-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='deer_1987']Ale u nas dzisiaj znowu chlodno i wieje duzo..[/QUOTE] [quote name='Pestka']U nas zapowiada sie na upał...;/[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A u nas ciepło 20. st. i lekki wiaterek - ogólnie bardzo fajnie :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[url]http://www.crea-dance.com.pl/uploads/tx_bsheaderselector/taniec_wspolczesny.jpg[/url] [IMG]http://i25.tinypic.com/k19cie.jpg[/IMG][B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć [/SIZE][IMG]http://i25.tinypic.com/k19cie.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/k19cie.jpg[/IMG] [url]http://i838.photobucket.com/albums/zz301/scoobybluesstrona/Trojmiasto%20sierpien%2009/DSCF3612.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczna fotka ...[/COLOR][/B] :multi::multi:
-
[url]http://img36.imageshack.us/img36/6153/p1180022.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... ale to fajne[/COLOR][/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/k19cie.jpg[/IMG]
-
[quote name='Darianna']helolło o poranku! mykam z rudymi na spacer i do pracy ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Przyjemnej pracy :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Nie bylas tak rano u nas? :( :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie płacz już :shake: Już tam lecę [IMG]http://i25.tinypic.com/k19cie.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
halgre replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Piesio śliczny ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i31.tinypic.com/ncmgdc.jpg[/IMG] -
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witaaamy się ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/104iz28.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/104iz28.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]O jejku ... jakie piękniste foty - nawet niewiadomo, co zacytować [/COLOR][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/ncmgdc.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justy$ka']Ja już myslałam, że nie wstawiłaś dzisiaj zdjeć, w ciężkim szoku byłam z tego powodu... a tu po prostu tak nagadałyscie.! :diabloti: Zdjęcia - jak zwykle rewelacyjne, a psie miny po prostu fenomenalne.!:multi: Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... dziękujemy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='CaneSs']Zapraszam do Galerii - nowe zdjęcia :eviltong:[/QUOTE][B][COLOR="DarkRed"] Dzięki za zaproszenie ...:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][I][B]Witamy sie po przerwie :loveu:[/B][/I] [I][B]wrocilim na dogo łono :evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]co tam nowego ??? czego nie wiem?? co przegapłam??[/B][/I] [I][B]nie mam siły przedzierac sie przez te naszkryflane stronice :diabloti: więc prosze mnie doinformowac :eviltong:[/B][/I] [I][B]a tymczasem pozdrawiamy kudłatoooooo:loveu:[/B][/I]:loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][COLOR="DarkRed"]Zaaaaraz ... nie wszystko naraz [IMG]http://i27.tinypic.com/zmdpy0.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/zmdpy0.jpg[/IMG] Nowego to to - że wróciłaś :eviltong: Czego nie wiesz ? - haha ... ja nie wiem, czego nie wiesz :shake: A przegapiłaś kaaawał życia (dogomaniackiego) :mad::diabloti: Musisz nadrobić - a zostanie ci przebaczone ... [IMG]http://i25.tinypic.com/1y2ydk.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/1y2ydk.jpg[/IMG] A tak wogle - cieszymy się, że jesteś [IMG]http://i32.tinypic.com/104iz28.jpg[/IMG][/COLOR][/COLOR][/B]
-
[CENTER][IMG]http://i30.tinypic.com/24uyvyd.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[quote name='Kaja10014']Heej:hand: Fajne zdjęcia:loveu::loveu: A co u Was bo wypadłam z tematu:oops:[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Na poprzednich stronach jest pełno Kleksików !!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Ooo ... fajne fotki z fajnych zawodów :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Jestem , ale tak mi net zamula , ze sie wściec można , tak że przerabiam foty , z częstotliwością 2 wejść na wątki na godzine bywam na dogo :roll:...szukam pociągów , bo Kuba jeszcze śmiga do Wrocka , ale pociągi ja dopasować musze od moją wygode a nie tak jak jemu sie umyśliło , a do tego Ozzy ma w środę 5 latek i musze TZta po prezenciora wyciągnąć do sklepu :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Ozzy - środa - 5. latek - zapisano !!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Czarnulka'][FONT=Fixedsys][COLOR=Blue][SIZE=3]A u mnie nie grzmi ani się nie błyska i powoli robi się chłodno ;)[/SIZE][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jesteś nie tak daleko Zawodzie - Brynów i się nie błysło :multi::multi: kurde ...to już mi się w oczach błyska :crazyeye:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Nadrabiam, nadrabiam, tylko strasznie dużo czasu mi to zajmuje ;) A Zoję pamiętam, bo bardzo podobają mi się weimary :loveu: Szkoda, że już nie przychodzi. [url]http://images8.fotosik.pl/76/aab8beadd416c8bb.jpg[/url] super ujęcie :lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano szkoda ... Dzięki :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]:razz::razz:chłopie dej se pozór ...to je twoja noga:evil_lol:[/B] [url]http://images8.fotosik.pl/76/aab8beadd416c8bb.jpg[/url][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... jeronie te ... [/COLOR][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/wbt17t.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/wbt17t.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/wbt17t.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/wbt17t.jpg[/IMG]
