-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witamy ... [IMG]http://i33.tinypic.com/nbb4fs.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/nbb4fs.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [quote name='Bartiśkowa_']Witamyy :multi::multi: hehe Dziękujemy mam nadzieję że tak będzie musi tak być :roll: Spacjalnie dla Ciebie też coś mam [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/bieszczady398.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ooo... dziękuję :multi::multi::multi: Ale już czytałam lepsze wieści o Bartleju :loveu::loveu::loveu: Będzie dobrze ! Pięęękne foty z Łeby :multi::multi::multi: Bardzo, bardzo fajne też Bartleja z tobą :loveu::loveu::loveu: A jeszcze wybrałam sobie super fotkę Amisia z 1. strony :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :[/COLOR][/B] [url]http://i574.photobucket.com/albums/ss185/anitaa12__/rzwe437.jpg[/url]
-
[quote name='Bartiśkowa_']Witaamy :multi: [URL]http://i35.tinypic.com/352i3cn.jpg[/URL] świetne to zdjecie :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witamy ! Widzę, że to zdjęcie się podoba ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Justy$ka'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f38/wybory-miss-mistera-dogomanii-cz-ii-147515/#post13045820[/URL][/FONT][/COLOR] Zapraszamy do zabawy ! ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Byłam i wrzuciłam parę Dindków :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Shel']Yaay! Przecudne zdjęcia i psiaki![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dżeki jest :multi: teraz różnice widać :) Dżekuś ma krótszą sierść :razz: mały się zakochał w Herze :);) [url]http://i36.tinypic.com/140gq9y.jpg[/url] zakochana para lalalala ;) :evil_lol: Dindek w szoku bo to jego ostatnie sekundy z patyczkiem, Dżeki leci mu go zabrać :) [url]http://i35.tinypic.com/352i3cn.jpg[/url] nie ma patyczka [url]http://i36.tinypic.com/33bmq12.jpg[/url] o a tu jest patyczek [url]http://i37.tinypic.com/2rfzjet.jpg[/url] ciekawostka :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... dzięki za fajniste komentarze :multi::evil_lol::multi::evil_lol::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Czasowa'][url]http://i35.tinypic.com/352i3cn.jpg[/url] Cudowne zdjecie :cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dziękuję :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Imię psa: Dino Właścicielka: Halina[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"]1. Ładne oczy masz, komu je dasz ?[/COLOR][/FONT] [IMG]http://i34.tinypic.com/29v02s3.jpg[/IMG] [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"]2. Uśmiech zdobi każdą twarz ![/COLOR][/FONT] [IMG]http://i33.tinypic.com/2uynomx.jpg[/IMG] [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"]3. W życiu tylko to się liczy by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy...[/COLOR][/FONT] [IMG]http://i34.tinypic.com/2mo1eok.jpg[/IMG] [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"]4. Zdjęcie dowolne ...[/COLOR][/FONT] [IMG]http://i36.tinypic.com/rwopcg.jpg[/IMG] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]hmm ... ciężko wybrać jakieś fotki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wybrałam, jakie wybrałam i już :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/352i3cn.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/fwq835.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/33bmq12.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2rfzjet.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/21n30v7.jpg[/IMG]
-
[quote name='agaciaaa']Cześć :multi: Jak zwykle mnóstwo szalejących psów :loveu: [url]http://i36.tinypic.com/2qdz80h.jpg[/url] Hektorek nie chciał na coś patrzeć, to sobie oko uchem zasłonił :evil_lol::evil_lol: [url]http://i33.tinypic.com/2lizkgp.jpg[/url] :loveu::loveu: Trzymam kciuki za wizytę u weta :kciuki:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/P260409_1837.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jaka śliiiiczna [IMG]http://i33.tinypic.com/iznkme.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/iznkme.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/iznkme.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/P260409_183504.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Sarcia odrazu bierze się za obmywanie ozorkiem [IMG]http://i33.tinypic.com/iznkme.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/iznkme.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/iznkme.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz144.jpg[/url] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz146.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Fajniste :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Witaj :multi::multi::multi: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/350012/00000029.jpg[/url] - :loveu::loveu::loveu::loveu: hopsasa do lasa :multi::multi: póki pogoda, bo na jutro deszcz zapowiadali ! I zdrowiej :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']Witamy po dość długiej przerwie :oops::hand: A tu znowu zawalisko fot :mdleje: można na Was liczyć, jeśli chodzi o zajmowanie czasu :D:D:D [url]http://i36.tinypic.com/5tt20k.jpg[/url] a tu się zastanawiałam, dlaczego on ma taki biały brzuszek :lol!: i co on tam ma :lol!:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witamy, witamy :multi::multi::multi: hahaha :evil_lol::evil_lol: a to doopcia Rina :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Cześć ... :multi::multi::multi: Jestem :multi::multi: Przybyłam :multi::multi:[/SIZE][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ale tu fot :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/yv3726_DSC03768.JPG[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/qq8148_DSC03783.JPG[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/kq9988_DSC03787.JPG[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/hd2149_DSC03793.