Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [SIZE=3][COLOR=darkred][U]Ciąg dalszy ... dzisiaj chcę to skończyć, bo mam nowe - dzisiejsze :multi: jeszcze w aparacie :evil_lol:[/U][/COLOR][/SIZE] [U][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/U] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/325/d7f305a8534b487c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/60/0ed2dc23a4b0147c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/60/0e3359894f0e1f69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/60/752859a285ba8f78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/60/94e29cdb327e51d0.jpg[/IMG][/URL]
  2. [B][COLOR=darkred]No, nareszcie wdepnęłam tu z wizytą ...:evil_lol: Witam ...:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Obejrzałam fotki - jak zwykle świetne i filmiki - super te na których jedzą kolację :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A foty to musiałabym wszystkie tu zacytować :multi: są wspaniałe ... jak one się fajnie razem bawią :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://images46.fotosik.pl/49/01ec76564ac57980.jpg[/URL]
  3. [B][COLOR=darkred]Witam... :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://images26.fotosik.pl/324/124c066a6cf17c6fmed.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]słodka Zuzia :loveu: - na wszystkich fotkach ! Jak ona się fajnie bawi :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=darkred]Witam ... :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Widzę fotki z Paryża :loveu: Super :multi::multi::multi: Piszesz, że pogoda ci przeszkodziła w jakości zdjęć ... Nie widzę tego :shake: Foty super i czekam na dalsze :multi::evil_lol::loveu: Mój znajomy ma też Kodaka - starego już, a wychodzą mu nieporównywalnie lepsze foty z niego - niż z Nikona, którego dopiero co sobie kupił ... :evil_lol: I w pogodę i niepogodę...[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR=darkred]Przyszłam się przywitać ... :multi: Widzę znowu parę nowych fotek - ślicznych oczywiście :multi: Fajne krajobrazy ![/COLOR][/B]
  6. [quote name='rwpb']Wiosna u Was całą gębą. [URL]http://images28.fotosik.pl/325/d726dd8af1d7e2d8.jpg[/URL] fajna dynamika [URL]http://images49.fotosik.pl/60/5f224667dcf4093e.jpg[/URL] język lata, jak łopata :eviltong: [URL]http://images46.fotosik.pl/60/3ad842b9db710e6f.jpg[/URL] śliczny psiak :diabloti: Pozdrawiamy[/quote] [B][COLOR=darkred]hahaha...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Jaka fajna wiewióra :lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/60/892ff465722eb962.jpg[/URL] super :evil_lol: Ale Dindek ma dłuuugi jęzor :lol::lol:[/quote] :multi::evil_lol::multi: [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [quote name='jbk']O, wiewiórka! Ja kiedyś sfociłam wiewiórkę w zimie, było chyba z minus dwadzieścia, łapki mi zamarzły, ale udało się :)[/quote] [B][COLOR=darkred]I gdzie ta fotka ?? Masz ją jeszcze ?? Gdzieś tam wcześniej też mam wiewiórki - chyba jesienią... :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=darkred]Są fotki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Śliczna, słodka Pandzia - dosłownie na każdym zdjęciu !!! A chomisia też słodka :loveu::loveu::loveu: Muszę tu wpadać, bo nie mogę się napatrzeć na te słodziaszki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  8. [quote name='deer_1987'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/11773475-post2753.html[/URL] czytalas?[/quote] [B][COLOR=darkred]Tak - czytałam ... :evil_lol:[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR=darkred]Teraz dopiero zauważyłam, że zatwierdziło po 4. zdjęcia - zamiast po 5 :angryy:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mam to w doo*ie... jestem wściekła :angryy:[/COLOR][/B]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/60/a48e11745c4ce4f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/324/e00f68c4168ec1f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/60/fc501a807d1cb7e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/325/60d435e191988d87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/324/d71729927fe45a2c.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/60/244aecd52f5f9123.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/325/0b28a1258e1b959f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/60/77a5887b3d79ea07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/325/8160e1c5ba14545d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/325/4224281a2358be7d.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/60/1508f83c5e70dad5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/325/5d0e1ef6b54ecb1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/325/696ea51675798d7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/60/3ad842b9db710e6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/324/4bb6b1abb1b3fafa.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/60/806c296adad30920.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/325/d726dd8af1d7e2d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/325/5e4b081d255d16f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/325/7678a39481aa3768.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/60/5f224667dcf4093e.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='anitaaa i bartis'][B]śweitne zdjęcia jak zwykle :loveu:[/B] [B]dzięki że mi napisałas bo nie wiedziałam :crazyeye: już podlinkowałam :evil_lol:[/B][/quote] :evil_lol:[B][COLOR=darkred] Dzięki :evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No, rzeczywiście już masz ok... :loveu:[/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR=darkred]Witam ...:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No, to przyjdę jutro w odwiedzinki do Pandeczki ... :evil_lol:[/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=darkred]Witam ...:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Czy Nera się tu jeszcze pokaże ??? Czekamy na wieści - co z Nerusią ... :placz:[/COLOR][/B]
  17. [quote name='*zaba*']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL]http://images48.fotosik.pl/60/892ff465722eb962.jpg[/URL][/quote] [B][COLOR=darkred]hihi...:evil_lol: jakby ją pokręciło :evil_lol:[/COLOR][/B]
  18. [U][SIZE=3][COLOR=darkred]Ciąg dalszy:[/COLOR][/SIZE][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/325/353194474ea023c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/60/b849d29d390748b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/60/28ed2bda84906b61.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/60/892ff465722eb962.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]Ja niewiem, co ta Kora zrobiła za pozycję ... haha[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/60/d2c817541400abe1.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='deer_1987']a gdzie fotki na dzis?[/quote] [B][COLOR=darkred]A czemu ci wyskakuje godz. 18:53... jak jeszcze do tego daleko...[/COLOR][/B]
  20. [quote name='psiara1996']fotki super ale macie tereny wow pozazdrościc :loveu: szalony DinDek :diabloti:[/quote] [B][COLOR=darkred]O, tak ... szalony ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='rwpb']Co tam remont kuchni, ważne że szkiełka są :loveu: [URL]http://images49.fotosik.pl/59/75610818c5591ad0.jpg[/URL] ładna jesień tej zimy :evil_lol: Spory teren do zabawy dla psiaków. Mają gdzie się wybiegać.[/quote] [B][COLOR=darkred]hahaha... tak samo pomyślałam - co tam remont ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Tyle fajnych ze az nie wiadomo co komentowac :D[/quote] [B][COLOR=darkred]A każdą fotę po kolei :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [I][U][SIZE=3][COLOR=darkred]Wszystkiego najlepszego dla Oleńki ... [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9897/36164nw2.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/U][/I]
  23. [quote name='Dozia_13']Hejka:multi::multi: Ile fotek się naoglądałam...:multi::multi::multi: sa świetne wszystkie:loveu::loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  24. [SIZE=3][COLOR=darkred]Chyba wszyscy poszli obiadować ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: My dopiero o 15.tej ... :eviltong:[/COLOR][/SIZE]
  25. [B][COLOR=darkred]Fajna śnieżna kąpiel ... :evil_lol::evil_lol: A jaki słodki Amiś ...:loveu: maluszek w taaakim śniegu :crazyeye:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...