Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/58/79adbec3b71a245a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/323/b32cdfcaa5dbd60e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/59/f6639e33547bcf11.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/59/2823a4248474bbb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/323/2426cc0cf14f7039.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/323/5df2c789ec63ee81.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/322/61f502caf3e841fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/323/48af8d56d6de52ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/58/11b7711a1084f4b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/322/8af29bdb1b23d6b5.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/58/c9b60058ec501016.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/323/9de7f05cef614ce7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/323/e703e24f9cf776c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/323/c8e9b15651305d89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/323/b8e20304610efb16.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://images44.fotosik.pl/58/398f2d1b1e8eceba.jpg[/URL] 'bo Cię dziabnę w tyłek' :diabloti:[/CENTER] [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [B][COLOR=darkred]Witam, witam, witam ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  6. http://www.rwpb.pl/atos/atos3374.jpg - no nieee... :evil_lol::evil_lol: - jak jakieś panisko ... :crazyeye: U nas dzisiaj wiosna była ... :loveu:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/323/334cf0df1193bbf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/58/c84684bd5e94fbbf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/322/a67313bb0fdc6709.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/323/247cb9da5f8f512d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/58/9c367a0923883716.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/323/3147d422b63710da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/59/c608265c9169a172.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/58/270e8371c9e0d875.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/322/3c463041be6ff351.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/58/1108f3a217dd045a.jpg[/IMG][/URL]
  9. [B][COLOR=darkred]Witamy, dziękujemy za odwiedzinki i zapraszamy na nowe fotki :loveu::loveu::loveu: które będą za chwilę ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  10. [quote name='rwpb']Witamy dzisiaj :bye:[/quote] [B][COLOR=darkred]A witamy, witamy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Dzien dobry, ja juz po pracy..[/quote] [B][COLOR=darkred]Też witamy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='NUTELLASTELLA'][URL]http://images46.fotosik.pl/58/a0b455fc283fbe11.jpg[/URL] Cóż za pocałunek nie do opisania! :evil_lol::evil_lol: Witamy i o psiaki się pytamy?! :cool3::lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][COLOR=darkred] A psiaki sąąąą :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  11. [quote name='psiara1996']Dinduś :loveu: ale macie fajną ekype spacerową:lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Shetanka']O, fotki :loveu: Ze śniegiem :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Śniegu już ani na lekarstwo ... :shake:[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR=darkred]Aha... jutro ma być ciepło i słonecznie u nas, więc pójdę z aparatem do parku - o ile ta zapowiedź się sprawdzi ... :evil_lol: Chcę wykorzystać tą pogodę na fotki, bo w niedzielę ma być deszcz... [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7875/2823vyq7.gif[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A w poniedziałek śnieg, ale przy +1 st.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
  14. [quote name='deer_1987'][URL]http://images44.fotosik.pl/58/aa34a7671a945337.jpg[/URL] ladnie sypnelo..[/quote] [B][COLOR=darkred]Tak, wtedy dużo śniegu nasypało ...:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='rwpb']Dzisiaj wpadłem wcześniej :multi: [URL]http://images44.fotosik.pl/58/4b71a85dfe1edc4b.jpg[/URL] wspólne śpiewy? [URL]http://images45.fotosik.pl/57/1f9b188427a7f12f.jpg[/URL] zaprzęg :evil_lol: Pozdrawiamy[/quote] [B][COLOR=darkred]Ano - chórek ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A potem do zaprzęgu :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/322/57f6b6aff6897d2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/58/aa34a7671a945337.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/58/398f2d1b1e8eceba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/58/f7eec649aa278f29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/321/adb485e4f2db8af2.jpg[/IMG][/URL]
  16. [B][COLOR=darkred]A teraz - to już resztówka fotek... :p[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/58/4642e03cae19f8dd.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]Poznajecie ? To "wodopój" - gdzie latem po spacerku piesy piją wodę ...[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/58/e28960f9622b982f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/322/190138f0b6f4b70f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/321/96f5b9b58f1c1fe6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/58/a0b455fc283fbe11.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Izabela124.']Hej:multi::multi::multi: Szkoda, ze u nas na spacerkach nie można zobaczyc tylu psów :-( Całuski dla Dindusia:loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][COLOR=darkred] Dinduś otrzymał całuski od ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']No juz sie melduje spowtorem :D Fotki obejrzane i jak zwykle Wam zazdroszcze...[/quote] [B][COLOR=darkred]No to witam ponownie :multi::evil_lol::multi:[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR=darkred]Ile tu fajnych fotek :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://img293.imageshack.us/img293/9923/114td9.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]jakie to słodkie :loveu:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='anitaaa i bartis'][B]jejku ile tu zdjęć[/B] :multi::multi: [URL]http://images33.fotosik.pl/456/3945e3b5dd6dd179.jpg[/URL] [B]ale zabawe mają[/B] :loveu: [B][URL]http://images38.fotosik.pl/56/7d3735e0637b2df1.jpg[/URL] uwaga lecęę :evil_lol:słodki jest Dinduś [/B][/quote] [B][COLOR=darkred]Słodki urwis ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='psiara1996']ile piesaa :loveu: Piekny Dindek :lol:[/quote] :multi::multi::multi: [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [quote name='Paulina_mickey']Witamy się :loveu::loveu::loveu: Wszystkie fotki obejrzane ;) Ale u Was śniegu jest:crazyeye:[/quote] [B][COLOR=darkred]Te fotki są z 1-go lutego :evil_lol: Teraz u nas nie ma już śniegu - jest szaro-buro, brzydko i mokro ... :evil_lol:[/COLOR][/B]
  20. [URL]http://img17.imageshack.us/img17/9978/foto0243bz0.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]a tutaj też fajnie wyszła... podoba mi się - taka maleńka kruszynka - słodka :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  21. [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz13164.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]jaki ładny portrecik :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz13162.jpg[/URL] - [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]a gdzie ten Bobiś tam wlazł ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Bardzo fajne zdjęcia domowe ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  22. http://www.rwpb.pl/atos/atos3343.jpg - faaajna fota :loveu: http://www.rwpb.pl/atos/atos3332.jpg - jak grzecznie pozuje :evil_lol: Atosik słodki :loveu::loveu::loveu: A jakie fajne tereny tam macie :loveu::loveu:
  23. [B][COLOR=darkred]Nie ma nowych fotek ...:placz:[/COLOR][/B]
  24. [URL]http://images28.fotosik.pl/321/57a2a6ea7ff0efc2.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]piękny portret :loveu: i piękny piesio :loveu: Wygląda, jakby był strasznie wielki :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B]
  25. [URL]http://images47.fotosik.pl/49/eb3e67dc21417fc3.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]ale ma gnata :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...