-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/6c886416fa60ecb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/577477fa3a51b067.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/ce5f9cf78bb96021.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/594977672e32a775.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/55c3f0b8f39e06f5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/cc44e2291bf05648.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/9d85ef2d144e5bc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/c6e02d36a501512f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/5c0e73914c54b441.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/04f8439210608dff.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='anitaaa i bartis']mnim pączusie :loveu:[/quote] :cunao: [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka']Hurra! Sniegowe foteczki!!! [URL]http://images6.fotosik.pl/405/c954b43aef32a973.jpg[/URL] To jest super:lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/405/120bef6c802ce46a.jpg[/URL] Ale sie ganiaja;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Śniegowych foteczek jeszcze jest :loveu:, śniegu też pod dostatkiem jeszcze :evil_lol: i jeszcze będzie, bo sypie ...[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2594/99700911ke8.gif[/IMG][/COLOR][/B] [COLOR=darkred]___________________________________________________[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000][B]Dziękuję też wszystkim za pączusie :loveu: Zrobiłam z każdego gryza i były pyszne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/2d1715dfea0c2c4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/e6a891c11dc3f7d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/0604bd76fca7e392.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/51dbacc17decf88e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/041d5ac8e480bd6c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/19d8bfb62b987bae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/cb7202440c246b55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/b800874d632a81c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/ab858ec700640959.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/d1c056e732df14b9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/9d7ff0e06c839ec5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/a381c8c3f960509a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/616d9e03a1c6ef9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/374dc1aae7ab4caa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/120bef6c802ce46a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/17f51353e8594230.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/773f4ecde08cb3d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/c954b43aef32a973.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/37a561df27371976.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/a38a45ec682873cf.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/7d1666ed7165d0c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/67442d8c4bb289a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/7af2f77f4a3ce5b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/2f269e15645d9d5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/96b87d9b9d08f3bb.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][COLOR=darkred]A ja dzięki wszystkim za odwiedzinki, z których się baaardzo cieszymy [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/285/36246vza9.gif[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/20f039d0fe1f8637.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/df124db03aa342b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/a4e2bb9aec5df001.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/fab21fcf7ddba3d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/405/f8671f50c5c3c984.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B]
-
[url=http://www.paczekdlaciebie.pl/307370]Pączek dla Ciebie - halinaheniekdindek przesyła Ci pysznego pączka.[/url]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred][B]Dindek [/B]zaprasza wszystkich na ... pączusie [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8749/serduchajl8.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6995/tustyczwartekkw2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img145/tustyczwartekkw2.jpg/1/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/tustyczwartekkw2.jpg/1/w352.png[/IMG][/URL]
-
[url=http://www.paczekdlaciebie.pl/307370]Pączek dla Ciebie - halinaheniekdindek przesyła Ci pysznego pączka.[/url] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4010/lolek3jt1.gif[/IMG][/URL]
-
[url=http://www.paczekdlaciebie.pl/307370]Pączek dla Ciebie - halinaheniekdindek przesyła Ci pysznego pączka.[/url] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4010/lolek3jt1.gif[/IMG][/URL]
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
halgre replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[url=http://www.paczekdlaciebie.pl/307370]Pączek dla Ciebie - halinaheniekdindek przesyła Ci pysznego pączka.[/url] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4010/lolek3jt1.gif[/IMG][/URL] -
[url=http://www.paczekdlaciebie.pl/307370]Pączek dla Ciebie - halinaheniekdindek przesyła Ci pysznego pączka.[/url] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4010/lolek3jt1.gif[/IMG][/URL]
-
[url=http://www.paczekdlaciebie.pl/307370]Pączek dla Ciebie - halinaheniekdindek przesyła Ci pysznego pączka.[/url] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4010/lolek3jt1.gif[/IMG][/URL]
-
[B][COLOR=darkred]Wszyscy wysyłają ten sam pączek [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4010/lolek3jt1.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]to ja też[/COLOR][/B] [URL="http://www.paczekdlaciebie.pl/307370"]Pączek dla Ciebie - halinaheniekdindek przesyła Ci pysznego pączka.[/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/64/f18da92975e6dca8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/60/f5789ce85eabb6cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/61/d23e7c348bf12466.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/64/0b328d2c840f473f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/64/10a4fbae9656d26a.jpg[/IMG][/URL]
-
Dogomania wreszcie działa......:crazyeye: Na jak długo :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/60/6049861deb9affcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/64/c19cd97a0033053f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/64/27ae3f85e0a55717.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/64/b294357b1b005e2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/61/71e23f0e192a1522.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkred]Wszystkiego najlepszego z okazji 500. stronki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9545/smileyipb413oo0.gif[/IMG][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9545/smileyipb413oo0.gif[/IMG] [COLOR=darkred]I specjalnie dla was:[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/61/2838d9240db199ec.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='pati koza']Śliczne psisko z super atletyczną budową :loveu: ehhhh..gdyby moja 'żarłaczka czarna' miała takie wcięcie :shake:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy za super komplement :multi::multi::multi: Ciekawe, czy Dindek o tym wie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Witam :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Prześliczne zdjęcia :loveu: Nie wiem, które zacytować :evil_lol: Piesia słooodka :loveu: i kotek ładny :loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='psiara1996']Ale szaleniec :diabloti: fajne macie tereny spacerkowe zazdraszczam :eviltong:[/quote] [B][COLOR=darkred]A szaleniec, szaleniec ...:evil_lol: ale się przynajmniej wybiega, wyszaleje :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='katik']U mnie jest tak samo, większosc ludzi albo ma psy agresory, albo uważa że mój to agresor i Magia nie ma się z kim bawić. Na szczęście są miejsca tylko dla prawdziwych psiarzy. :multi: A takie fotki z psich szaleństw sa najlepsze. :cool3:[/quote] [B][COLOR=darkred]Myślę, że Dindek się nie nadaje do spokojnych spacerów :evil_lol: to widać zresztą z fotek :evil_lol: on się aż rwie do zabawy :multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Paulina_mickey'][URL]http://images37.fotosik.pl/57/0ddd56211420cc69.jpg[/URL] Zanim przeczytałam podpis, pomyślałam sobie właśnie że pewnie obsikały tego bałwanka :diabloti:[/quote] [B][COLOR=darkred]hahaha :evil_lol: widocznie to jest jasne jak słońce, że tak musiało być :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka']A u was snieg lezy i lezy - a u mnie raz pada snieg z deszczem albo slonce. Nie normalna jest ta zima...[/quote] [B][COLOR=darkred]U nas znowu nasypało i sypie nadal ... ale się Dindek cieszy :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']No nareszcie moge fotki obejrzec.. do dogo jakos dziala..[/quote] :evil_lol::multi::evil_lol: