]W niedzielę będzie dalej ... Teraz już mi się nie chce :shake:[/COLOR]
  13. [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/7944/36668827av3.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/4726/66975540mx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/3033/xxxln9.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/1428/xzxzz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/8666/20803083xy0.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/5180/45911866pl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/360/iioj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/7416/17216369do8.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/2817/maxiuoj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/6035/nbngy4.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/8172/dindeksi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/2736/dindekxx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/9688/dindusiedwama9.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/8586/44478444py7.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/4127/fftg9.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/5286/14281601fp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/8775/63449626va1.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/2334/beznazwyjg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/97/dindekgx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/1407/dindekalfids9.jpg[/IMG]
  17. [COLOR=darkred]Ale to dziwacznie wyszło :eviltong::eviltong: ale jak nie działa multicytat ...:mad:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Raz mi zadziałał ... :-o[/COLOR]
  18. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]miło że dałaś wszystkie podpisane piesiaki :)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]teraz mi się nie pomieszają :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]fajne jak stale na spacerkach spotyka się tych samych ludzi :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]piesy szczęśliwe z towarzystwa :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=#8b0000]Cieszę się, że ci pomogło to rozpoznawać psiurki :evil_lol: [/COLOR] [COLOR=#8b0000]________________________________________________[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/55356.html"][B][COLOR=#000000]deer_1987[/COLOR][/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/7weteran.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] Ja chodze pod blok tylko jak pada :-( ______________ [COLOR=darkred]Ja też nie idę do parku jak pada - idziemy na takie trawniki niedaleko bloków, gdzie zresztą więcej ludzi chodzi z psami.[/COLOR]
  19. [quote name='jbk']Ale bym się chętnie przyjrzała, jakby do Twojej gromadki dołączyły jeszcze dwa Samki ;) Dinduś widzę nie ma niczego przeciwko tej rasie ;) Może jak kiedyś będziemy w Katowicach na wystawie, albo coś, to wpadniemy do Twojego parku?[/quote] [COLOR=darkred]Daj znać kiedy będziesz :multi: Wszystkich wtedy uprzedzę i będziemy czekać. Ale my jesteśmy zawsze rano między 7:30 - 8:00. Latem o wiele wcześniej...[/COLOR]
  20. [quote name='Izabela124.']Witanko [URL]http://img143.imageshack.us/img143/8189/wparku11112008283ws2.jpg:diabloti::evil_lol::diabloti:[/URL][/quote] Czemu to się nie otwiera ??
  21. [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://img143.imageshack.us/img143/9052/wparku11112008294mq7.jpg[/URL] To jest super :loveu: Didek zadwolony jak zwykle :multi: Fajna ta wasza ekipa spacerkowa ;)[/quote] [COLOR=darkred]Ano ekipa fajna :multi: Dindek zadowolony, dopóki nie trzeba wracać do domu ...:evil_lol:[/COLOR] [quote name='agaciaaa']Witamy :multi: [URL]http://img143.imageshack.us/img143/8189/wparku11112008283ws2.jpg[/URL] a cóż to za minka? :lol:[/quote] [COLOR=darkred]On ma w pysku jakiś patolek ..:multi:, ale minkę rzeczywiście zrobił pocieszną :multi:[/COLOR]
  22. [quote name='jbk']Przepraszam za prywatę, ale zostałam poproszona o pomoc - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f711/moje-samoyedki-113074/index206.html#post11241884[/URL][/quote] [COLOR=darkred]Rozesłałam to do wszystkich znajomych !!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczymy, czy ktoś się odezwie ... [/COLOR]
  23. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]PRZERWA ... :p[/COLOR][/SIZE][/B]
  24. [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1074/wparku11112008335qd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/2535/wparku11112008339jp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9361/wparku11112008344aw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9479/wparku11112008345tg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/7369/wparku11112008346gt0.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6950/wparku11112008321em9.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1048/wparku11112008322mv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/260/wparku11112008326rp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/92/wparku11112008332jp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9944/wparku11112008334qv8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...