Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]A teraz ?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i27.tinypic.com/spirft.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/xbl3f5.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/16gwhh3.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/16hp8gl.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2e6f1v8.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Czarnulka'][url]http://i30.tinypic.com/23mwwuc.jpg[/url] ślicznie A hektorek ma nową obróżkę ;) o to chodzi?[/QUOTE] [FONT="Century Gothic"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"][FONT="Comic Sans MS"]A nieee [/FONT]... :shake::evil_lol: [FONT="Comic Sans MS"]Proszę zgadywać dalej [/FONT]...:multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='deer_1987']mniej fajnie tylko to ze widze czarne chmury nad nami w grudniu.. polowa kasy co teraz mamy (ta co teraz mamy ledwo na rachunki i oszczedne jedzenie) i jak tu zaplacic rachunki i jeszcze miec na jedzenie.. eh[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]ha, ja o sobie to nawet już nie mówię ... :shake::evil_lol::diabloti::roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [quote name='dOgLoV']Suuuuuuper się bawią :multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]No wystarczy parę psów i fajnie się bawią ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]http://i27.tinypic.com/5xndhc.jpg walki psów:-o moga sie dołączyć?:evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Blue]Hmm nie wiem który to Hektor ale ok:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]nieee ... jaka walka :crazyeye: to taka zabawa figle-migle :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A możesz ! :multi::multi::multi: Hektor - to ten spanielek ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='deer_1987']ja jestem :) wrocilam wlasnie[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Ooo ... fajnie :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [IMG]http://i27.tinypic.com/293hm6o.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/eleihf.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2hpi242.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2eklvte.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2po2hah.jpg[/IMG] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Narazie stop - zobaczę, czy ktoś tu przyjdzie ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A pozatem - jestem ciekawa, czy ktoś zauważy jakieś zmiany u Hektorka ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [IMG]http://i30.tinypic.com/23mwwuc.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/15oywzp.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/5xndhc.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2wgue04.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/a23nza.jpg[/IMG]
  6. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Fotki dzisiejsze - 18. września :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i31.tinypic.com/35btcus.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/20ilnd.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2u580pg.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/tarl79.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2rrb8n9.jpg[/IMG]
  7. [quote name='as_kate']No to masz fajnie, bo moja, jak jest za wczesnie, to patrzy: a idź sobie sama o tej porze. :D czasem sama budzi, ale musi mieć potrzebę :D[/QUOTE] [quote name='deer_1987']dokladnie!!! np w niedziele jak tz odsypia noc to psiaki czasami przed 12 sie w ogole nie zwleka, nawet nie spojrza na mnie... tylko spia :cool3::cool3:[/QUOTE] [quote name='Darianna']Jak miałam tylko jednego rudego to spał do 10 w weekendy i wstawał jakby mi łaskę robił... Odkąd jest drugi to w weekendy góra do 7 rano pociągną.... I biedna pańcia musi iść na spacerejszyn z dzieciakami ;)[/QUOTE] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ooooo dokładnie jak u mnie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]No coś takiego :crazyeye::crazyeye: Bywało, że wychodziliśmy ok. 9:00 - ale to wtedy jak mieliśmy iść do weta, który jest od 10:00. Musielibyśmy łazić wtedy po parku od 6:30 - 7:00, aż do 10:00 - bo wet jest zaraz blisko parku, a poco wracać do domu i zaraz potem znów wychodzić ? No i najlepiej być tam przed 10:00, bo potem kolejka :evil_lol: Jak jest piękna pogoda - to czemu nie ... wszyscy idą do domu, a my spacerujemy do tej 10:00 - do weta - i znów przez park do domu. Ale jak jest np. zimno, czy deszczowo - to wiadomo. Dindek wtedy grzecznie leży i czeka, aż wyjdziemy (chyba, żeby MUSiAŁ iść JUŻ) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Oj, musiałabym tu wsio zacytować :evil_lol::evil_lol: Bardzo fajne fotki ! I kwiatki i zwierzyniec :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17282.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]A co Bobik tam widzi :crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17291.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Krecik też fajny ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17295.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Kura też pozuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG] [url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_5032.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Fajne te szelki :loveu::loveu: Całkiem inne niż ma Dindek ... :p Pan eM - znudzony ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='Darianna']Cofam wszystko co powiedziałam!!! Szaleństwo rozpoczęło sie na dobre, ale podczas krojenia ciasteczek.... Obecnie rude pilnują okna na balkon, za którym ciasteczka stygną....[/QUOTE] :grin::grin::grin::grin::grin: [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG]
  11. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG]
  12. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/xauwx0.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Mam nadzieję, że dzisiaj pstryknę chociaż parę fotek w parku, bo ma być ładnie - ale nie wiadomo czy od rana czy potem dopiero ... :eviltong::diabloti:[/COLOR][/B]
