-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja nie wiem, nie mam ustawionych powiadomień na maila [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A jak robisz? tak jak deer - wchodzisz w panel użytkownika?[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Cześć :bigcool: Świetna ta fotka , jak ty to zrobiłaś ? :diabloti: [url]http://i32.tinypic.com/t5r7ll.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]w dwóch programach :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"] Ja nie otrzymuję dzisiaj wogle powiadomień na maila z dogomanii :shake: myślałam, że znowu jest niedostępna, czy co ... a tymczasem patrzę - a tu pełno odwiedzin :crazyeye::evil_lol: Czy tak mają inni też - czy tylko ja :mad:[/FONT][/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']o polnocy to ja dawno spie padnieta po calym dniu ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No taaak :roll::roll:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']machający Dindek wymiata ;)[/QUOTE] [quote name='as_kate']Na dobranoc takie zdjęcie dajesz, no wiesz co :evil_lol: Mi wystarczy na dzień dobry :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jak to wszyscy, ja jeszcze nie wstałam :) a Dindek machający łapami jest nie do pobicia :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='Marta_Ares']hehe ale fajne:loveu:[/QUOTE] [quote name='Czarnulka']Boski ten Dindek machający ;p[/QUOTE] [quote name='gordonowa']Świetny machający Dindas! :multi: Ja też pomacham na przywitanie :hand:...[/QUOTE] [quote name='diabelkowa']machajacy jest the best ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha hehehe hihihi [IMG]http://i25.tinypic.com/volono.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/volono.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/volono.jpg[/IMG] widzę, że ta fota się podoba - to fajnie [IMG]http://i25.tinypic.com/volono.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/volono.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/volono.jpg[/IMG] PS.: ja nie otrzymuję dzisiaj wogle powiadomień na maila z dogomanii :shake: myślałam, że znowu jest niedostępna, czy co ... a tymczasem patrzę - a tu pełno odwiedzin :crazyeye::evil_lol: Czy tak mają inni też - czy tylko ja :mad:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSC04984.jpg[/URL] nie dzieki nie weszlabym do wody po tych kamieniach :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A niby czemu :crazyeye::evil_lol: Ja chodziłam po takich kamieniach i nie ugryzły mnie :shake: wierz mi :evil_lol::evil_lol: Piękne zdjęcia :multi::multi::multi: A tak wogle - to [/COLOR][/B][B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG] -
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG] [url]http://img198.imageshack.us/img198/6521/250809063.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jakie to fajne ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG] -
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/96zzpx.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Żonkilka ja wczoraj szłam z Ozzym i panie dwie szły naprzeciwko mnie po chodniku ...po czym zeszły jak je mijałam z Ozzym ...dosłyszałam tylko jak jedna drugiej mówiła że TAKIE PSY ATAKUJĄ :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja bym też zeszła - chyba, że Ozzulek by wołał z daleka *jestem Ozzulek, nie uciekaj*[/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/vy4ena.jpg[/IMG] [url]http://img228.imageshack.us/img228/9210/zuras.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"] - a temu trzeba pomóc widzę ... wypić to ...[/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/vy4ena.jpg[/IMG] [url]http://i32.tinypic.com/t5r7ll.jpg[/url]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Wszyscy już poszli spać [IMG]http://i28.tinypic.com/24np5vt.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/t5r7ll.jpg[/IMG] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]No to pa [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/n63oqx.jpg[/IMG]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]foty oglundniete :cool3: to to małe rude wygląda jak niejaki król ludwik -słonce nie pamietam jaką miał cyferke po imieniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]my jak [COLOR=red]wylatujemy[/COLOR] gdzies na wczasy to futra zostaja u moich rodziców ..jak [COLOR=red]wyjezdzamy[/COLOR] to z reguły jadą z nami :evil_lol:[/B][/I] [I][B]witamy i pozdrawiamy :loveu:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A witaaamy, witaaamy [IMG]http://i28.tinypic.com/24np5vt.jpg[/IMG] No niestety ja nie mam u kogo Dindka zostawić :shake: nie mam tak dobrze :shake:[/COLOR][/B] [B][url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_XIV]Ludwik XIV – Wikipedia, wolna encyklopedia[/url][/B] [quote name='bianka19']Super zdjęcia Dindusia i kumpli :loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Kasia&Rika']ja tu się żale a ty się ze mnie śmiejesz:-( :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ależ ja się z ciebie nie śmieję, tylko z tego co napisałaś ... [IMG]http://i27.tinypic.com/2h4hn2x.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19']Ja razę [url]www.otofotki.pl[/url] ;) Korzystam z tej strony i narazie mnie nie zawiodła :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Muszę to sprawdzić - coś tam się płaci ?[/COLOR][/B]
-
[quote name='Kasia&Rika']ze mną jest gorzej, ja widzę trzy zozole z wytrzeszczem czasowozmiennym :scared:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Przez ciebie dostałam ze śmiechu czkawki jakiejś, rozkaszlałam się i o mało się nie udławiłam z tej twojej wypowiedzi ...[/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2emjz86.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2emjz86.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2emjz86.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2emjz86.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i26.tinypic.com/28m1bir.jpg[/IMG] Dobrze, że więcej nie ma - bo bym tyyyyle musiała zacytować tych ślicznych fot :evil_lol::evil_lol: już mam niemało - najbardziej piękniste :multi::multi: [/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC00003.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC00022.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC00072.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC01538.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC01565.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC09854.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC09878.jpg[/url] -
[B][COLOR="DarkRed"]Wszyscy widzą jakieś foty [IMG]http://i26.tinypic.com/153qhkz.jpg[/IMG] a ja widzę tylko puste miejsca [IMG]http://i26.tinypic.com/153qhkz.jpg[/IMG] Może oślepłam już z tego komputera [IMG]http://i26.tinypic.com/153qhkz.jpg[/IMG][/COLOR][/B]