Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. poprosze nr konta na Paure, z kodem SWIFT do przelewow zagrancznych, lub nazwa banku.Gdzies zapodzial mi sie wâtek suni, a przeciez deklarowalam kase.:oops:
  2. [quote name='Secia']ciotki zaraz tam biedny. Starszy pan z niego to i nogi sie o poranku rozjezdzaja ale za to ma ruch, swierze powietrze i cala mase przyjazni ludzko psich i jest u siebie :-)[/QUOTE] dokladnie! kazdy kiedys sie zestarzeje i my i nasze psy, Toro ma szczescie, ze jest u Lilu na starosc,a nie w schronie(...tam juz by go pewnie dawno nie bylo)
  3. [quote name='aga38']O MATKO NIEZLY POTWOREK,MALIZNA TO RACZEJ Z NIEGO NIE BEDZIE:evil_lol:[/QUOTE] 4 miesiace:-o:lol:
  4. Toro dostal 150 zl :multi:od tajemniczej wielbicielki:loveu:
  5. biedna dupina:placz:Jak dobrze, ze najgorsze juz za nim.Danavas,moze niech on poki co w kolnierzu chdzi, zeby tych ran na nózkach nie lizal.
  6. oj jaki bidulek:( Te kolnierze sá okropne,ale psy sie przyzwyczyjajá..Tropsiu wytrzymaj jeszcze troszke.
  7. [quote name='Belcia']dziekie wielkie. przelew zrobie najpozniej jutro.[/QUOTE] Belciu,ja robie czesto przelewy z niemieckego konta na polskie, potrzebuje tylko kodu swift banku i ida bez problemu.
  8. jejku ,jaki on biedny z tym oczkiem:( Dziewczyny ,a ten czarny,dlugowlosy z boksu Rudaska,taki troche owczarek belgijski?? moze zrobcie mu fotki i wstawimy na owczarki, A Rudaska to trzeba porzadnie oglaszac juz z ladnymi fotkami , z dt, ale najpierw w ogole poznac charakter i zbadac to oczko.
  9. a gdzie ona teraz jest? Ja wplacalam tez jakas deklaracje, w tej chwili mam juz innych az po uszy, ale postaram sie cos dorzucac.
  10. Danavas,a przyblizony koszt tej operacji znasz? Ile wplynelo do tej pory pieniedzy? Biedny maly:(
  11. juz zrobione [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239210-Perfumy-AVON-eternal-magic-enchanted-na-Spike-a-1-02-20-00[/url]
  12. [quote name='sdal2']Jak Fioneczka pięknie wtuliła się w swoja nową panią, miała dużo szczęścia.[/QUOTE] Fioneczka chyba nie miala nawet szans sie wydstac z tych ramion:loveu:taka scisnieta
  13. no tak, ale tez musi miec zaplecze finansowe, w razie jak nie daj Bog ze zdrowkiem cos nie tak..
  14. [quote name='BUDRYSEK']to nawet polowy nie mamy :([/QUOTE] ale ja dopiero 15stego placilam za grudzien, naplyna jeszcze wplaty,nie wiem czy Torus ma aktualne wydarzenie na fb?
  15. [quote name='lika1771']Praktycznie w tych znanych dt brak miejsc.Proponowalam ten [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235567-Domowy-hotel-RUDY-PIES-dla-psów-w-potrzebie-PRUSZKÓW-woj-mazowieckie/page2[/URL] i zaraz sie tam zapytam.Jest miejsce u Neris,ale w kojcu ja wolalabym w domu.[/QUOTE] najlepiej zaklepac juz gdzies miejsce ,moze tam sie uda, wyglada fajnie i relacje i fitki czesto i widze, ze adopcje tez nie stoja w miejscu ,no dobrzeby bylo tam.
  16. poki co od 15.01 jeszcze dwie wpaty , po 10 zl dotarly, od pikoli i Pailiny h. z fb. ,czyli na koncie Torka, 114 zl ,
  17. Dziewczyny ,macie juz w ogole jakas opcje dla niego? Miejsce w hoteliku?
  18. te osoby,ktore wplacaja regularnie w ostatnich mesiacach: p.Kamil B. 30zl Ulka1108 20zl Kocurek 12zl grupa Podaj Lape i Ania 20zl, _Lara 10zl pani Urszula z Glucholazow 20zl bico 10zl israel 20zl magda222 10 zl Pani Paulina H z fb 10 zl to 162 zl, kropeczkaj nie moze juz wplacac 50 zl , dlatego bedziemy do tylu, wczesnej ratowaly nas spadki..bazarki, moze ktos ma kilka fantow na bazarek? hotelik to koszt 10zl/doba
  19. noo Kitka broni ,bo w koncu wyglad ma prawdziwego psa obronnego;) Super, ze jej sie udalo!
  20. witamy opiekunke i chyle czola przed Toba, nie kazdy podjalby sie opieki nad chorym psiakiem.. Bardzo dobre wiesci, trzymam kciuki! Mysle,ze tego tysiaka jaks uspyrlamy a Spikus zacznie jesc..jedz maluszku.
  21. [quote name='BUDRYSEK']Monika jak Torus stoi z kasa?[/QUOTE] jutro dokladnie napisze, ale pelnej kwoty nie ma, jak pisalam wiekszosc wplat przychodzi po 1wszym
  22. [quote name='paula_t']Karilko zadzwoń i napisz od razu co Pani powiedziała....:([/QUOTE] stawiam, ze sie rozmyslila i jednak nie chce psa :/
  23. [quote name='Karilka']:shake: Zadzwonię do tej pani wieczorkiem... może zgubiła numer... :oops:[/QUOTE] szok:(. najgorsza taka rozwiana nadzieja..
  24. to podrzucajcie cioteczki bazarek:)
×
×
  • Create New...