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczności :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/lr2726_DSC03810.JPG[/url] - [B][COLOR="DarkRed"]a teraz odpocznę sobie ... dość się nafiglowałem :evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/dn2932_DSC03863.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jaki jestem grzeczny ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Aga&Ganja']No nie mieszkam, ale zawsze jak gdzieś jestem, to piszę właśnie tak, np. U nas na Śląsku. ;) No przyjeżdżam, przyjeżdżam... Jej Fibiucha od sierpnia strasznie urosła! :multi:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No tak ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']A Wy się na nas obraziliście , że już nie przychodzicie do nas? :-( U nas pełno fotek , a was nie ma :placz::placz: Śliczny Dinduś :loveu::loveu: [url]http://i38.tinypic.com/6oip7o.jpg[/url] Ale gonitwa :evil_lol: [url]http://i36.tinypic.com/2lx9wkw.jpg[/url] Buzi , buzi:loveu: [url]http://i36.tinypic.com/140gq9y.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi: Nie płakusiaj :shake: czemu miałabym się obrazić :crazyeye: mam zaległości nie tylko u ciebie i myślę wsio nadrobić ! [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]To tak w razie czego, żeby ich nie pomylić:[/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://i35.tinypic.com/335fkao.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/xepd2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/e7i6hh.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2qnp11g.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/20jokk2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i38.tinypic.com/166k8xk.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/207wz2x.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Dżeki:[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i34.tinypic.com/j7yvsm.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/24bvk1t.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/15wyr5v.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i36.tinypic.com/23u1x0y.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/140gq9y.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/255te6r.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2ups3za.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/axiujl.jpg[/IMG]
-
[quote name='Aga&Ganja']Tak, tak. :) Obok Tarnowskich Gór. ;) Mojej siostry synuś chrzciny miał. :):)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaa ... fajnie :multi::multi::multi: Kapnęłam się, bo piszesz "u nas na Śląsku" - a nie mieszkasz na Śląsku :eviltong: od razu mi się przypomniało, że przyjeżdżasz tu do siostry :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Izuuus']Hej Dindusie :hand: [url]http://i38.tinypic.com/6oip7o.jpg[/url] :loveu: piękny :loveu: [url]http://i34.tinypic.com/2ywhgjt.jpg[/url] Miłego dnia!;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... cześć Fiodorki ! :multi::loveu::evil_lol::multi: No pewno, że piękny ... mój ci on przecież ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Aga&Ganja']Słoneczko tylko za oknem... :roll:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Otóż to ! Tylko za oknem... w domu zimnica :angryy: A ty chyba jesteś znów w Tarnowskich Górach (gdzieś tam obok) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Dzieńdobry Ganja :multi::multi: Niiima jej :shake::crazyeye::eviltong::diabloti:[/SIZE][/COLOR][/B]
-
[quote name='Aga&Ganja']No dziewczyny ja też już nie śpię. :) A poranne fotki- mm, jak świeżutkie bułeczki! ;);)[/QUOTE] [quote name='Aga&Ganja']U nas na Śląsku słoneczko! :):)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Zgadza się - słoneczko :loveu::loveu::loveu: A w domu jak masz ? Zimno ?[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']wieje zimno i ponuro.. tak samo jak wczoraj. zobacz sama u nas dalam 20 pirwszy zdjec..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]U nas z rana też zimno, ale fajnie, bez wiatru i słoneczko - teraz już nie będzie upałow :shake: W domu za to ziiiimno ! Już do ciebie idę obejrzeć ...[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Jakie słodziaszne ... :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']nie dzisiaj nie jest pogoda na park.., :([/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jak to nie :crazyeye: U nas słońce świeci :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Lucky.']Hejka ! Świetne robisz te fotki :loveu: U nas też śpiochowe foty :) :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Już tam lecę :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Dominisia vel Grosia zawojowała Moim serduchem :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Właśnie widzę :evil_lol::evil_lol: dosłownie żyjesz tym maleństwem ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='deer_1987']ja juz sie obudzilam, choc po 3 sie polozylam.. ale do prac trzeba jechac..[/QUOTE] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:pja też już dawno nie śpię ....doberczysław w ten piękny dzień [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A my już dawno po parku ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]