-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkred]Bidny Kamcio ... :-( Na takie smutne wieści przyszłam akurat ... Ale myślę, że już dobrze będzie !!!!!!!!! Przytul go odemnie i Dindka :loveu:[/COLOR][/B] -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/58/2a07fd1769527cc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/57/12d547170b831f2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/57/9bf10a2566df3f21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/322/12a8eeb688226309.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/322/74292e69b5859914.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/321/433873bca03812de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/322/84cb773adbe2f73c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/57/440f03107b49e3a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/322/92cef6bdccfb4672.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/57/c7ea6ab94b4dad6b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/322/4cb98bdb812a6f59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/321/65c72c2e23203669.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/321/6cf9387e83024cd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/321/3862466c80e855fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/322/973dd4edb2c49e8c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='*zaba*']Slodziak :loveu: :loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/56/7d3735e0637b2df1.jpg[/URL] [URL]http://images28.fotosik.pl/321/89145166e40d0dcd.jpg[/URL] Dziki zwierz!!!:diabloti: [URL]http://images33.fotosik.pl/456/3945e3b5dd6dd179.jpg[/URL] Swietna fota,az strach sie bac!! [URL]http://images50.fotosik.pl/57/956a106dab0774a2.jpg[/URL] Jest na dogo taki watek,smieszne minki,czy cos takiego,sporo zdjec bys tam mogla dodac,boksio robi miny niesamowite![/quote] [B][COLOR=darkred]A nie chce mi się szukać ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A to jest ona - Lola - boksia :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dziękujemy za miłe odwiedzinki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/322/2c83d4552511c9d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/322/49ea0a689bfb492f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/322/a26760cb4d889d70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/57/05eebe5a5e97a99b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/57/1f9b188427a7f12f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/57/992224d66e0d7b79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/321/60a0cb46273ecd30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/57/0ec3d5e92862a688.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/321/697a3f1fc43b8fa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/57/956a106dab0774a2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/58/4b71a85dfe1edc4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/321/387337c29885bb64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/322/e7f8ef3746ec6421.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/322/e310a70e7098c4b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/58/608be92a4e725923.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jbk'][URL]http://images44.fotosik.pl/58/8858256b6337c2f0.jpg[/URL] - "przesuń się kolego trochę w prawo" :)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']Lepiej, ladnie sie zaczyna goic ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]To się cieszymy razem z tobą ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/321/c2f7c13a86c18b1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/58/02d38b66fbd7e8ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/57/7b1c5dc7ed35065a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/321/ad9a8fe39e71bcbb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/321/2931ebfe452e2892.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']Ja sie witam i mykam do szkoly, po szkole tu zajrze[/quote] [B][COLOR=darkred]No, to czekamy na odwiedzinki ... a jak tam ręka - lepiej ?[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/322/fb9acdcd0baa1e1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/57/bd36d9040d19a5fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/57/9197c49ea9008e93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/57/aef4399e1c5f1943.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/322/e5e369b6182eba37.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kinia'][URL]http://images30.fotosik.pl/322/5614790c8362d216.jpg[/URL] Ale szaleją:)[/quote] [B][COLOR=darkred]Jak zwykle ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/57/64dfd84ebf58e06e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/58/8858256b6337c2f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/322/2f94deddd4d0bbda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/57/d168178e5408e51d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/321/75771744f342a399.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jbk']Są! Są foteczki latających psiaków! Hurra![/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/322/9bd227a7568a12ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/322/5614790c8362d216.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/322/cac41144c4abd82b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/57/3182a2283df60453.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/57/91f1ad3a9764b7e2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jbk']Jestem w jednej z moich ulubionych galerii...... Poproszę Dindusia na śniadanko :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Jejciu, jejciu ... ale się cieszymy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A Dinduś już po śniadanku, ale Dindek jak to Dindek - drugie bardzo chętnie zje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]No to dalszy ciąg:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]______________[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/321/db4d96cc8d720578.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/57/ff8e5296c74aa1c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/57/1485fb37a2eed867.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/322/8fd7508057851a1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/322/9e40499d762902e4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jbk']Ja dlatego zawsze rano oglądam :)[/quote] [B][COLOR=darkred]O, i już jest wyjście ... :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']a gdzie fotki na dzis?[/quote] [B][COLOR=darkred]Zaraz będzie dalszy ciąg :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jbk']No właśnie, wczorajsze już obejrzałam :)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Dozia_13'][URL]http://images26.fotosik.pl/321/13c0a606b38cc730.jpg[/URL] Jak śmiesznie oczy zrobił:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='rwpb']I ja się dopiero teraz dowiaduję?[/quote] [B][COLOR=darkred]O czym ...:crazyeye:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jbk']Rano, jak przychodzę do pracy ;) Po kolei wszystkie ulubione galerie ;)[/quote] :evil_lol::multi::evil_lol:
-
[quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images40.fotosik.pl/56/28e47cb73947a30b.jpg[/URL] Fajnie to uchwycilas;) [URL]http://images27.fotosik.pl/320/5c0123eb866ad51d.jpg[/URL] Chap za tyly:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Izabela124.']Ich zabawy są super :multi:[/quote] :multi::multi::multi: [quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images40.fotosik.pl/56/28e03e83602fa319.jpg[/URL][/U] zabawa :multi: nie wierzę że tyle psiaków tam jest i żaden sobie krzywdy nie zrobi :loveu::loveu: u nas to taknie ma chyba musimy się tam do was kiedyś przejechać z Bartisiem :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]Jak dotychczas - to nie zrobiły sobie krzywdy :shake: One stworzyły sobie takie stado "sami swoi" :evil_lol: - wszystkie się znają ! A jak nie wierzysz - to zapraszamy codziennie o 8-mej rano do naszego parku :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='rwpb']Witamy halgre58, wiesz, że takie galerie jak Twoja nie powinny istnieć? Toż ja zamiast iść spać oglądam fotki. Jak nie wstanę z rana, to będzie Twoja wina :evil_lol:. Macie nikonka? Pozdrawiam[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][COLOR=darkred] Witam nowego gościa :multi: Bo chyba u nas pierwszy raz jesteś ... Cieszymy się bardzo :loveu::loveu: A jak nie wstaniesz rano - to najlepiej zwalić na kogoś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i strzelić bombę - a co tam ... :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Tak, mamy nikonka :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/321/3f8dd266c2cecc2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/c380b0c81edb97fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/f747fde01d04c5ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/13c0a606b38cc730.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/321/38281671c1d4ead5.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][SIZE=3][COLOR=darkred]No, to dalszy ciąg:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]_______________[/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/28e47cb73947a30b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/2780966b72ff048f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/320/5c0123eb866ad51d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/7850741743de3b42.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/4f751bba3a2ce967.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Dozia_13'][URL]http://images43.fotosik.pl/56/9ddc354200a417ef.jpg[/URL]:evil_lol::evil_lol: Fajne fotki, ale psiaki miały zabawe:multi::multi:[/quote] :multi::multi::multi: [quote name='deer_1987'][URL]http://images31.fotosik.pl/451/6c50d75d4c4ea61e.jpg[/URL] ale mina....[/quote] [B][COLOR=darkred]A to Lola takie minki robi ...:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']Lubię do Ciebie zaglądac, bo tu zawsze dużo fotek :multi::multi::multi:[/quote] [B][COLOR=darkred]Och jak się cieszę ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='Dozia_13']Iza zgadzam się z tobą... ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Och, ach, och, ach ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][U][SIZE=4][COLOR=darkred]PRZERWA ... :multi::loveu::evil_lol::roll:[/COLOR][/SIZE][/U][/B]