  13. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:cool1:ja jak co 2gi tydzien musze Ozzulca o 5 rano wyprowadzić to jest masakra ...pies robi szybkie siq i chce do domu a samo wyjście z domu to katorga ...w czasie kiedy TZ był w domu ...przeszło rok to sie piesa wyprowadzało ok 9 rano ....spał księciunio sobie w łóżeczku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]I chce do domu ? Dindek jak już wyjdzie to nigdy nie chce wracać :evil_lol::evil_lol: Do parku ciągnie jak nie wiem co, a z powrotem odwrotnie - to ja go muszę ciągnąć :evil_lol::evil_lol: Te nasze psy tak zostawić w parku, to by sie bawiły, biegały - tylko im jakieś żarełko zostawić i tyle :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A wcześnie rano bardzo chętnie i radośnie wychodzi ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  14. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Dobrej nocy ... ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i31.tinypic.com/1hblu9.jpg[/IMG]
  15. [quote name='deer_1987']U nas w miare spokojnie, czesto tez tz idzie bo milej cala 4 ;) akurat dzis sama bylam..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]U nas niestety nie zawsze spokojnie ... :shake:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']a że to, że pies o danej godzinie już wie, że bedzie wychodzić, np. moja kiedys równo 21.30 była gotowa do wyjscia, ew. wiesz, rozbieżnosci wynosiły 5 minut :D teraz to już glut się przyzwyczaił i nie wychdozi tak regularnie :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A taaaak ... piesio wie dobrze kiedy ma iść - przyzwyczajenie ![/COLOR][/B]
  16. [quote name='deer_1987']a czemu wy sie nigdy nie spotkalyscie jak tak blisko mieszkacie?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... nie wiem ... :shake::evil_lol::shake::evil_lol::shake:[/COLOR][/B]
  17. [quote name='deer_1987']no to my 21-22 ostatni spacer a rano w tyg to przed 8 a weekendy i po 10 moze byc jak spimy[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Trochę bym się bała o takiej godzinie ... :roll:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']zegareczek w tyłeczku :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Że cio ? :crazyeye:[/COLOR][/B]
  18. [quote name='Tengusia']tak jest :p ale nie zawsze jest tam otwarte no i piwo z plastiku trza pic :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak wiem, że z plastiku bo już tam piliśmy z Heńkiem :evil_lol: Nie wiedziałam jednak, czy jeszcze to jest czynne - dawno tam nie byłam :shake: Ale jak byliśmy w Katowicach to nieraz tam siadywaliśmy :evil_lol::evil_lol: Może by tak ze swoją szklanką ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='Tengusia']no to ja pijam Tyskie albo Zywca, u Ozzulka pijam przewaznie Zubra prosto z puszczy :diabloti: a przy okazjach pijam rozne inne :p[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... to tak jak ja - też tyskie, żywiec, a i Lechem też nie pogardzę ... Żubra jeszcze nie piłam :shake: Czy na pl. Miarki jeszcze jest to piwo pod parasolami ?[/COLOR][/B]
  20. [quote name='Tengusia']wyrwij mu :diabloti: ja przyjade i wypije :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Kurna ... on już zaczął je pić :evil_lol::evil_lol: Ale mogę ci wyskoczyć kupić ... a co tam ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jakie lubisz ? żebym ci jakiegoś szajsu nie kupiła ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='deer_1987']u nas byloby za wczesnie przed 20 na ostatni spacer ale w sumie wy potem wczesniej rano chodzicie :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, ostatnio między 6:30 a 6:50 - wychodzimy z domu. Do parku mamy jakieś 5. minut - potem to zależy już od czekania na światłach i od Dindka, który lubi przystawać i wszystko po drodze wąchać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [quote name='Tengusia']browarka bym sie napila nie masz jakiegos w lodoweczce :cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja dopiero co miałam, ale mój TŻ właśnie sobie wziął ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  23. [quote name='deer_1987']no to czekamy na lepsze pogode :D ja nielugo na spacer i spac bo cos padnieta jestem..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dindek już po spacerku i po kolacji ... a teraz się bawimy taką rybką - piszczałką ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]witamy słonecznie [IMG]http://www.zachodnibrzeg.republika.pl/slonce.gif[/IMG] może by tak jakieś fotki?:cool3: [/COLOR][/QUOTE] [quote name='Dariette.'][CENTER][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][IMG]http://media.bigoo.ws/content/gif/dogs/dogs_181.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Sienna][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]witamy i na fotki czekamy![/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=Sienna] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Sienna][FONT=Book Antiqua]dawno nas nie było, ale nadrabiamy zaległości ;)[/FONT].[/COLOR][/SIZE] [/CENTER][/QUOTE] [quote name='deer_1987']co tu tak pusto?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się bardzo z waszych odwiedzin i jakie fajne obrazki :evil_lol::multi::evil_lol::multi::evil_lol: Nie mam niestety żadnych fotek ... :shake: Ale myślę, że jutro rano pójdziemy z aparatem na spacerek, bo jak do tej pory akurat rano był deszcz, a potem dopiero wyszło słońce ... :multi::multi: Na jutro jednak zapowiadali lepszą pogodę - bezdeszczową :multi::multi:[/COLOR][/B]
  25. [quote name='deer_1987']Tak to bywa :P czlowiek zapomina co mowi i sam tak robi :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No dokładnie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]cześć :multi::loveu: miłego dnia przyszłam wam życzyć :cool3: [/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A dziękuję i wzajemnie ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...