-
[quote name='Selenne'][CENTER][B][COLOR=darkslateblue]Nie wiem, jak często będę mogła teraz pisać.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkslateblue]Dlaczego?[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkslateblue]Byłam u okulisty i okazało się, że mam problemy z oczami. Muszę jeździć do szpitali na różne badania i wogóle i rzadko mogę się dostać do komputera[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkslateblue]W miartę możliwości będę robiła zdjęcia i wstawiała je[/COLOR][/B][/CENTER][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Mam nadzieję, że to nic poważnego ? Życzymy ci, żeby te problemy szybciutko zniknęły [/COLOR][/B] [IMG]http://i26.tinypic.com/bdety.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/bdety.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/bdety.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Ja tu jeszcze jezdem ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/6qzocm.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"]U nas się dwa razy błysnęło, ale jeszcze nic nie zagrzmiało - cały czas straszna parówa - ooo - znów się błysnęło [IMG]http://i25.tinypic.com/ae2mtk.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/ae2mtk.jpg[/IMG] Idę stąd ... [IMG]http://i25.tinypic.com/ae2mtk.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='Czarnulka']Dzięki za te miłe slowa o niej a teraz idę bo będe z małą szła na spacerek ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A my właśnie wróciliśmy ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]z Kleksikiem tez ale jednak cześciej widzę go w towarzystwie Morfiego :)[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive] [/COLOR][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o hoo... Dindek zapędził tą dziewczynkę na stół ;)[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive] [/COLOR][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][url]http://images8.fotosik.pl/77/c9d7330980624f6b.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive] [/COLOR][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]bestia przeraziła dziecko :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No bo Kleksik ostatnimi czasy o wiele rzadziej przychodzi ... a Morfi jest codziennie - oprócz takich wyjątków jak teraz ;) Wcalem niem :mad::shake::diabloti: Ta dziewczynka to od Sammiego i Oriona :evil_lol::evil_lol: i kumpela Dindka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Czarnulka']Aha jest przepiękny ;) Cikawe jak moja bedzie wyglądać.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jest piękna i będzie piękna :multi::multi::multi: Narazie jest maleńka i jest słodka - ale jak będzie dorosła, to zobaczysz jak jeszcze wypięknieje ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Czarnulka'][url]http://images6.fotosik.pl/518/5312241fbff27901.jpg[/url] Świetnie;) [url]http://images8.fotosik.pl/77/fac27d1264f546b0.jpg[/url] Jakie cudo :loveu:To huskacz czy Malamut ? Chociaż nie wiem czy malamuty są takiej maśći[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki :multi: Nie, to husky - Alfi :evil_lol::evil_lol: Ale malamuty też mamy - chwilowo ich nie ma :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[url]http://img22.imageshack.us/img22/6482/81549300.png[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Bozie, jakie to słodkie :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://img43.imageshack.us/img43/7753/54139943.png[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://img140.imageshack.us/img140/1412/31277714.png[/url] [B][COLOR="DarkRed"]a kuku ...[/COLOR][/B] :diabloti:
-
[quote name='deer_1987']Najlepsi przyjaciele znow razem :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Właśnie ...[/COLOR][/B] :multi::multi::multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/45890deb7dddf106.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/5312241fbff27901.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/b257592a2e9f92b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/2e3f25d494390ee6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/b147f6e5f4de2ea5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/ea27151b36b62c00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/109e684f8674a54e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/b145a6dbc979c7bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/fdf322c1048ca5c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/b0f3b0242e14a85f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/d5fd595926b8b575.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/fac27d1264f546b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/1ef7a1116139dced.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/2731b59887953ec0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/38d6f7c9a3dac9d9.jpg[/IMG][/URL]