-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="Sienna"]Ciąg dalszy: [SIZE="2"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/6c96e12a3b87fedb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/8e9fcfc4686ef818.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/b0d54ee46a36a59b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/7ae03511a314c7d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/34b624310e1920b3.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[B][COLOR="Sienna"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/2v8pxfo.gif[/IMG][/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[COLOR="Sienna"][B]Witam w deszczową sobotę ... [IMG]http://i27.tinypic.com/2v8pxfo.gif[/IMG][/B][/COLOR]
-
[FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="Sienna"]Cześć [IMG]http://i27.tinypic.com/2iiy89y.gif[/IMG] Te filmiki teraz jak oglądałam, to się Dindek obudził, postawił jedno ucho i nasłuchiwał ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[B][COLOR="Purple"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2iiy89y.gif[/IMG] [B][COLOR="DarkOrchid"]hmm ... [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="RoyalBlue"]Cześć Syriuszku i Chrupku[/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2iiy89y.gif[/IMG]
-
[B][COLOR="Sienna"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2iiy89y.gif[/IMG]
-
[B][COLOR="Sienna"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2iiy89y.gif[/IMG]
-
[quote name='Okamia']Nie ma powodów do bicia :evil_lol: ale jak chcecie foty to zapraszam, możecie przyjechać i porobić :D[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]:grin::grin: już lecimy z Dindkiem :grin::grin: na piechotę :grin::grin:[/COLOR][/B]
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no w deeechęęę!!:diabloti: nie ma jak kąpiel błotna!:evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/65/e254b1373da3f825.jpg[/url] bracia ksero? :lying::hmmmm: [url]http://images6.fotosik.pl/507/79d25757625b39be.jpg[/url] :evil_lol:[/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="Green"]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No, podobne trochę są ... Można by powiedzieć: Bolek i Lolek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: - ale to Dindek i Lolek ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19']Zgodzę się :D:D:D[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]hihi ... Ciąg dalszy - Dindek i Lolek[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/42910bee728ce09b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/940e4cc257dc72b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/79d25757625b39be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/66/2b5541fb2ab52f9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/9c568ce4a0c1ec5d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']dlatego napisalam prawie codziennie :P[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"][B][COLOR="Magenta"]Dooobra ... :mdrmed: Zaraz muszę się brać na ostatni spacerek z maluchem ...:multi: Teraz już jest coraz to krócej jasno wieczorem, szybciej się ściemnia :diabloti:[/COLOR][/B][/COLOR][/B]
-
[quote name='Okamia']Pies nie ma bo : - aparatu ni ma - interneta ni ma w domu :oops: - nie ce się :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="SeaGreen"]- :placz: - :-( - :mad::mad::mad:[/COLOR][/B]
-
[url]http://i30.tinypic.com/24oa51i.jpg[/url] [B][COLOR="Sienna"]Łoo jeciu, jakie to fajne ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19'][url]http://images8.fotosik.pl/65/dd0ddc7006d264c5.jpg[/url] Śliczniee :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Dzięki :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zdecydowanie Bari byl za czysty :evil_lol::evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/65/e254b1373da3f825.jpg[/url] śliczne kwiatuszki :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]Bari wogle się w tym bajorze poprostu położył :multi: ale ja go nie zdążyłam pstryknąć, bo już miałam schowany aparat :roll: Ano takie kwiatuszki mamy w parku :multi:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:berek zapsiło i zakwieciło ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [quote name='deer_1987']Sliczne kwiatki! Podziwiam ze prawie codziennie chce ci sie focic :D[/QUOTE] [B]Są dni, kiedy nie focę :eviltong::shake:[/B] [quote name='Cavy']Witamy się i tutaj! :hand: A tu jak zwykle mnóstwo fotek! :-o [url]http://global.images8.fotosik.pl/65/dd0ddc7006d264c5.jpg[/url] jaki Dinduś skoczek :evil_lol: Kwiaty śliczne wszystkie są, u mnie to takich nie ma :shake: :mad: Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejną porcję fotek do siebie :razz:[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]:multi::multi: Dziękujemy i zaraz do was idę :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/12ef54d02a26a489.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/b3301a1014639968.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/70941b7fc78ab28c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/74e58ab330a372e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/0dff7744c36a33f9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/b30e435e8ace5dcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/32bcbb67b8c919b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/0f89b2bae38cfafd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/e254b1373da3f825.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/e9c7bdb11644c665.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/ee25db0aaaa1c444.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/85116d127d3f6939.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/2b8549272c9631a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/e383a1dd3d9fc8cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/1321bcd5837f213c.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][COLOR="Sienna"]Bari[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/bdb37e52e0417014.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/0f07bc7e98f5aaa6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/fb29c19322a6aaf1.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR="Sienna"]Kora [/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/06e338fa07af2653.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/94c8a9c669a74615.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/b1c6df29122279d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/c3a13d12f11aab33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/dd0ddc7006d264c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/c3b239e0bea8744c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/83c12224ac9767ce.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']Ale tu podlizywania :D[/QUOTE] [B][COLOR="Sienna"]hihi... [FONT="Georgia"][SIZE="5"]Fotki dzisiejsze: [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [SIZE="2"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/30c40b637bd2bac8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/507/149932db2640ec5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/7176ee7a9e5f10b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/0494568fb103c500.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/674dbc8b54e08054.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE]
-
[B]Cześć ... [IMG]http://i30.tinypic.com/30rxnpz.gif[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/30rxnpz.gif[/IMG][/B] [url]http://i32.tinypic.com/2edr0n4.jpg[/url] [B]Fajniuuusie ... :multi::multi: Noga też fajna na filmiku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='bianka19']No i doczekałam się autografu! :loveu::loveu::loveu: Śliczny :loveu: :multi::multi::multi:[/QUOTE] [B]hihihi ... :evil_lol:[/B] [quote name='Aarionne']:oops::oops::oops: ojej, dziękuję, ale to na Dindusiu trzeba się tutaj skupiać! Buziaki dla chłopaka, wszystkich w redakcji urzekł swoim spojrzeniem! :loveu:[/QUOTE] [B]Coś takiego :crazyeye: Cieszymy się bardzo i pozdrawiamy całą redakcję [/B][IMG]http://i25.tinypic.com/jht2rc.gif[/IMG]