-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/070e9d33fc74f59a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/a0dc00977836e7a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/e02de5242541cc39.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/74bba60da0a41233.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/4c8bce3fc0e2d2b2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/1120bde6a1803329.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/2a09f4fafac6265c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/3ea8c8a9ec1bbab4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/b3463dcd3fcae8d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/cc483ddeede1007f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Tengusia']dzien :hand: .... jaki bedzie czas pokaze poki co humor stabilny ani zly ani dobry ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]dobry dziś jest dzień ... cicho, spokój, słoneczko ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i30.tinypic.com/w1v0wi.jpg[/IMG] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]tęcza wymuszana :multi: błagam pozwólcie mi się napić ;):evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/76/14779f5c9fd64fe1.jpg[/URL] na myśl przyszedł mi lemur :) :loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/76/95b28c0a9d312c9e.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]tą tęczę zobaczyła pani, która podlewała akurat ...[/COLOR][/B]:multi::multi: [quote name='Justy$ka']Hej Wam.! :loveu: Świetne fotki.. Szczególnie te, które zacytowała JonQuilla... No i tecza :loveu: Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]dzięęęki ... [/COLOR][/B]:multi::multi::multi: [quote name='Ola164']Śliczne fotki ;) A tu jakie spojrzenie: [url]http://global.images8.fotosik.pl/76/14779f5c9fd64fe1.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]też dzięki ...[/COLOR][/B] :multi::multi::multi: [quote name='Onomato-Peja'][url]http://images8.fotosik.pl/76/95b28c0a9d312c9e.jpg[/url] ojoju :loveu: Haha Dindek wymiata :D[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Darianna']ja bym spanielkowi tą grzywę obskubała ;) Ale kto co lubi ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]czy ja wiem ... Hektorek był już raz u fryzjera :evil_lol::evil_lol: jakiś miesiąc temu ;)[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/abdfe6cf912dd18e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/6b8e5514a21f0766.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/c42011d3b4708805.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/acf8ecbb4d03f7f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/d235bd3d96d0b839.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/6e164a342a3b15b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/182fa24c87b4d2b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/ef7a61e4ce190ebe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/022f7289c8cbd006.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/f98ce0e8ed2d7c98.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/ef4e1d319a267848.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/f5e15001c78c84c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/95b28c0a9d312c9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/9e64ae39edfc0be3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/14779f5c9fd64fe1.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/859fe16650909f69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/d18a5427ea40f2bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/850303c29d596d6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/25233cfe526bcdac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/e8820ee0d2f57637.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/b75ad41baeb33ffe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/0615a9deb1a0e2ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/2106e45b04929cfb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/881b710d20363f8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/b63b6ffab6d13cf7.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://img148.imageshack.us/img148/251/p1170573.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]to mi się podoba i portrecik ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]No to nie jest źle ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przyjdę zobaczyć te spacerkowe ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]O jejku :multi: nowy psiak :multi::multi::multi: Brando się cieszy ?[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]hehe ... owieczki fajne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Fajny Cezuś w czapeczce ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ładne spacerkowe fotki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Te mi się podobają najbardziej:[/COLOR][/B] [url]http://img517.imageshack.us/img517/2623/s7302994e.jpg[/url] [url]http://img197.imageshack.us/img197/8416/s7302974k.jpg[/url] [url]http://i27.tinypic.com/ok7ehe.jpg[/url] [url]http://img197.imageshack.us/img197/3663/s7303235.jpg[/url] [url]http://img205.imageshack.us/img205/3759/s7303256.jpg[/url]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']`Cudna jest ta "Mala" :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Taaak ... cudna :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B] -
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ale sobie podjadają ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Inne/Obraz16694.jpg fajne ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]I Sarcia śliczna znowu jest :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Duża ta polanka ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2dhdzes.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://i31.tinypic.com/10xhk5g.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]faaaajne ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC00480.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]super fota ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B]