-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Secia']ciotki zaraz tam biedny. Starszy pan z niego to i nogi sie o poranku rozjezdzaja ale za to ma ruch, swierze powietrze i cala mase przyjazni ludzko psich i jest u siebie :-)[/QUOTE] dokladnie! kazdy kiedys sie zestarzeje i my i nasze psy, Toro ma szczescie, ze jest u Lilu na starosc,a nie w schronie(...tam juz by go pewnie dawno nie bylo) -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
monika083 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga38']O MATKO NIEZLY POTWOREK,MALIZNA TO RACZEJ Z NIEGO NIE BEDZIE:evil_lol:[/QUOTE] 4 miesiace:-o:lol: -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Toro dostal 150 zl :multi:od tajemniczej wielbicielki:loveu: -
biedna dupina:placz:Jak dobrze, ze najgorsze juz za nim.Danavas,moze niech on poki co w kolnierzu chdzi, zeby tych ran na nózkach nie lizal.
-
GONIA/Czila owczarka bez ogonka szuka domu! :(
monika083 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
a gdzie ona teraz jest? Ja wplacalam tez jakas deklaracje, w tej chwili mam juz innych az po uszy, ale postaram sie cos dorzucac. -
Danavas,a przyblizony koszt tej operacji znasz? Ile wplynelo do tej pory pieniedzy? Biedny maly:(
-
juz zrobione [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239210-Perfumy-AVON-eternal-magic-enchanted-na-Spike-a-1-02-20-00[/url]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
no tak, ale tez musi miec zaplecze finansowe, w razie jak nie daj Bog ze zdrowkiem cos nie tak.. -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']to nawet polowy nie mamy :([/QUOTE] ale ja dopiero 15stego placilam za grudzien, naplyna jeszcze wplaty,nie wiem czy Torus ma aktualne wydarzenie na fb? -
[quote name='lika1771']Praktycznie w tych znanych dt brak miejsc.Proponowalam ten [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235567-Domowy-hotel-RUDY-PIES-dla-psów-w-potrzebie-PRUSZKÓW-woj-mazowieckie/page2[/URL] i zaraz sie tam zapytam.Jest miejsce u Neris,ale w kojcu ja wolalabym w domu.[/QUOTE] najlepiej zaklepac juz gdzies miejsce ,moze tam sie uda, wyglada fajnie i relacje i fitki czesto i widze, ze adopcje tez nie stoja w miejscu ,no dobrzeby bylo tam.
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
poki co od 15.01 jeszcze dwie wpaty , po 10 zl dotarly, od pikoli i Pailiny h. z fb. ,czyli na koncie Torka, 114 zl , -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
te osoby,ktore wplacaja regularnie w ostatnich mesiacach: p.Kamil B. 30zl Ulka1108 20zl Kocurek 12zl grupa Podaj Lape i Ania 20zl, _Lara 10zl pani Urszula z Glucholazow 20zl bico 10zl israel 20zl magda222 10 zl Pani Paulina H z fb 10 zl to 162 zl, kropeczkaj nie moze juz wplacac 50 zl , dlatego bedziemy do tylu, wczesnej ratowaly nas spadki..bazarki, moze ktos ma kilka fantow na bazarek? hotelik to koszt 10zl/doba -
KITKA- ma DOM! dziękujemy wszystkim za pomoc
monika083 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
noo Kitka broni ,bo w koncu wyglad ma prawdziwego psa obronnego;) Super, ze jej sie udalo! -
witamy opiekunke i chyle czola przed Toba, nie kazdy podjalby sie opieki nad chorym psiakiem.. Bardzo dobre wiesci, trzymam kciuki! Mysle,ze tego tysiaka jaks uspyrlamy a Spikus zacznie jesc..jedz maluszku.
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']Monika jak Torus stoi z kasa?[/QUOTE] jutro dokladnie napisze, ale pelnej kwoty nie ma, jak pisalam wiekszosc wplat przychodzi po 1wszym -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
monika083 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Karilko zadzwoń i napisz od razu co Pani powiedziała....:([/QUOTE] stawiam, ze sie rozmyslila i jednak nie chce psa :/ -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
monika083 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karilka']:shake: Zadzwonię do tej pani wieczorkiem... może zgubiła numer... :oops:[/QUOTE] szok:(. najgorsza taka rozwiana nadzieja.. -
to podrzucajcie cioteczki bazarek:)